22
Videokártya memória gond
  • Pheel
    #22
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1071953359
  • CoD23
    #21
    remélem az enyém nem jár így !!!!
  • BIZ0906
    #20
    Hát ha tűz forró talán a hűtésa szar és az már a gpu-t tönkre bszta szerintem úgy hog yha garis vidd vissza
  • Reyes
    #19
    Nekem is ugyanez olt a baja, mondjuk a kép nem csúszott össze, csak a a textúra részek kedztek el zölden villogni:S

    Inno3D volt az is, aztán cserélve lett egy szintén Inno3D 7600GT-re:)
  • schrank
    #18
    nekem is 9600PrÓ
  • gyuri12
    #17
    minek írtad oda,hogy a wowból van a kép? úgyis rájöttünk volnaXD
  • magus
    #16
    fx5200-m ugyanilyen problémákat csinált, that means the end imho
  • PeeTeR
    #15
    nalam is :)
    Sapphire Radeon X800XL
  • PeeTeR
    #14
    ez mondjuk azert van am mert a dvd iro lenyegesen kevesebb naftat vesz fel mint a kartyad :)
  • schrank
    #13
    ha kicsit belenézel a galériámba sokkal érdekesebbeket láthatsz és a gond a hűtéssel volt a vga-é is már lassan forgott meg az alaplapi chipset venti se érte el a kellő fordulatot és kemény 3-ból ki lett cserélve mindkettő
  • reménytelen
    #12
    Hát sajnos elromlott a kari memóriája. Ilyen tüneteket produkált szegény megboldogult 6800 Ultrám, (szinte érzelmileg kötődtem hozzá, azért mondom így fanyar humorral átitatva) és már nem tudták kicserélni, úgyhogy kaptam helyette egy 7600GT-t, de egy hónapig szarakodtak, úgyhogy készülj fel a hosszú procedúrára!
  • PyRex
    #11
    melege van a kártyának vagy kezdi megadni magát a ram. ez nem monitorhiba és nem is valószínű, hogy táp
  • kemszi2
    #10
    nekem is azzal volt gond(bár nállam atikártyával).
  • napalmdude
    #9
    Ez oke, csak azt nem vagom hogy lehet hogy 13 honapja igy ebben a formaban ment, es 2 hete elkezdte csinalni a dolgot.. Na azert nem iszok elore a medve borere, mindenesetre koszi az otletet.

    Azert az sem megnyugtato, hogy Inno3D-k tipushibaja volt valamikor a gyengus samsung ram, ami egy ido utan megadtak magukat. Aztan valtottak.

    Hiaba.. olcso husnak.. de egyenlore ugy nez ki megjavult.
    Koszi a tap otletet, tesztelgetem
  • Borg
    #8
    6600GT sokkal több áramot vesz fel, mint a DVD íród.
  • napalmdude
    #7
    Na, hat kiprobaltam megegyszer ezt a tap dolgot.. DVD irorol atdugtam a tapot, es egyenlore nem fagy.. Legalabbis 3Dmark vegigment.

    Viszont a DVD iro meg megy rendesen a "rossz" tap vezetekkel.. Nem latok igazan osszefuggest; lehet hogy a grafkartyan levo tap csatlakozo erzekeny valamire?
  • napalmdude
    #6
    eee.. hat probaltam cserelgetni a tapot is, valamint BIOS-ban a AGP feszkot allitgatni kulonbozo ertekekre - hiaba.
  • PeeTeR
    #5
    nalam a tappal volt a gond ami a kartyara ment.
    akkor csinald ilyet
  • endiboy
    #4
    bezony, ha más gépbe is ilyen, itt az ideje cserélni
  • vegicsek
    #3
    Nem lehet, hogy a monitoroddal van a gond?
    Amúgy ilyenkor érdemes kipróbálni haver gépébe, hogy tényleg a karival van-e baj.
  • Richard90
    #2
    hát ez viszont cserélni kell... nekem is hasonló problémám volt
    sztem is memória hiba lehet
    Hát az innok sajna hamar kidőlnek (nekem is az van)
  • napalmdude
    #1
    Hello,

    2 hete elkezdett rakoncatlankodni 6600 GT a gepemben. Olyan, mintha szepen memoria problema miatt eloszor csak "szemetel"-ne, aztan teljesen osszcsuszik a kep, vegul fagyas.

    http://napalm.atw.hu/tmp/graf.jpg
    Ime egy WoW screenshot az osszecsuszott keprol. (aki kitalalja a kep alapjan Karazhan melyik termeben tortent a screenshot, az kap 1 turo rudit..)

    Valami otlet, hogy mi lehet a gyik?
    ASUS K8N lap, BIOS frisdsitest is csinaltam, bar vegulis ez szerintem felesleges, mivel kb 1 eve igy ment a gepemben ez a kartya.
    (Utolag vettem eszre, hogy BIOS-ban is csinalja karakteres kepernyon a "szemetelest", tehat biztosan nem driver, hanem HW problema.)

    Amit eszrevettem, hogy a GPU homersekletevel nincs gond (42-45 C), viszont az alatta talalhato passziv hutes tuzforro (ujjal kb 1mp-ig erintheto..) Nem tudom hogy ez normalis-e, mivel a problema jelentkezese elott nem nyalogattam. ( 6600gt.jpg- a venti mellett jobb-alul levu fekete passziv hutesrol van szo).

    Szoval ha van valakinek megoldasi otlete a problemara, azt szivesen vennem, mert egyebkent akkor -> kuka. Termeszetesen 1 honapja jart le a garancia a kartyarol :P