14
  • Csaba42
    #14
    Undorító állatok, ezeknek semmi sem szent? Az a rohadt köcsög meg, aki azt mondta, hogy ezzel senkinek sem árt, az rohadjon meg, mert igenis belegázol ezzel az áldozatok családtagjainak lelkébe!!!
  • ferceg
    #13
    http://www.vtshooting.com/
    (csak probalkozas volt, de bejott :) )
  • Bith
    #12
    Én sem értem, hogy miért is lennének kénytelenek...
    Mondjuk azt se, hogy milyen oldalakat lehetne tenni ezekre a címekre. Bár, nemtom, hogy mik ezek a nevek, az is igaz, mert 1 példa sem volt.
  • lammaer
    #11
    Tényleg nem világos, ugyan miért is KÉNYTELEN bárki megvásárolni egy domaincimet... ok, ha egy cégről van szó, akkor neki fontops lehet, de ha ellopják a biciklimet, én nem érzek kényszeres vágyat a www.biciklilopas.hu cim megvásárlására...
  • Kagemusha
    #10
    Ragalmazasert perelve meg ok kapnanak es nem nekik kellene fizetni erte... szerintem.
  • L3zl13
    #9
    Talán nem akarták, hogy a hozzátartozóik nevéből vagy haláluk körülményeiből mások morbid tréfát űzzenek...
  • Yv@n
    #8
    "Olykor éppen az elhunytak, kárvallottak családtagjai kénytelenek megvásárolni a doméncímeket, mégpedig nem kis összegekért..."

    Huh? Miért is? Drágábban adja a pék a kenyeret, ha nem veszi meg?
  • Tothenkopf
    #7
    gondolom állambácsinak,legalábbis egy része...
  • szombi
    #6
    Adta volna el valakinek...

    Szerintem meg ott a gond, hogy csak a regisztrálásért kell fizetni, a fenntartásért nem.
    Pontosan hova megy a regisztrációs díj???
  • Tothenkopf
    #5
    Jah,amikor Hofi meghalt akkor derült ki hogy valami egyetemista nevén volt a hofi.hu már évek óta... Mondjuk volt a gyerekben tisztesség mert lemondott róla ingyen az özvegy javára.
  • Falconer
    #4
    Olyan mar van vagy hatvan eve hogy egy biz. erdekcsoport az egesz vilagon milliardos bizniszt csinal halottakbol. Most par domain ide vagy oda....
  • L3zl13
    #3
    Hát igen. A necrofília sem árt senkinek, de attól még nem kéne csinálni...
  • winnie
    #2
    Elmondása szerint ebben semmi rosszat nem lát, hiszen nem árt senkinek
  • L3zl13
    #1
    Na ja. Undorító egy állat az ember...