505
Mitológiai akció/rpg
  • Slipy
    #201
    Loki fanok plíz help!!!!
  • AC2
    #202
    Pont ott járok, majd akkor megírom h mi a recept :)
  • Slipy
    #203
    thx:)
  • Kicsimix
    #204
    Nemlehet valahogy egyszerre több healtot venni a csavonal?egyenkent kell berakni?Ez eleg gaz igy...
  • Kicsimix
    #205
    En mondanam ,hogy jatszatok velunk csak nagyon nehez osszehozni ,hogy mindenkinek pont jolegyen ugyanakkor...meg olvastatok miket csinal multiba...nemlehet csak ugy idoeoda rohangalni ,portalni stb.....kulonben 6an lehetne...

    Csak ha valaki nem er ra sokaig lemerad a szintekkel es az eleg gaz...egy 30as melle meg egy level 15 os-nek szerintem nemsok ertelme van..

    ha ketten jatszunk akkor is 4x annyi az elete mindenkinek ha tobben akkor szerintem megtobb..na ide beall egy kissebb szintel valaki annak csak az a vege hogy allandoan meghal...
  • HammeRed
    #206
    Fenrir-t asszem úgy kell lecsapni hogy leviszed az életét minimumra és akkor odacsalod a csapdához ami elkapja.
  • HammeRed
    #207
    25-ös szintű karim van
  • ROMOTO
    #208
    Kösz, asszem még várok vele, majd ha beljebb leszel rákérdezek megen, a skillfa érdekelne, mert nagyon egyszerűnek tűnik, önálló spellek tömkelege...
  • Kicsimix
    #209
    Megkerdezem haverom mit gondol errol a kerdesrol....bar en krealom a szervert mert nalam van a mentett allas..de nemtudom neki mikor jo...pl tegnap egesz nap jatszottunk...Ma aztmondta delutan...

    Neked mikor jo man ugy altalaban?
  • AC2
    #210
    Csináltam hamachit

    név: SG - LOKI
    pass: norse
  • HammeRed
    #211
    Én csak kiváncsiságból mennék egy kört multiban.De délután nekem is jó.Ha összejön akkor priviben megbeszélhetjük.
  • Kicsimix
    #212
    na irok privit man
  • pockanywi
    #213
    Valaki tudna feltölteni egy exe fájlt? Mert volt egy virusom, ami letörölte az összes exét, és nem akarom újra rakni ez miatt a játékot [#szomoru1
  • Kicsimix
    #214
    kozben lealltunk mert haverom lelepett...aztan te se jottel ugyhogy kioffoltam : ) 16:44 :)
  • zsirfecske
    #215
    lev11 sorcerer, seth ágon. itt zömmel spellek vannak igen, meg 5 passzív skill. azért van itt is pet "varázsló ágon", sőt ahogy láttam még be is lehet áldozni a pet-et temp bónuszokért meg ilyesmi. harcos típusoknál nem tudom mik vannak.

    egyelőre seth tomb-ban kolbászolok, hát sajnos eddig elég monoton. dungeon-ok és lények is, iszonyú sokat kell gyakni és eddig kb egy skillt használtam végig. de ez az item áldozás skillpontokért rendszer nagyon tetszik.

    nézz rá sztem, pár óra alatt kiderül a lényeg. üdv
  • hentesferi
    #216
    Hi all

    Ti hanyas lvl-en próbáltátok be Fenrirt ? mert az én karim 10-es Norse, tele kékkel , de nem hogy sebezni alig tudom , de még a hp-ját is tölti :S
    Ty a válaszokat előre ;)
  • luicosta
    #217
    hogyan lehet neten jáccani ???még nem értek hozzá
  • Neoka01
    #218
    Sziasztok!

    Látom senki. :(
    Akkor úgy kérdezem, hogy volt valakinek ilyen gondja? Ha igen, mi lett rá a megoldás?
  • hentesferi
    #219
    Próbálkozz új driverrel :) Mást nem tok :S
  • wedge31
    #220
    Hamachin.
  • Kicsimix
    #221
    mondom hogy megy hamchi nelkul is lol... hamachi felejtos.. : )
  • Morfi
    #222
    Ez a multis rész érdeklne engem is :)
  • AC2
    #223
    De attól h megy nélküle, nem feltétlenül kell nélküle. :) Sokkal hosszabb procedura az a regisztrálásos mint ez. Nekem pl máig nem jött meg a levél :P
  • hentesferi
    #224
    Nekem meg csak annyi lenne a kérdésem , hogy ti mekkora lvl-en próbáljátok /tok megölni Fenrirt ? Hanyas lvlen lenne esélyem ? :S
  • AC2
    #225
    Nem tom, nekem 10esen nem sok volt :D
  • Morfi
    #226
    Nemtom én se, de már halott. Most valami csontvázak okoznak fejfájást.
  • Kicsimix
    #227
    Milyen regisztracio? krealsz egy szervert odadod az ip-det es ok meg mar joinolnak is hozzad ... ennyike :)

    En nem regisztraltam semmit..

    De ez csak egy tanacs annak aki nem akarja meg hamachival farasztani magat :)
  • ROMOTO
    #228
    Ok, köszi :)
  • AC2
    #229
    Jah értem
  • castorr
    #230
    Én kb 200hp-t ütöttem le Fenrir ből.
    Egyszercsak megjelenik egy kis piros karika rajta/alatta.
    Akkor legyengül és bekell csalni a farkas/medve csapdába.
    És ennyi!
  • Windago
    #231
    Sziasztok!
    A Fenrirt olyan lv10-12 -es szinten zúztam le, nem okozott gondot. Nem voltam tele kékkel. Viszont a skilleket (warcry, meg ami a düh növekedését gyorsítja) magamranyomtam, és ütöttem. Felszerelésem, egy villámos gauntelt volt, pajzzsal.
    Lentebb volt kérdés a több potion: shift + bal egér gombbal lehet növelni, jobbal meg csökkenteni a darabszámat.
    További jó játékot.
  • AC2
    #232
    Basszus de qva egyszerű volt lenyomni a farkast. Levertem belőle olyan 3 száz Hp-t aztán belecsaltam a csapdába. Ennyi. Nem kell megijedni :D

    Csak előtte velem az volt a baj, hogy láttam mennyire sebeztem meg, mennyi élete van és még regenerálódik is, akkor adtam fel, még csak meg se ölt :)
  • Sargavar
    #233
    De hol a csapda?
    Én már levertem 1 életerőre volt piros is alatta de csapdát nem láttam. Hogy néz ki, merre van?
  • AC2
    #234
    a bejárattól balra ( egy qva nagy medvecsapda :D)
  • zsirfecske
    #235
    hülye kérdés de az a színes kör a kijáratoknál elvileg az aktuális quest-nek megfelelő irányt jelzi nem? csak mert elég sok felé lehet menni az elején, én pl. lev 14-nél még seth tomb-ban vagyok és még nemtom milyen farkasról beszéltek. vagy "fajonként" más a sztori?
  • Sargavar
    #236
    Köszi a segítséget, nem tudom hogy miért nem láttam meg eddig, így valóban nem volt túl nehéz legyőzni :)
  • Kly9
    #237
    Tényleg sokfelé lehet menni, de idővel szinte mindenhova be is kell menni. És igen, kasztonként más a sztori ( már csak ezért is jobb mint a TQ)
  • zsirfecske
    #238
    aham, gyanús volt.

    amúgy ez az assemble/disassemble is elég jó. pl. van egy staff-om +5 int-es bottal meg egy másik +3% spell critical-os véggel, erre szétszedem, megcserélem, összerakom, és a legjobb tulajdonságok a 2 staff-ból 1-be kerülnek. voá
  • Kly9
    #239
    És ilyen hol van? Mer nekem még nem tűnt fel:D
  • Kly9
    #240
    Nah ügyes voltam és megtaláltam magamtól :P Ez amugy télleg tök jó dolog, de én idáig azt hittem a kovács csak szimpla kovácsolásra jó :D Bár azt továbbra se értem, hogy mi az a kovácsolás, amikor nem kopnak fegyók.