18
Rendszerinformatikus képzés Budapest területén belül
  • baca01
    #18
    jó hát minden esetben addig elvégzek egy ilyet amég tehetem minél olcsóbban aztán ha megvan vagy elmegyek melózni vele, vagy még egy főiskola nem tudom még...
  • Tothenkopf
    #17
    Ez igaz.Bár most beujították,hogy a másodikért kötelező fizetni,+ ha leszakvizsgázol akkor fizetned kell a tb-t /asszem valami hatezer/ ha nincs melód akkor is.
  • baca01
    #16
    21 év alatt, és első szakmaként ingyen van mindegyik okj képzés, max egy kevesett kell csak fizetni....
  • JAG1
    #15
    Öcsém. Minek akarsz fizetni 100-200-300 ezret, mikor ingyé' is van?
  • Tothenkopf
    #14
    Jah van ismerős cisco-s.Ő adott nekem csomó anyagot meg accountot az academyre,azért is akarom letenni mert csak a vizsgát kéne letegyem a ccna ugyláttam 45-50-e.Csak az cinkes mert kameráznak meg minden szar.Azért megpróbálim.Köszi.
  • homeless
    #13
    Megéri 2 dolog miatt is. A papír is elég sokat ér, meg a tudás is amit ad.
    Hogy nehéz e? Hát a tananygag az nem túl nehéz, de 1-2 vizsgán biztos meghúztak volna, ha hivatalosan megy. A hivatalos alatt azt értem, hogy pl az utolsó szemeszternél a gyakorlati vizsgára volt talán 75 perc. Ennyi idő alatt kellett felfognod a feladatot majd 3 routert nulláról felkonfigurálni, úgy, hogy pár bonyolúltabb dolgot is meg kellett csinálni. Szóval, ha jöttek volna a központból ellenőrizni, akkor kb mindenki megbukott volna, mert ez a 75 perc talán akkor lett volna elég, ha előre meg lett volna a feladat és itthon 10szer begépeltem volna előtte, hogy kívülről tudjam. Így kb 2,5-3 óra volt.

    Persze ez is csak az első lépcsőfok. Ha cisco-s akarsz lenni, akkor ccnp vagy ccie még nem árt később:)
  • Tothenkopf
    #12
    Ti legalább megkaptátok a CCNA-t.Náluk még az se...
    Egyébként le szeretném előb-utóbb tenni.Szerinted érdemes,és nehéz?
  • hunbasser
    #11
    nekem meg majd olyan kellene,h multimédifejlesztés.tudjátok,ebben minden grafikai dolog benne van,plakátokat,borítókat,meg minden képet multimédia fejlesztők csinálnak.én is ilyen 2 éves képzésre gondoltam.sztetek hová menjek?
  • homeless
    #10
    Jaja, nekünk is 2 év alatt az volt az egyetlen értelmes dolog, hogy ingyen megcsinálhattuk a cisco ccna-t. Ha nem cs-ztünk volna állandóan, akkor se ért volna túl sok mindent. Persze egy jó alapot ad, de rengeteget kell mellé magadtól tanúlni, ha valamit szeretnél is kezdeni vele.
    Amúgy fősulin mérnökinfó nem sokkal jobb. Ott is csak egy alapot kapsz és magadnak kell kitalálni, hogy mibe szeretnél jó lenni.
  • baca01
    #9
    igen ezt néztem én is, de az a gáz hogy infóból nem érettségiztem és ide meg kell a felvételhez:S
  • Flamer
    #8
    reklám reklám!!4 dieplzhtx
  • Bandee1987
    #7
    nálunk a Neumannban van rendszerinfós képzés (több más képzés mellett). Én most végzek rajta, szerintem jó a többi rendszerinfós képzéshez képest.
    http://www.njszki.hu
  • Tothenkopf
    #6
    Hát én pont most fogok szakvizsgázni pécsett.Azzal azért legyél tisztában hogy nagyon sokat azzal nem érsz amit rendszerinfon okjn tanulsz.Javaslom mellette kezdj beleásni valamibe akár web,vagy spec hálók területén.De egyéként kényelmes,ha csak egy papírt akarsz és nem akarsz ötöst akkor két évig cs-zel és kapsz rola egy papírt. :D
  • Nuki
    #5
    nálunk a Petrik Lajos SZKI-ben vannak a következő (informatikus)technikusi képzések:
    - számítástechnikai programozó
    - számítógép rendszerprogramozó
    - informatikus (rendszerinformatikus)

    bővebb infók itt:
    http://www.petrik.hu/technikuskepzes.htm
  • JAG1
    #4
    Ingyenes képzés...
  • baca01
    #3
    légyszíves fáradj át a gumiszobába és ott kommentelj köszönöm:)
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Hát ilyen géppel még a legyengébb középfokú képzésre is kár pályázni... :DDD [genyázik]
  • baca01
    #1
    Sziasztok!
    Érettségi után vagyok, és érdeklődnék melyik iskolákba érdemes szerintetek jelentkezni 2éves (okj) rendszerinformatikus (rendszergazda) képzésre Budapest területén belül?
    Tapasztalatokat, javaslatokat szívesen várom:)
    Köszönöm.