21
  • Proview
    #21
    Ez azt jelenti, hogy aki nem fizet vizitdíjat; csak 3 adagot kap
  • bandypappa
    #20
    Crank álmom volt tényleg.Azt álmodtam tegnap hogy az én honomalatt van a stukker és én kérek ephinefrint a korházban, de a hülye picsa csak 3 adagot akart adni, aszonta 10 percig fog hatni, mondam neki adjon 10et legalább, nem akart adni, de nem löttem szét a fejét álmomban. Ez azt jelenti, hogy békés ember vagyok?
  • bandypappa
    #19
    Ja jó kis punkos zenék alatta. Én azt bírtam amikor kijött a korházból, és futott, mint állat meg áltt a dákó is a sok ephinefrintöl. Az sokkal jobb film mint a mission impossible 3, vagy dzsémsz bond filmek manapság.
  • HaDes007
    #18
    crank nekem jobban tetszett. az valami elképesztő agyament film és ez benne a jó
  • TM
    #17
    Nemrég néztem a műsorújságot, ugyanezzel a címmel ment valami a film+ csatornán. Úgyhogy ilyen cím ez. :/
  • Wittgen
    #16
    Azért a magyar címe elég gáz...
  • Atisz #15
    Meg akartam nézni, de a premier utáni héten már csak ritkán és hülye időpontokban adták...
  • kristo p
    #14
    jó volt ,jobb mint a crank szerintem.
  • bandypappa
    #13
    Ja a Crank télleg hatalmas jó film, amugy én most töltöm ezt a filmet. Chevi Chellios-os a csengöhangom a mobilon, nagyon jó, csak azoknak akik látták a filmet azok töltsék le itt: crank ringtone
  • Griphons
    #12
    Megnézzük...
    Azért elég lol, hogy pár hírrel odébb a média, tv, erőszakos filmek (és játékok) agyra romboló hatásáról van egy cikk. :D
  • Wittgen
    #11
    Van már kb 1 éve, hogy láttam. Nagyon jó kis film. Az a fajta, amit az ember húz-halaszt, mert nem tudja, hogy mit várjon, de ha megnézi egy újabb remekmű megtekintésével lesz gazdagabb.
  • gplay
    #10
    Már egy jó ideje itt csücsül a gépen. De még nem néztem meg. Ezek után, hogy tudom mi is lenne ez már biztos, hogy meg van a ma vagy holnap esti mozi. :D
  • Viking szabi
    #9
    Szerintem is egy cool film volt
  • emp
    #8
    Én még nem láttam, de a Crank teljesen levett a lábamról, (nagyon rég nem szórakoztatott ennyire akciófilm) úgyhogy megnézem ezt is.
  • wanek
    #7
    Én még augusztusban láttam, nekem nagyon tetszett.
  • Torrent911
    #6
    van már egy éves de jó kis film
  • ProGabe #5
    micsoda érvelés!minő laza,ugyanakkor hatásos mefogalmazás!igen!ezazzzz!csak így tovább...
  • avman
    #4
    a kiszámítható, klisékkel teli forgatókönyv és karakterek ellenére unikumként hatott nálam.
  • Zedas
    #3
    Nekem nagyon bejött. Sokkal életszerűbb mint a Crank és sokkal parásabb. Főleg a pedofiles rész ütött, de végig borzasztó nyomasztó és pörgős.

    Nálam 'must see' kategória, habár nyilván nem egy 'Harcosok klubja'...
  • knightbali
    #2
    Jobb a Cranktől?
  • djukel
    #1
    Ez tényleg egy szar film.