32
fing spray
  • KolkaF
    #32
  • Brolly28
    #31
    gondolom a hülyeségek boltjában van ien:|
    bár nem tom
  • F1re
    #30
    áhh :D az az amit elobb irtam
  • F1re
    #29
    altalanosba 2 evbe is farsangin bekurtuk kozepre az ien megnymod a zacskot felfujodik felrobban es geci budosbuzbombat es mindneki menekulét az epuletbol :D
    haveromek meg szereztek fingato ragogumit aztan a lanyokkal megetettek:D es rendesen folyamatosan finganod kell tole
  • RaZoK
    #28
    nekem van egy jópofa történetem :)

    állunk pár haverral a liftbe és látjuk, hogy a földön valamilyen kis zacskó duzzadni kezd. akkor már láttam, hogy ennek nem lesz jó vége, azt követően kidurrant és olyan fingszagot éreztem, hogy az valami felülmúlhatatlan. (ja és melött beszálltunk a liftbe, kisgyerekek utaztak elöttünk) fasza ^^
  • Dave John
    #27
    Még középsuliban Április elsején a szomszéd osztály tesióra alatt befújta pár osztálytársam cipőjét. Hát mondhatni görényszag volt az egész osztályban, még az ablakszellőztetés sem segített :/ De amúgy vicces volt, tréfának frappáns
  • Truck Driver001
    #26
    BKV-n a legjobb használni!Legalábbis a patron jól jöhet ha esetleg tömeg van.Még amikor általánosba jártam villamossal,reggelente mindig olyan tömeg volt hogy el nem lehetett férni.Gyalogolni meg nem akartam mert Tél volt és egypk is fáztam!:D
    Na akkor zsebkendő elő,patron belecsavar,ajtóhoz odadob,megállónál be/kiszálló emberek hatszor rátapostak.Így még azt se lehet mondani hogy én lőttem el!:D
    Na akkor végálomásig olyan üres volt a villamos,hogy a beszállni készülő emberek is meggondolták magukat és sarkon fordultak!:D
    De legjobb az volt,amikor futottak kifele érdekes arcokkal.
    #7:Ez kb olyan,hogy mondj vlmit bele egy zacskóba,és hallgasd vissza később-_-
  • CattiBrie
    #25
    biztos BKV-n :)))
  • Coco
    #24
  • Gladiator
    #23
    Jaja, a bűzkapszula az pusztított. Még általánosban haverral poénból bedobtam egyet az egyik terembe, persze nem a sajátunkéba. Utána 15 perc múlva jött értünk az igazgató, mert vmi kis fasz beköpött:D Azok a hülyék ki akarták üríteni az iskolát, mert az hitték, hogy gázszivárgás van, már a tűzoltókat is kihívták. De igazgatóival megúsztuk, viszont amit otthon kaptam... aucs!
  • Nuki
    #22
    Evidens, hogy a gumiszobában rég léteznek ilyen topikok.

    Nekem ezek az élmények kimaradtak, de még érettségi tájékán nem késő
  • Borg
    #21
    Evidens, hogy pár idióta belepofázik bármilyen topik is nyíljon.
  • Drephis
    #20
    csepel plázába lehet kapni. kb 1 éve vettem ott egyet. :D
  • trident
    #19
    Evidens hogy nem önállóan próbálod elintézni.
    Evidens hogy minden szarnak kell új topik.
    Evidens hogy holnapra lesz "milyen formájút szartam ma, rajzoljuk le" topik.

    Bocsmá...:D
  • bakvarnyu
    #18
    király de hol akarod most használni? lesz valami gusztustalan céges meeting ?
  • do2
    #17
    megtaláltam hol lehet venni fingsprét
    Hát nekem si van sulis történetem ezzel....
    AZ első óra előtt a folyosón kilett fújva 1 nagyobb adag,az uccsó óra után még lehetett érezni...
    Sőt az egyik gyerek pólójára rá lett fújva, az anyja kimosta, de utánna is lehetett még érezni:D
    itt sprayról kép:D http://www.dilibolt.hu/arukep_nagy/szalon/buzspray.JPG
  • bakvarnyu
    #16
    lehetett kapni ilyen vérkapszulát is, bevetted a szádba egy kis kis vizzel és ömlött belőle a vérszínű folyadék.
  • vmvr
    #15
    diliboltokból belehet szerezni ilyesmi huncutságokat, nekem itt pihen az íróasztalomon két db fokhagyma ízű cukor

  • bakvarnyu
    #14
    mi befújtuk a tanári asztalon a virágot vele! magyar óra előtt, kb. 15 éve.
  • ColdFire
    #13
    hát ez teccett :DDD
  • Vlala #12
    Nálunk as párna+sprayx kombináció uralkodott sokáig, a párna adta a hangot, a spray a szagot... Bárkit zavarba lehetett hozni vele.
  • cenobite
    #11
    Dilibolt volt nálunk, ott lehetett kapni ilyen bűzkapszulát, ami - gondolom - hasonló célt szolgált. Jómunkásemberek buszon törték szét ezt a bizonyos kapszulát, a hatást had ne ecseteljem.
    Iszonyat, penetráns, bűz. A legbüdösebb amit szagolni lehet.
  • Mirk
    #10
    szerzek neked egyet ha megígéred ha utána a szádba meg az orrodba üríted az egészet
  • CattiBrie
    #9
    Ennek a hangja vagy a szaga fing? :)))
  • gameplusz
    #8
    Grat. értelmes topic.
  • csgery
    #7
    fingj egy csomót, majd tölts meg vele vhogy egy Pronto-s flakont, és e-voilá:D
  • báttyó02
    #6
    huhh....[hirtelen általános sulis történetek jutottak eszébe:ddddd]
  • Frosty01
    #5
    nincs sajátja, és leplezni akarja Dx
  • Picar77
    #4
    jaj :DDD
  • Schwarz
    #3
    miaz, nem bírod a sajátodat? vagy dezodornak kell?
  • ColdFire
    #2
    lol
  • do2
    #1
    Régebben még suliba volt ilyen úgy 10 évvel ezelőtt fing spray... tudja vki hol lehet még ilyet beszerezni ?