354
Serious Sam 3
  • kutyafulu
    #34
    A Croteam régóta nem hallatta a szavát, de most mindenkit megnyugtatnak.

    A Serious Sam rajongók megkönnyebbülhetnek kicsit. A Croteam is megszorító intézkedésekre kényszerült a gazdasági válság miatt, de a következő Serious Sam játékot ezek nem érintik.

    A Croteam a Serious Sam 2 óta nem nagyon alkotott semmit. A srácok azonban nem lazsáltak. A Croteam elnöke Roman Ribaric közölte, hogy csapata ne pihent a legendás Serious Sam 2 óta. Gőzerővel programozzák a Serious Engine 3-at, melynek segítségével kapásból két játékot is piacra kívánnak dobni.

    Az egyik ezek közül egy új Serious Sam játék lesz amely meglepő módon az FPS műfajban indul. A másik projekt egyelőre titkos. Egy harmadik játékon is dolgoznak a Croteam programozói, ez egy realisztikus katonai szimuláció lenne, és közösen készült a Gamecock csapatával. A gazdasági válság azonban egyelőre arra késztette őket, hogy pihentessék a stuffot. Ribaric azonban optimista. Nyilatkozata szerint a munkálatok mindhárom játék esetében nagyszerűen haladnak, és nemsokára egy csomó dolgot közzé is tesznek. Lássuk, lássuk!
  • kutyafulu
    #33
    Egy igen titkos cég, titkos sorsolásán, ennél még titkosabb fanatikusai a játéknak betekintést nyerhettek szeretett játékuk új részének grafikai teljesítményébe.

    Miután eleget csorgatták a nyálukat, billentyűzetet ragadtak és elmesélték élményüket. Az első néhány hozzászólás szilárdan lefekteti: a Serious Sam 3-nak nem kell majd elbújnia sem a Crysis, sem az Unreal 3 nyújtotta velőtrázó szépsége és fizikai motorja elől. Lehet ez a vélemény elfogult, sajnos elég nehéz így ítélni, hogy még egy árva kép sincs a játékból. Egyelőre két megszokott dolgot említettek, gyönyörű és realisztikus víz hatást, illetve egy valósághű, valósidejű árnyékvetést, mely opciók csak a két legnagyobbak. Játékmenetbeli dolgokról ezidáig még nem esett szó, de sejthetjük, hogy a tűzgombot szokás szerint nem nagyon kell majd elengedni.

    Forrás: PC Guru
  • kutyafulu
    #32
    Hát azt még nem tudni ...
    De az biztos hogy 2008/09 ben én azt hallottam Karácsonyfa alá jön a gém.. :D
  • Vass Gábor
    #31
    Most mikor jelenik meg a játék?
  • kutyafulu
    #30
    Szép látványt alacsony gépigényt nem kell ide Krájzisz-t verő engine úgyis
    csak hent.... :D
  • kutyafulu
    #29
    Reméljük olyan is lesz :D
  • grebber
    #28
    Ez az engine is hasonló az UE3-hoz szép hatást kellt ugyanakkor kurvagyorsan fut gyengébb gépeken is!
  • sgkukac
    #27
    Ez a játék anyira nem jött be...se az 1 rész se a 2.ik XD
    Igaz régi de egy pcit ellet cseszve a neten való irányitás :)
    Meg ha ugyveszük az egész
  • kutyafulu
    #26
    Nem baj de egyet tudunk Sam jön és egy új egérbeszerzése is jöhet :D
  • Daza500
    #25
    Hát az állam leesik...Croteam-ék tudnak alkotni !
    Khmm...azok a szövegek horvátul vannak.

    De ahogy elnézem, ezek nem egy készülő játék képei, hanem egy renderelt demo-ból vannak fotózva.
    Mindenesetre ördögi.
  • kutyafulu
    #24
    Úgy gondolom nem kell majd elbújnia a Crytek meg az Ut3 enginek mellett :D
  • Vass Gábor
    #23
    Ezek gyönyörűek, állatiak.
  • kutyafulu
    #22
    a Google veled van http://www.seriouszone.com/cms/articles/48_1.php amúgy itt a link oroszul van sajna a szöveg de azért képek vannak!
  • Vass Gábor
    #21
    Akkor miért nincsen sehol se információ róla?
  • kutyafulu
    #20
    Már bejelentették hogy készítik
  • Vass Gábor
    #19
    Mikor várható a nagy bejelentés?
  • kutyafulu
    #18
    http://www.seriouszone.com/cms/articles/48_1.php
    Képek itt igaz elég gyenge minőségűek de azért érdemes megnézni!
  • kutyafulu
    #17
    Egy igen titkos cég, titkos sorsolásán, ennél még titkosabb fanatikusai a játéknak betekintést nyerhettek szeretett játékuk új részének grafikai teljesítményébe.

    Miután eleget csorgatták a nyálukat, billentyûzetet ragadtak és elmesélték élményüket. Az elsõ néhány hozzászólás szilárdan lefekteti: a Serious Sam 3-nak nem kell majd elbújnia sem a Crysis, sem az Unreal 3 nyújtotta velõtrázó szépsége és fizikai motorja elõl. Lehet ez a vélemény elfogult, sajnos elég nehéz így ítélni, hogy még egy árva kép sincs a játékból. Egyelõre két megszokott dolgot említettek, gyönyörû és realisztikus víz hatást, illetve egy valósághû, valósidejû árnyékvetést, mely opciók csak a két legnagyobbak. Játékmenetbeli dolgokról ezidáig még nem esett szó, de sejthetjük, hogy a tûzgombot szokás szerint nem nagyon kell majd elengedni.
    Forrás: Pc Guru
    Várjuk szeretettrel mivel: Sam I Am :D
  • kutyafulu
    #16
    Nekem tetszett z összes része
  • mrzed001
    #15
    Na ezt meglessük ha kijön, bár a 2 (ami nem a secound encounter) sikerült eddig a leggyengébbre
  • zolo
    #14
    Kedvenceim voltak az ordibáló kamikazeee-terroristák :))))))))
  • kutyafulu
    #13
    ?
  • kutyafulu
    #12
    3-at ps3-ra :)
  • freddyman
    #11
    2-t nagyon szerettem ps2-re!! :)
  • kutyafulu
    #10
    Találtam egy képet ami olyasmi helyen játszódik mint Serious Sam 1 az oldal neve http://www.seriouszone.com/
  • gyuri12
    #9
    ne várj sokat, ez Serious Sam! SAM I AM!:D
  • blackgamer
    #8
    jó volt csak azokat a gusztustalan szörnyeket utáltam, bomba a fején, meg skorpió nő, szárnyas amazon,...
    remélem új részben több vizes, dzsungeles rész lesz
    és talán egy kötetlenebb játékmenet is elkéne
  • gyuri12
    #7
    én végig röhögtem az első két részt(nagy gagyik voltak) de tetszettek!:D
  • kutyafulu
    #6
    Ja!
  • Zsoltika 007
    #5
    Sam I am! Ha a poénok ugyanolyan jók lesznek akkor nagyon várjuk!
  • kutyafulu
    #4
    Ja várom szeretettel remélem még ebben az évben jön
  • Seth
    #3
    Végigtoltam eddíg mindegyik részt,jólesik néha csak LŐNI ^^
    jöhet
  • kutyafulu
    #2
    Addigis ezt az oldalt ajánlom figyelmetekbe http://www.seriouszone.com/
  • kutyafulu
    #1
    Serious Sam visszatér??!!
    Az egyik Serious Sam rajongói oldal érdekes információkhoz jutott hozzá a hamarosan a boltokba kerülő májusi GamePlay magazin tartalmával kapcsolatban.
    A www.seriouszone.com oldal szerint a Croteam egy interjú során új projektekről és a jelenlegi elsődleges fejlesztésről fog mesélni, ami valószínűleg a Serious Sam 3 lesz. A cikkben a Serious Engine 3 grafikus motorról is szó lesz, ami szintén sokat sejtet az elsődleges fejlesztésről.
    Remélem Igaz!