505
Mitológiai akció/rpg
  • HammeRed
    #241
    Én egy azték sámánt indítottam és szépen végiggyaktam az egész azték világot mire eljutottam egy bazi nagy erös monsterhez.Alig tudtam lecsapni vagy 30x megpróbáltam mire sikerült (előtte egyik ellenfél se volt ilyen nehéz)utána jöttem rá hogy ő volt az azték világ főszörnye.Miután megfeküdt megnyílt egy tp a városba majd mehettem egyiptomba és elkezdtem az ottani questeket.Mindezt 30.szinten. Csak a kezdés más karakterenként majd minden világot végig kell gyakni és majd meglátjuk mi lesz a vége:-).
  • Kly9
    #242
    Minden karakter előbb vagy utóbb Egyiptomba jut. Most erre mondhatnátok hogy az egyiptomi ezután hová kerül, nos nem tom :D
  • Blinkye
    #243
    Sziasztok. lvl 22 vagyok egyiptomival. nekem csak egy varázslathoz ad pontot amit felhasználhatok. az miért van? Hogy lehet a többit is?
  • Gabesz026
    #244
    HI!

    Hát nem tom én is végiggyaktam az aszték világot.
    A főellenség kb 1 percig bírta az idézett lényeim elintézték esélye sem volt.
  • HammeRed
    #245
    Akkor a te karid valszínű sokkal erősebb volt mint az enyém mert nekem leszívta a 250 életerőmet secperc alatt valami life leech varázslattal a lényeimet meg lecsapta pár ütéssel.Miután rájöttem a ritmusra meg nem kis szerencsém volt én is lecsaptam 1 perc alatt de mire ez sikerült pár évet öregedtem :-).
  • Blinkye
    #246
    Rájöttem wazz :) most megyek king valleybe vagy hova. Bazzz. van több mint 1 millám és soha nem vettem még semmit az árusnál csak eladtam. Csak alap cumókat árul tök gáz.
  • Morfi
    #247
    Kovácsnál azért ott lehet hagyni pár 10000 aranyat...de tény, hogy egyenlőre rengeteg pénzt lehet összeszedni.
  • Morfi
    #248
    A szentélynél válasz ki más istenséget és kezdj el úgy ölni.
  • Morfi
    #249
    Feljavitja a fegyverek egyes tulajdonságát. Pl ha egy bronzból készült tárgyat vassal újra kovácsoltatod, vértnél nagyobb védelmet kap.
  • zsirfecske
    #250
    ahogy már valaki írta, eladni csak fehéret van értelme, sőt az árustól minden nem fehéret fel kell vásárolni és beáldozni. pénz ígyis simán kijön, viszont jóval több skill leveled lesz.
  • zsirfecske
    #251
    ohh, ezt még nem vettem észre. köszi
  • ROMOTO
    #252
    Ja valahol írták, hogy lényidézéssel a legkönnyebb és simán végigtolható a gamma
  • Blinkye
    #253
    JAja. mostmár én is igy csinálom. fehér elad kék feláldoz vagy mi :) közben rájöttem,h lehet másik skillt használni,de köszi a helpet.. Nekem horus bejön,mást nem is tolok. Lehet a múmián kivűl más summonom? nem találtam...
  • zsirfecske
    #254
    ez normális lev20-on?



    manual szerint mortal-on nincs is ilyen cucc...
  • zsirfecske
    #255
    nem szóltam, elnéztem. legandary cucc, ami a top ezen a szinten.
  • Blinkye
    #256
    LOLOLOL Nekem is sárga van,de csak 270 defence.. Kéne a cumó :)
  • Blinkye
    #257
    Elég fura esetem volt. Toltam cave ben egy kvesztet és kilpéptem a gaméból.. Mikor visszaléptem nem is arra volt a kveszt LOL.. ennyire random a game?
  • Kly9
    #258
    Egyébként a logikám alapján, kéne lennie még egy színnek a tárgyak listáján.

    -fehér (alap)
    -világoskék (kevés gyenge enchant)
    -sötétkék (sok gyenge enchant)
    -narancs (kevés erős enchant)
    -??? (sok erős enchant :))
  • Blinkye
    #259
    lehet,h van komolyabb szinten.. ma már nem tolom :( faszom kivan,h visszateleportoltam városba és máshol lett a kveszt.. pff. pedig returnal mentem vissza.
  • Kly9
    #260
    Ilyen nekem akkor volt, amikor egy erődítmény kellett megtalálnom a hegyek között (norse)
  • LoCk
    #261
    Itt mindent megtaláltok, amire kiváncsiak vagytok.
    http://www.loki-game.com/forum-eng/

    Jó game, csak ne lenne bugos :(
  • Blinkye
    #262
    Van piros is.. MEgnéztem a manualt és van ott egy kép amin látszik,h egy spear neve piros.. Azon az oldalon a manual-ba ahol az inventoryt mutatják be. 6.5 menüpont...
  • Kly9
    #263
    LOL, idáig fel se tűnt h van manual :)
  • Blinkye
    #264
  • Kly9
    #265
    17 féle anyag van, amiből tárgy készülhet, a 3 újragyárthatatlanon kívül.
  • Blinkye
    #266
    JAja néztem én is.. elég komoly. eddig találkoztam vas,bronz,silver, meg silk a sárga ruhám.. oszt ennyi..
  • Blinkye
    #267
    a manual utcsó oldalán vannak ám hot key-ek.. jól tudnak jönni.. Pl én rá nem jöttem,h A val és D vel lehet forgatni a képernyőt..
  • megamanmn
    #268
    CSá mindenki vannak azok a runakövek aztéknál hogy lehhet felhaszálni látom h javítana de eggyáltalán nem tom h h kell :S
  • mikrofonhead
    #269
    Jajjj de jóóóóóóó végre találltam magyar LOKIfórumot...IMÁDLAK titeket :D

    Nah leírom énis mindjárt én hol tarto kemg MINDENT csak előbb elküldöm bnőmet :P :D pilll
  • mikrofonhead
    #270
    Nah sikerült...:D megamann én arra jöttem rá h a rúnákat különböző itemekre lehet "rákovácsoltatni" a kovácscsal és akkor erősebb lesz.Mindegyiken ott van h mire lehet "rátenni" és h mit javít rajta.Nah szóval én is egyiptomi vari-t kezdtem el msot vagyok 17-18 leveles és most szedem össze Osiris "darabjait",Én konkrétan ma jöttem rá hogy lehet áldozni az isteneknél és te döntheted el h meiknek áldozol és attól függően kapsz skill pontokat amiket ugye be tudsz váltani az adott isten skilljeire.Én most a 3 tüzes varázslatot használom és olyan 250 körül van a hp-m 200 körül a manna.Az jó? :) Én mrá kovácsoltattam és tök jó.Még a markolatokkal meg fegyó fejekkel nem varázsoltam de majd kipróbálom.Nekem a lábbelim és a fejvdőm is NARANCSSÁRGA színű amit nem lehet kovácsoltatni.Én arra nem jöttem rá h mire jó a SHIFT....azt írja h spot on the enemy vagy vmi iesmit ami ugyebár azt jelenti h pontosan az ellenségre céloz vagy vmi hasonlót.De nemtudom mire jó...Aki még egyiptomi karival nyomja és már nagyon PRO az lécci vegyen már fel MSN-re én ma is vagy hajnali 2-ig fogom nyomni.Az MSN címem: [email protected] MINDENKI AKI LOKIZIK ÉS MÁR PRO az vegyen fel lécci!Akkor mire jöttem még rá...bossokat úgy lehet könnyen megölni h "beakasztod" Őket egy sarokba és nyomod a távolra ható magic-et rájuk :)) nem tudnak tenni ellene, elég buták.. :D Akkor...ha szeretnél kovácsoltatni de nincs elég bronzod vagy vasad akkor vegyél olcsó cuccokat az árustól amik fémből vannak, kováccsal szedesd szét őket és marad a fém meg az alkatrészek amit el tudsz adni jó pénzért vagy feláldozol az istenednek...
  • mikrofonhead
    #271
    Ugyenilyen gépem van csak AMD 1.6 GHz :D
  • Kly9
    #272
    Na bammeg, úgy meguntam az az egész qva hegyes részt, hogy kihagytam 5 "pályát" és a kígyóig meg sem álltam,a mit pillanatok alatt szétszedtem :P. Má a t@kom tele volt az egésszel, h mindig ugyanazok a dögök és ugyanolyan pályarészek vannak(ugyan ez volt anno a TQ-nál is) Vki nem tudja h mikor lesz már vége a norse küldetéssorozatnak (lassan lvl 20 vok és nem rég nyomtam le a kígyót - ezt csak tájékozódási pontként :)
  • mikrofonhead
    #273
    Hát én nem nagyon tudom mert én egyiptom szorkszerert csinálok :D
  • Kly9
    #274
    Olyanom nekem is vane
  • mikrofonhead
    #275
    Az a baj ha most felmegyek LOKI-zni tuti nem hagyom 1 előtt abba...csak a cuccok enchizése vagy fél óra mindennel együtt...de azért lehet mégiscsak felnézek...nah mindenesetre jó8 alle MSN-en tessék felvenni!!!!

    [email protected]

    csőőő
  • Morfi
    #276
    A shift + bal egérgomb arra való hogy csak lölöldözz arra amerre a kurzorod van. Íjűsznál jó ez mert vaktában is tudsz így ölni, ha szerencsés vagy.
  • mikrofonhead
    #277
    Ahham értem...köszike.Hát szerintem megyek is fel kicsit cszni azt úgyis megunom hamar aztán go LOKI :) Ha vkinek van kedve multizni és olyan level 20 körül mozog akkor várom MSN-en (MSN címem lejjebb...)
  • mikrofonhead
    #278
    Nah mára ennyi LOKI meek bnőzni.Eljutottam a 21. szintig és most épp összeszedtem Osiris tagjait aztán megkerestem és odaadtam Isisnek a Halál könyvét meg most aktiváltam vmi "beamet" amiből majd még 1-et kell aktiválnom.... :) Nah nyomassátok a fórumot skacok....csőőőő
  • sakal6
    #279
    cső. van hozzá magyarositás?
  • mikrofonhead
    #280
    Nah hello all....hát még ha jól tudom nincs hozzá de még nagyon friss a game szóval várnunk kell még szerintem jó pár hetet...