1228
(kiállítások, rendezvények, versenyek)








  • Banano
    #744
    Én is kint voltam , már készül a HD videóm :D
    Eddig ott tartok h kiválasztottam a megfelelő zenét .
    Megjelenés: majd ha kész lesz.
  • M4RCI
    #743
    VERSENY KÉPEK!!!!
  • M4RCI
    #742
    WSR-en lőttem, verseny képek holnap.

  • R0zs0máK
    #741
    Én ott leszek bemutatózni, az biztos :)
  • Szabi1991
    #740
    jól hangzik, kitudja mi lesz belőle.. :)
  • redbull0304
    #739
    Jónak tűnik! :)
  • Smicy2
    #738
    Üdv!

    Szeretnénk meghívni Titeket egy remek autós programra, augusztus első hétvégéjén!
    A rendezvény időpontja: 2009.08.01-02
    A rendezvény helyszíne: GOKARTLAND - Visonta Brezova - www.gokartland.hu
    A rendezvény védnöke: Bazsó Gábor "Karotta"

    A kétnapos rendezvény egy "vadkempinges bográcsos" autós találkozó lesz az Initial Drifters Sportegyesület rendezésében és a Street Tuning Club Hungary közreműködésével, akik ezen a találkozón 100-150 tuning autóval, változatos programokkal és kiállítókkal képviseltetik magukat.
    Az Initial Drifters Sportegyesület 12-17 drift versenyautó részvételével rendez driftversenyt és ad lehetőséget a látogatóközönség számára a drift megízlelésére, drift-taxival.
    A pálya alapprofiljába a bérgokartozás is beletartozik és igénybevehető, megfelelő létszám mellett házi-gokartverseny megrendezésére is lesz módunk.
    A rendezvényt a helyi médiában, és szórólapokon reklámozzuk, valamint a két szervező csapat internetes portálokon hívja fel az érdeklődők figyelmét.
    Előzetes terveink szerint 200-1000 látogatót várunk a rendezvényre, akik a megvásárolt belépőjegyekkel tombolán is részt vehetnek, kisebb-nagyobb ajándékokért.
    Több kiállítót is szeretnénk meghívni, akik murvás területen tudnának saját sátrukban kiállítani, és termékeiket bemutatni.
    Az éjszakai tárolásról, és őrzésről tudunk gondoskodni, valamint 220V-ot biztosítunk minden sátor mellé.

    A Tuningkiállítás nevezési díja napi 1,000 Ft autónként (max. 4 személy).
    A rendezvény látogatói belépődíja napi 500 Ft személyenként.
    A jegy megvásárlása az összes szolgáltatás igénybevételére, a területen szervezett programokon történő részvételre és a tombolára érvényes.

    A kiállítói sátrak napi díja: 10,000 Ft. Ez magában foglalja a terület bérleti díját, az áramot, a kiállító autójának és eszközeinek tárolási díját.
    Abban az esetben, ha a kiállító japán autóval érkezik, két autónak ingyenes nevezést biztosítunk a Tuningkiállításon történő részvételre.
    Amennyiben a kiállító tud molinót, zászlót, vagy egyéb reklámhordozót hozni, azt természetesen külön díjazás nélkül a pálya területén kihelyezheti.
    Tervezett programok:
    - sátorozási lehetőség minden kiállító számára
    - utcai tuning járművek az ország minden tájáról
    - drift verseny és bemutató, drift-taxi szolgáltatás
    - hangnyomásmérés, - kipufogó hangerőverseny, - legszebb autó, - legszebb beltér, - legszebb motortér, - legidősebb autó és sok más kategória
    - felnikitartó verseny, - gumiabroncs hajítás, - autóhúzó verseny
    - bérgokartozási lehetőség, - gokartverseny, és RC (távirányítós autók) pálya-, drift- és off-road autók bemutatója
    - japán autós klubtalálkozó (Nissan SX Klub, Corolla Klub, Toyota Klub, Mazda Klub)
    - változatos hideg- és meleg étkezési lehetőségek, valamint grill- és bográcsozási lehetőség
    - élő internetes közvetítés, az INDA jóvoltából

    A kiállítói jelentkezés határideje: 2009.06.26
    A Tuningkiállításon történő részvétel jelentkezésének határideje: 2009.07.15
    A kiállítói jelentkezés módja:
    E-mailben az [email protected] címen, vagy telefonon: Kiss Gábornál a 06/30-222-45-98, Cziffer Lászlónál a 06/30-952-54-29, vagy Stósz Bálintnál a 06/20-580-03-41 számokon.
    A kiállítói díjat előre, az egyesület bankszámlájára utalva 2009.06.26-ig: 10700347-44054809-51100005 CIB. A megjegyzés rovatba "Visonta" szerepeljen.
  • redbull0304
    #737
  • redbull0304
    #736
  • solo
    #735
    Simán pengettem volna érte 20 at is.
  • solo
    #734
    Én holnap megyek:|
  • desigo
    #733
    komoly képek
  • Szabi1991
    #732
  • redbull0304
    #731
    Videókat majd holnap teszek fel!
  • redbull0304
    #730
    Nagyon jó volt Renault Series! :) Nagyon sok szép autót látunk, a versenyek és bemutatok is tetszetek, és még Ragnottitól is sikerült autogramot szereznünk! :D Aki tehet menjen ki holnap, nem fogja megbánni! :)







  • redbull0304
    #729









  • Cujo HuN
    #728
    Itt van a szombati termés is ez és ez
  • Szabi1991
    #727
    tudom.. ezért írtam.. :D
  • Smicy2
    #726
    muszáj volt, mert már b@szogattak érte.. :D
  • Szabi1991
    #725
    [center]
  • Szabi1991
    #724
    csak elkészült ? :DD
  • Smicy2
    #723
  • Szabi1991
    #722
    most megy -on.. forma 3.5os gépek első versenye..
  • Szabi1991
    #721
    megkaptad a csillagokat, jók lettek a vidik :))
  • Cujo HuN
    #720
    Hello!
    Csináltam videót a Dunaújvárosi USA autók találkozójáról(pénteki felvonulás)ami HD-ben is megtekinthető ITT és ITT
    Gondoltam hátha érdekel valakit.
  • Szabi1991
    #719
    off/on ? :D

  • N3TuddKi
    #718
    Amerikai Autók találkozója Dunaújváros
  • redbull0304
    #717
    Érdemes kimenni! Jó kis program! :)
  • Szabi1991
    #716
    nem volt rossz, páran kimegyünk vasárnap SG-ről :DD
  • Banano
    #715
    WorldSeriesbyRenault milyen volt tavaly?
  • R0zs0máK
    #714
    Lambo Espada
  • Galy
    #713
    ezmiez?
  • Szabi1991
    #712
    én is meglepődtem rendesen, volt ilyen mecsbokszom régen xD
  • Csabesz6
    #711
    Én aznap konkrétan befostam, amikor szembe jött:D
  • Szabi1991
    #710
  • Szabi1991
    #709
    durva :DD
  • desigo
    #708
    életre-halálra xD











    több kép
  • Szabi1991
    #707
    remélem olyan idő lesz a hétvégén is, mint amilyen ma volt.. :)
  • Csabesz6
    #706
    Ezazz:)
    Fekete felnit rá, oszt gyühet.
  • öregember
    #705
    ez pár évvel fiatalabb

    KÉNE