14
  • rendiboy
    #14
    Hát én az első két részt láttam, annyi elég is volt belőle, egyzserűen nem jött be ráadásként még a szöveg is teljesen szó szerint ugyan az, mint az eredeti, filmben. Egy szóval bukta
  • GVG
    #13
    hát igen...ezért nem szabad egy alapból vicces sorozatot parodizálni alacsony költségvetésből...
  • rolika
    #12
    én azon csodálkozom, hogy 410 ezer ember még mindig nézi... szerintem ez k.rva sok :-)
  • pauly
    #11
    A cool-on megy minden hétköznap este :)
  • adamboro
    #10
    Ha esze van a csatornának akkor nem adják ki dvd-n.
  • Chrisx
    #9
    Legjobb lenne ha lecserélnék az időpontot a 4400-al mert mindig emiatt a szar miatt kell fél 12-ig várnom.
  • Dakkon
    #8
    nekem is tetszik. én is csípem. igaz h teljes konverzió, de én elnézném naponta esténként a sima amicsi rémrendest is, de azt nem adjéák, csak vmikor délkörül. szal így halott. így nézem a magyr verzsönt. de nekem tetszik. mellesleg mikor előrébb volt nem 400ezren nézték hanem a duplája nézte 10-től. asszem 800ezer körül. ilyen későn van h már én sem nézem! :(
  • GErYkE83
    #7
    5 percig birtam ezt a nem is tudom minek nevezzem sorozatnak nevezett valamit.. semmi poén, semmi egyediség nulla. el bandi 4ever:))
  • Csaba42
    #6
    Sztem jópofa, nekem tetszik.
  • winnie
    #5
    "Talán nem kéne ilyen későre tenni. "

    azért teszik későre, mert már hamar is bukott és nyilván nem fogják feláldozni a főműsoridőt arra, hogy elvigye a nézőket másik csatornára. ilyenkor későre kell tenni.
  • Szuli
    #4
    Talán nem kéne ilyen későre tenni. A másik meg az, hogy a 4400-at bebaszták tök későre. Egyeseknek munkába kell menni másnap...
  • TeDDyRuSh
    #3
    Biztos valami hiper jó szerződés tartja életben ezt a sorozatot. Bár abban igaza van, hogy én is megnéztem a tegnapi részt, pedig nem bírom a magyar remake-et. Lehet vagyunk páran, akik az eredeti részek tiszteletére és a szüntelen remény, hogy talán majd most ez a rész, ülünk és nézzük ezt a ...
  • mogyi925
    #2
    Tiszta Index.
  • dezsiszabi
    #1
    legjobb képet választották :D:D
    még egy ilyen debil gyereket... :)