505
Mitológiai akció/rpg
  • Kicsimix
    #161
    Ez az oltaros felaldozos dolog valahogy nem mukodik nekem...leraktam par kek dolgot de nem csinal semmit... hogyvanez?
  • zsotesz
    #162
    odamész az oltárhoz, rányomsz az offer fülre, és az ott lévő cuccokat be tudod áldozni. működik az, figyeld a faith bar-t ott láthatod,hogy ad a cuccokért pontot.
  • Kicsimix
    #163
    az az oltar amelyik a ter kozepen van ugye? de milyen offerful?

    rapokolom a cuccott a kiosk-bol vagy honnan (ledobom ) de offer gomb nincs sehol..

    hmmm ...bocsi csak ...
  • wedge31
    #164
    Az oltár az amelyikre ha ráteszed a kurzort az átvált koponyává.
    Általában nagy szobrokat keres.
  • HammeRed
    #165
    Az oltár bent van a viskóban ahol keződik a game.Az árusok kint vannak a viskó oldalánál.
  • Neoka01
    #166
    Sziasztok!

    Szerintetek mi okozhatja azt, hogy 2-3 pályabetöltés után egy átlós csík jelenik meg a karktertől a monitor jobb alsó sarkáig, és ez szépen elkisér? Baromi idegesítő. minden maxon van 1024x768ban és az élsimítással is játszottam, de mindenhol előjön.
  • Kicsimix
    #167
    Mar megvan koszi : )
  • csabesz1987
    #168
    sziasztok kéne 1 kis help norse warrioral vok edig minden küldetést megcsináltam 10-es szintü vok de van 1 oan küldi h megkel küzdenem fenrir-el de h a picsába az a farkas engem pilanatok alatt szétép help pls
  • BlastR
    #169
    Hali
    Hogyan lehet a skillpontokat szétosztani?
  • BlastR
    #170
    Megvan pff
    Elég érdekes
  • Ravasak
    #171
    csabesz gyüjtsél jo fegyvereket mert különben nem ersz semit
  • AC2
    #172
    Nincs hamachi vagy vmi cucc amivel tolhatnánk?
  • zsirfecske
    #173
    srácok a halál jár valami negatív következménnyel azon kívül hogy a stats-ban számolódik? manual-ban egy szó se esik róla.

    ez az áldozós rendszer érdekes, de én úgy olvastam, hogy xp-t lehet áldozni skill point-ért, itemekből meg faith lesz. ha a kettő összefügg akkor még nem látom át. megyek megnézem game-ben hogy is van ez.
  • zsirfecske
    #174
    ja most hogy ránéztem, elvileg minden xp 25%-át automatikusan annak az istennek áldozod, aki be van állítva az oltárnál (skill tab-on kékkel vagy mivel jelölve). mikor megfelelő xp szerzéssel a faith bar felül megtelelik, jön a skill pont ennek megfelelő ágon. itemből meg ugyanúgy lehet növelni a faith-et. ugyi?
  • wedge31
    #175
    Igen, jól vágod.
  • Kicsimix
    #176
    a skillek levelszintje az teljesen fuggetlen a karakterek levelszintjetol? mert majdnem 18-asok vagyunk coopban de a skilleknel meg mindig az van irva hogy required level 6 tehat amihez level 6 kell azok egyszeruen nem elerhetok....Azt a szintet kell valahol novelni vagy jon majd magatol?
  • AC2
    #177
    Igen, független. Azokat a faith adja.
  • HammeRed
    #178
    Lehetsz te lvl 50 is ha valamelyik skillfán nem fejlesztettél szinte semmit mert akkor annak a szintje értelemszerűen nem fejlődik.Szóval azt a szintet úgy tudod növelni ha azt az ágat fejleszted és akkor majd szépen növekszik annak a szintje függetlenül a te szintedtől.
  • ROMOTO
    #179
    Te fecske, ha már tolod, megéri felrakni szerinted? Végigtoltam a demót, de nemigazán hozta magát a game :S
  • Kicsimix
    #180
    ja csak mind a harom agat fejlesztem lehet akkor azert ilyen lassu...
  • Kicsimix
    #181
    ja de most pill megsem stimmel...mert en fejlesztenem tovabb az agat de valahol azt irja hogy required level 6...akkor hogyan fejlesszem tovabb? nekem ez a bajom..
  • wedge31
    #182
    Ez igaz de a 200-ik szintig böven van idöd.
  • wedge31
    #183
    Az adott szinted mindig a hitetöl függ én minden szintlépés után feláldozok egy pár cuccot annak az istenek ahol éppen fejlödni akarok és igy folyamatos a fejlödés.
  • Kicsimix
    #184
    aha akkor minel tobb kek cucc az oltaron annal eselyesebb a dolog? : )
  • wedge31
    #185
    Nekem eddig bejött az arany ugyse nagyon játszik mert a legjobb cuccokat ugy is az ellenfelek dobják.
  • Kicsimix
    #186
    brutalis gyorsan fejlodunk szintenkent... mindennek 4x tobb az elete level 20nal cooperativban mint simajatekban... es nemmondhatnam ,hogy a milliomodik palyan vagyunk.. : )azer kell kuzdeni ezerrel..
  • Kicsimix
    #187
    aham ertem...megprobalom szerintem...kosziman...
  • Gabesz026
    #188
    Hi!

    Hát én még 1 kék fegyvert vagy páncélt nem adtam el mindet feláldoztam a fehér semmitérő cuccokból van már 650 e pénzem.
    Szerintem a skilleket úgy kéne fejleszteni hogy az elején egyszerre csak 1 istent imádni mert ha mind a 3-ra rakunk 1 kicsit a kari nagyon gyenge lessz. Na persze nem azt mondom hogy minden pontot 1 istenre áldozzunk hanem úgy 35-40-es szintig utánna mehet a másik. Ezt én tapasztalatból mondom mert én játszottam annó még a német verzióval a görög harcossal és volt olyan pálya ahol lépten nyomon behaltam. Na persze ez csak 1 tipp mindenki úgy csinálja ahogy akarja.
  • wedge31
    #189
    Most én is a görög csajal tolom mit mondasz érdemes artemiszre gyurni ? mert inkább ijász karinak szeretném.
  • Kicsimix
    #190
    feher cuccokat nem is lehet felaldozni az oltarnal csak kekeket nem?

    hm...vagy megint nemtudok valamit : )
  • AC2
    #191
    Világos kék is mehet, csak alap (fehér) nem
  • Kicsimix
    #192
    Ja kicsit egybeolvastam mar amit irt : ) van elet ejjel egykor vazz : )

    Igy coopban rengeteg penzt ad a feher cuccokert is.. mar egy 200e aranyat osszeszedtem szerintem...

    viszont egy dolgot nemertek...En krealom a gamet aztekkal vagyok, csatlakozik haverom is de az oltar neki nem mukodik...ez jonagy hulyeseg...mivel aztekkal vagyok aztek kuldetest jatszunk...nemtom hogylessz ez kesobb...remelem jonnek az o karakterehez is a kuldetesek...
    Ezen kivul a faluban majdnem cak aztek cuccokat arulnak.....
  • Gabesz026
    #193
    Igen érdemes ijászkodni csak az elején raksz mondjuk lvl 40-ig artemisre utánna meg mondjuk a csapdákat fejleszted csak én ott szurtam el hogy lvl 25 szinten nem volt 1 használható skillem sem mert mind a kettőt fejlesztettem egyszerre.
  • Gabesz026
    #194
    És mivel a pénzből nem lehet venni semmi értelmeset ezért szoktam az összes kék cuccot megvenni az árustól aztán azt is felajánlom az adott istennek.
  • HammeRed
    #195
    Tolja valaki hamachi-n?Mert ha igen beszálnék.
  • Kicsimix
    #196
    hamachi nelkul is megy...
  • zsirfecske
    #197
    én csak egyelőre belenéztem. asszem elpötyögök vele egy kicsit.
    amúgy nekem semmi bajom nincs a játékkal, sőt ez az áldozásos/istenes rendszer nagyon is tetszik.
  • HammeRed
    #198
    Akkor beszálnék egy hamachi nélküli játékba is :-).Nekem singleben egy idő után kicsit monotonná válik,többen szórakoztatóbb.
  • Slipy
    #199
    Hy ALL! Vki tudna segíteni h kell lenyomni a játékban a Norse Warirorral a Fenrir nevű jég farkast? Mert szétütöm 1 hp-ja van és hiába ütöm mer a war cry nem jön le róla....
    Plíz vki Help
  • AC2
    #200
    Én is említettem már, hogy szívesen nyomnám hamachin