135
Minden függőt ide várok :)
  • Nuki
    #95
    mármint melyikben? :)
  • Ron Ragm
    #94
    Dr. Pepper valami iszonyat fos, ilyen szar gyümölcsös kólaszerű cucc, nagyon nem jött be.
  • mahalo
    #93
    Abban nincs is gyógynövény :)
  • Nuki
    #92
    finom. a cigiben mi a jó?
  • masika
    #91
    Teljesen kóla függő lettem, egész nap azt iszom, rosszabb mint a cigi.. :S
  • mahalo
    #90
    Hát semmi sem egészséges ha túlzásba viszik. Napi 1-2 pohár jóféle kofolától maximum böföghet az ember. Bár a benne lévő gyógynövények miatt állítólag jó a gyomornak.
  • PíszLávJuniti
    #89
    loál
    mi benne a jó?
  • wesker24
    #88
    én is szeretem a kolát meg is szoktam inni vagy egy fél literes kis üveggel de nem sürün !!!
  • Lammer
    #87
    upsz sorstars... (#64)

    Nuki: hat igen, ez adottsag kerdese, valaki meghal tudorakban es eleteben nem szivott egy slukkot sem... mas meg lancdohanyos es siman "elalszik" 90 eves koraban... nem vagyunk 1formak...
  • kemszi2
    #86
    én is ájsztejázok
  • Nuki
    #85
    Nagybátyámnak folyik (koka)kóla a vére helyén, és jól bírja, semmi gyanús al-tevékenység nincs nála (állítása szerint)...de nem egy éve issza... :P
  • hunbasser
    #84
    hu,én már úgy 6-8 hónapja nem ittam kólát :)
    de nem is hiányzik,én azt mondom,érdemes róla leszokni.
  • Jano
    #83
    Igen erős függő voltam, pár éves koromtól 20 éves koromig ki tudja hányszáz hektoliternyit lenyomtam -> tönkrecseszte a gyomromat, a végén már mindent kif*stam tőle, eszméletlenül szar volt.
    Baromi nehéz volt leszokni róla, egyfolytában kívántam, de kollégák, haverok is segítettek a folyamatban :), úgyhogy sikerült leállni vele.
    Néha-néha megkívánom, és nagyon ritkán 1-1 kortyot, vagy maximum egy 0.25-öset lenyomok (~félévente?), de úgy, hogy utána egyből ráeszek valamit, így nem szokott gond lenni.
    Ananászlé roolz.
  • Chrystopher
    #82
    Én még mindig azt mondom, hogy Ice Tea szvsz
  • Kicsikiraly
    #81
    Cappy for evör :) (Kóla se rossz de hát nemistudom)
  • puma1
    #80
    Istenem.... Kofola hm életem itala.. nyáron csak 2hét alatt 60Litert ittam meg.. Hmmmm de jó... A citromos nemvalami jó... Kár h Magyarországon nem vagy nemnagyon lehet kapni:(
  • Magnumrolcsi
    #79
    Utálom mint a bűn. Régen sokat ittam, rendesen elb*szta a gyomrom a sok koffein, colától fáj a hasam, fantától nem(érdekes). Mostmár inkább csak gyümölcs leveket iszom.
  • Goth
    #78
    KOFOLA! D:
    már a neve is csábítóan hangzik.
    kóla iz cukros fekete csontméreg -.-
  • Goth
    #77
    az igencsak egészségtelen :c
  • Fido4life
    #76
    Jah, azt hittem mert nagyon úgy beszéltetek róla, plusz a képekből itélve nem túl okés emberkék fogyaszthaják ^^
  • F1re
    #75
    ha a colatol neked sikerul akkor igen :D
  • Slash89
    #74
    Ha keversz hozzá egy kis vodkát akkor igen :D
  • Fido4life
    #73
    Kofolától be lehet b*szni?
  • Slash89
    #72
    Ittak ők is pepsi maxot. Szerintem a Kofola jobb, de mindenkinek más az ízlése, szal ezen kár vitatkozni.
  • Chrystopher
    #71
    Nyáron voltam Szlovákiában. Jó vót' - remek volt.. Amíg nem vett fater egy üveg Kofolát báhh. Iszonyat. Gondolom Szlovákok is csak azért szeretik, mert nem ittak még Pepsi Maxot! :D
  • Frosty01
    #70
    vávávváváváá

    kofola a kedvencem :DDDDDDDDDDDD
  • banok
    #69
    meg a teszkó kóla. (az de szar)
  • tigeroo
    #68
    deszar poén:D

    azthittem hogy a csaj letérdel és leszopja... a korsó szélét:D

    nc, szlovákoknak van sajátjuk, fényezzék csak, nekünk marad a "tróbiszóda" ..szipp..
  • shevy
    #67
    azt hittem előszőr hogy kokainosok topic ez :)
  • Mirk
    #66
    hát ezaz
  • banok
    #65
    Cherry Coke forever! :)
  • Lammer
    #64
    en fuggo voltam REGEN(napi 2 nagy uveg minyima, sprite-fanta stb is!)
    ...
    aztan egyszer csak kezdtem erezni, hogy gaz van... mellekhelysegre jaras(nem reszletezem nagyon csunyan)...
    aztan nagyon elharapozodott a dolog...
    tonkrevagtam a gyomromat olyan szinten, hogy ha megiszok egy 3decis uveggel mehetek hastekeressel a slozira(nem reszletezem)...
    szal mindenfele muanyag szarok(Cola, Sprite stb)

    csak 1-2 bizonyos 100%os udcsit meg a rozsaszin bubinelkuli asvanyvizeket tudom marcsak meginni, mert a tobbitol is gaz van... :|
  • Mirk
    #63
    aszittem az a jéger
  • mahalo
    #62
    nemis!
    csurig van gyógynövénnyel!
  • Mirk
    #61
    egészségtelen
  • mahalo
    #60
  • F1re
    #59
    Coca cola a Best :D
  • CattiBrie
    #58
    Ez nem az én topikom. :))
    Bármi, csak ne kóla. :)
  • Slash89
    #57
    A doktor peppert ismerem. Szerintem is jó
  • Falconer
    #56
    Dr. Peppert ismeri vki?
    Root beer-t?
    Csak az usa-ban talalkoztam eddig veluk, ez elobbi nem olyan rossz, de az utobbi irto szar. Olyan katranyos cukorka ize van. Mindaketto cola szeru cucc.