17
Sony Ericsson W880
  • gabo91
    #1
  • vegicsek
    #2
    Telefooooooon
  • Schwarz
    #3
    nyissunk má minden típusú ic-nek is topikot mellesleg szörnyen néz ki a bal oldali
  • csgery
    #4
    Én ezt használom:Kereső W2000i
  • gabo91
    #5
    Feketében jol néz ki.

    Nemvolt még erröl topik, igy nyitottam, mert ez érdekel. Ha zavar valakit akkor nem jön ide. Ez a w880 topik amit linkeltél az meg SE topik, de van más se teloknak is külön topikja, ugyhogy talán ennek is lehet, és nincs sehova se irva hogy tilos rola topikot nyitni.
  • csgery
    #6
    Nem tilos, de praktikusabb lenne egy topikban megvitatni a dolgokat minden SE telefonról. Jah, és a többi topik közül is kb a fele, háromnegyede be van zárva... vajon minek?
    - amúgy sztem is feketében szebb -
  • HUNtalicska93
    #7
    ott az SE topik,ami KIFEJEZETTEN sony-kra van,ahol a t250-től a w880-ig mindent meglehet beszélni,szóval...kereső
  • gabo91
    #8
    Szép, meg jo (bár van pár dolog benne ami nemttszik) csak ne lenne ilyen rohadt drága...
    előfizuval is 80 körül van
    enyi pézért már dobhattak volna bele egy 3.2mp -es kamerát is
    viszont 3,5G -s, és walkman 2.0 lejátszó van benne
    egy kis leirás rola

    (egy biztos a w800i volt az amivel nagyot alkottak, azota ujitgatnak, de egyik telo se mutat anyi ujat mint akkor a w800i)
  • csgery
    #9
    Csodálom, hogy annyi minden van benne, és még TELEFONÁLNI is lehet vele:)
  • vegicsek
    #10
    Mi lenne, ha véletlenül kihagynák a telefonálás funkciót?Egy ideig biztos nem tűnne fel senkinek.
  • gabo91
    #11
    Aha durva lenne. Ezüst szinben azért néz ki ugy ahogy mert fém... durva lenne hogy egy 80e huf os teloval nem elhet telefonálni
  • Neoncsoves
    #12
    -Háló? Ügyfélszolgálat.
    -Jó Napot kívánok! Vettem egy Sony Ericsson W880 mobilt önöktől. Nem tudok vele telefonálni. Kérem tájékoztasson, hogy hogyan kell!
    -Sajnáljuk, kedves Ügyfelünk, de erre még mi sem jöttünk rá xDDDDDDDDDDDDDDDDD
    ez mekkora lenne :DD
  • TrIp
    #13
    hátez bűnronda egy készülék... nekem W900i-m van.. ami többet tud, szebb is, és még olcsóbb is :D
  • gabo91
    #14
    sehogy... nem lehet vele... :DDD
  • gabo91
    #15
    Kicsit furán néz ki az igaz, meg az is igaz, hogy nem oylan tartos meg strapabiro mint a w900i, az jo telo, csak elég kevés van belöle az országba. (meg még most is drága)
  • TrIp
    #16
    mennyi függetlenül egy w880?? én 50ért vettem a w900i-t csak azért kérdezem:D
  • Pheel
    #17
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1170845857