50
ijji.com új verekedős játéka
  • Hikaru
    #50
    Átnéztem az 1-esre, és most voltunk páran, akik tudtunk lag-mentesen játszani.
  • Hikaru
    #49
    Hát én még a SF4-el technikai okok miatt nem tudok játszani, de a World of Jingwun találkoztam most egy szintén európaival, és egyáltalán nem volt lag, a 2-es szerveren szoktam játszani, ugyan ezen a néven futok.
  • The Protector
    #48
    Sajnálom a kwonho-t pedig sokat toltam vele.
    DE most az új bunyó amit neten tolok az a street fighter 4.
  • Hikaru
    #47
    Egyelőre angol nincs
  • ricsa008
    #46
    angol nincs?
  • Hikaru
    #45
    Kopp ugyan az, mint a KwonHo, csak más pályákkal és karakterekkel. Jó is lenne, ha nem lag-olna ennyire.
  • Hikaru
    #44
    Hali srácok, találtam egy játékot, ami elég hasonló a KwonHo-hoz, csak egyetlen baja van, mégpedig az, hogy kínai. Már regeltem, most töltöm lefele, aztán meglátjuk meddig jutok vele. A címe: The World of Jingwu (www.jingwuonline.com)
  • overlocker
    #43
    oh de kár pedig nekem teccet egyetlen verekedös cucc :((((((( valaki tud valami mást akár online akár offline de Mortal Kombat 4!
  • bld
    #42
    hát sztem azért érdeklődés lett volna rá
  • Garf
    #41
    érdeklődés illetve server hiányában megszünt. nem lesz fizetős sem sajnos.
  • bld
    #40
    elvileg ha jól tudom véget ért a nyílt bétateszt és majd fizetős lesz, v vmi ilyesmi
  • viktor9999
    #39
    mi a baj vele?
  • bld
    #38
    mi lett a játékkal??
  • Garf
    #37
    hát ennek vége :( aki tud másfajta verekedős játékrol, netesről, szóljon legyen szives.
  • Mrlego
    #36
    Sziasztok ha nem halot a topi akkor ide irnám Jóü lene egy magyar közöséget vagy klán-t alapitani.
    egy csomó magyar fen van nekem haver listán és jó lenne össze szedni mindenkit :).Kör mérközésekett is nyomhatnánk magyar körmérközések xD
    Leon_hun néve szoktam fen leni szinte állandoan fen vagyok :) még nem vagyok profi de a nálam magasab szintüt leütöm(füg azért a rangtol is warlord heros stb)
  • Garf
    #35
    hálo hálo. én nemrég kezdtem ezt a jatekot, elegge bejövös.. érdekelnének hogy hányan játszanak innen, és milyen nickekkel...
  • The Protector
    #34
    Én ezt a gamet már nagyon rég óta tolom és kurvajó.Sok magyar van.Nagyon jó közösség.Asszem lvl11-ig jutottam.Érdemes feltenni és kipróbálni.Nagyon jók a zenék a hangok(főleg a gtározás).Nincs párja.Próbálátok ki.
  • bld
    #33
    ja ja de néha egész tűrhető:)
  • Fido4life
    #32
    hát eléggé
  • ricsa008
    #31
    még most is nagyon laggos a cucc?
  • bld
    #30
    3D-s olyan mint a tekken
  • romi8 #29
    ez a játék komolyan 2D-s?
  • bld
    #28
    nem tudja esetleg vki h lesznek e újabb server-ek? a gyakori laggolás nagyon idegesítő sztem, mert nem tudod elkapni az ütemeket és akkor azt sem tudod eltalálni, h mikor üss vagy védj stb.
    az agyatlankodás ellen sztem az a legjobb ha "kilépsz" fel vagy lefelé utána kaphat dobást akármi aki így nyomkodja nem tud erre figyelni közben
  • viktor9999
    #27
    háát ez nem igaz kérdezek valamit erre két hónap fázikésés után csak annyit írni h "pl én:D"
    De azért jó tudni h nem csak én játszok ezzel :)
  • Gyeszno
    #26
    Hogy ez mekkora jóság, erre vártam mióta, hogy legyen egy bunyós... arra még csak gondolni se mertem volna, h. haverral fogjuk tolni neten.. ÓRIÁSI, VÉGEM VAN, na mehetek melóba.. keziccsókolom :D
  • Bakutyin
    #25
    pl én:D
  • viktor9999
    #24
    játszik itt ezzel még vki?
  • andrew1988
    #23
    hi all!

    most vagyok 8as szintű TK-s dante1988 néven játszok...
    osztom a véleményem sweechel :)
  • Zarache
    #22
    na itt egy jo taktikta a butan harcolok elleng :)
    kezdjel te is ugy harcolni es amikor kicsit megszedult csinaljal egy combot lazan beveszi :) illetve ha ki ismered a tamadasat es tudod mikor fog blokolni egybol fogd meg es hajisd el :)
    en pl a tkval egy felrugasal kezdek azoknal akik nem blokolnak az elejen utan kap egy sorozatato meg egy rugast mielot fodlet erne aztan ra ugrok ez kb 64-68 dmg mar a kezdeskor szal majdnem fel hpn van mar :)
  • ScarY MAN
    #21
    hát nekem scaryhun a nevem... MT ... es azert en probalkozok a combokkal mert ugy latvanyosabb az egesz :D
  • Rise Against
    #20
    főleg a muay thai-osok, csak ütnek folyamatosan, alig lehet közbeszólni
  • sweech
    #19
    nemtudok semmit kezedeni azokkal akik nem használnak semmilyen kombót, csak mennek előre és izomból nyomkodják az ütést és rúgást, idegesítő :_D
  • Atti12
    #18
    BoonxHUN MT lvl 1 még csak :)
  • Zarache
    #17
    fenebe ez a topic igencsak kihalt :)
  • Zarache
    #16
    leithatna mindenki a maiy karijanak a nevett :)csak hogy tudjunk egymasnak irni :)
    enyem:Nagi TK lv7
  • Zarache
    #15
    hi all :)
    mindenki tud regelni mar a jatekba hiaba cb2 szal gyertek nyugodtan :)
  • ScarY MAN
    #14
    Nah tegnap este...vagyis ma hajnalba kiprobaétam a jatekot...igy elsore nekem nagyon bejott mint verekedos jatek....szal... majd kepeket is cssinalok csak ahhoz mar lusta voltam :D
  • Cat 02 #13
    ijji -n minden ingyenes
  • Drephis
    #12
    nagyon állat játéknak tűnik :D
  • ScarY MAN
    #11
    valami hasonlo... de legalabb van verekedős játék ami nekem hiányzik pc rol :D