505
Mitológiai akció/rpg
  • csgj
    #121
    ez borzalmas, egy nagy Titan Quest koppintás, csak nagyobb a gépigénye és még rondább is. :(
  • AC2
    #122
    Vazze most kaptam le, kösz hogy elcsesztétek a kedvemet hozzá :D
  • wedge31
    #123
    Tapasztalatból mondom mindig csak a saját szemednek higyj mert a forumokon mindenki a saját szubjektiv véleményét írja ami totál más is lehet mint a tied.
  • HammeRed
    #124
    Hogy lehet itt a 3 képzettség között választani?
    Ha pl shaman-t szeretnék idézni és nem csak átkot használni?Nekem lvl 9 szinten eddig csak a curse képességre adott pontot de nem találok választási lehetőséget.Valami shrine ami elmenti azt a helyet ahol legutóbb jártam vagy valami mentés a save and exit mellett van egyáltalán benne?
    Vista alatt nekem időközönként egy idő után kifagy 1.05 peccsel is...
  • zsotesz
    #125
    Nekem is ugyanez a gondom, hogy nem tudok a másik két skill csoportból használni semmit. Egyébként szerintem annyira nem rossz.
  • HammeRed
    #126
    Nah én rájöttem közben pár dologra.Van a városban ahol kezdesz egy oltárszerűség,én úgy vettem ki az egészből hogy ott tudsz választani a skillek,képzettségek közül és pontokat tenni rájuk de csak úgy ha valami kék színű varázsfegyvert "feláldozol" az oltáron.Annak az értéke beváltodik és megnöveli a kiválasztott képzettséget (jobb oldalon alul egy kék csík az xp csík mellett jelzi hogy mikor ad szintet).Utána tudod a pontot rátenni arra amit választottál.Mentési pontot nem találtam még mert az előbb 5 percet tudtam a gameban tőlteni fagyás nélkül utána lefagyott.Én valszínű várok egy normális javításig remélem ezeket a dolgokat megoldják és akkor nekifogok újra mert szerintem se gáz ez annyira főleg a mostani inységes időkben mikor kevés hasonló típusú game jön ki.
  • zsotesz
    #127
    Közben én is rájöttem, viszont nálam még egyszer sem lépett ki. A pályák közt egy picit hosszú a töltögetés de eddig még jó.
  • wedge31
    #128
    Ez megint vista nyavaja lesz és van már 1.0.6.0 patch is.
  • HammeRed
    #129
    Én is a vistára gondolok.1.06-hoz nem találok tört exe-t azért nem azt tettem fel.
  • Ron Ragm
    #130
    Annyira nem rossz, 100% diablo klón, báraz irnyításon csiszolhattak olna még egy kicsit.
  • HammeRed
    #131
    A hivatalos fórumon is panaszkodnak a fagyásra függetlenül az op rendszertől.Ami szinte mindenkinél egyezik az a video kari nekem is 8800GTS karim van mint azoknak akiknek fagy...
  • ricsa008
    #132
    egy 1szerü kérdés érdemes leszednem?
    p4 2.8 ghz, 768 mb ram,9600 xt a titan quest mediumba megy
  • arni17
    #133
    Hy all ! nekem ezen a gépen max on remekül ft:

    AMD Sempron 3000+
    Geforce 7300 GT
    1 GB RAM
    nagyábol enyi:D
    Ja és egyáltalán multízik rajta valaki?:D
    és leírná hogy kell:D?? Előre is köszönök mindent
  • Gubberx
    #134
    sima vitalyti-s crack jó az 1.6-hoz, nekem elgalábbis tökéletesen fut vele
  • Kicsimix
    #135
    az 1.0.6.0 patch megoldja a sokáig töltés problémát?

    haveromnak sokat tölt és együtt nyomjuk cooperativban neten keresztül de így nem valami kellemes h 20 percig tölt neki..

  • HammeRed
    #136
    Köszi közben kísérletezgettem és rájöttem :-).Viszont a fagyás problémámat nem sikerült megoldanom és uninstall lett a vége :-(.Sajnálom mert tetszett a game de megpróbáltam mindent hogy menjen és nem ment.Csak azt nem értem hogy mi a fenéért írják az ajánlott konfighoz a vista-t mikor sok helyen olvastam hogy vistával nem megy a game.
  • 6600GT
    #137
    hát nem tudom,én holnap fogom megnézni.
  • Kicsimix
    #138
    Mi a megoldás arra ,hogy az 1.0.6.0 patchet ne kelljen felülírni a régi crackel? Merthogy az eredeti crackelt.exe régebbi verzió tuti mint amit a patch felrak..

    Vagy miért van az ,hogy mikor elakarom adni a cuccokat nemkapok érte aranyat de a listámból eltünnek a cuccok..? Nemlehet ,hogy a fenti probléma miatt?

    hmm..valaki?
  • HammeRed
    #139
    Kiváncsi lennék hogy aki vistát használ annak mit művel a game.Mert ha jó akkor nálam valami nagy gondok lehetnek...
  • Kicsimix
    #140
    Nekem vista van és tuti leszámitva ezeket a kis apróságokat : )
  • HammeRed
    #141
    Nekem vista 32 bit magyar.

    Videokártya drivereket is cserélgettem már de az se javított.Hát mostmár nem hogy okosabb lettem hanem még bizonytalanabb hogy mi lehet a gondja az én configommal.A legbosszantóbb az hogy nem vágott ki az asztalra hanem totál lefagyott a gép és csak resetre indult újra.Mindezt teljesen kiszámíthatatlanul volt hogy 3 perc játék után mikor az árusnál buzeráltam vagy volt hogy egy óra játék után.
  • wedge31
    #142
    Valszeg, én ezért tolom 1.05-el ahhoz már van crack és nincs is ilyen problémám.
  • Kicsimix
    #143
    Ahh koszi man...Es honnan tudnam leszedni az 1.0.5.0 hoz a cracket? nem nyomod fel rapidra? ha szepen megkerlek :)
  • ricsa008
    #144
    http://www.gamecopyworld.com/
    itt nézz körül
  • wedge31
    #145
    Igen a GCW-én fent van én is onnan szedtem le.
  • Kicsimix
    #146
    jah de most latom hogy a vitality-s verzio mar alapbol 1.0.5.0 akkor nem is kell szerintem...de thx..
  • Kicsimix
    #147
    Lehet nemkellett volna felpatchelnem...

    Nektek akkor működik az eladás meg ilyenek?
  • wedge31
    #148
    Nekem igen de nekem még a régi német verzio van meg.
  • ricsa008
    #149
    úgy döntöttem hogy 1 gb val a vége előtt megszakítom a letöltést
    épp elég rossz lett már írva róla
  • wedge31
    #150
    #123

  • ricsa008
    #151
    lefagyás , kilépés , stb nem hiszem hogy én olyan szerencsés lennék hogy ezek nelegyenek:(
    már mind1
  • Kicsimix
    #152
    Pff bemegyek a faluba a csavohoz ramegyek a sell-re (gondolom igy kell) raklikkelek a targyra jobbgombal ezutan a targy eltunik de az aranyaim száma nem nő..

    Igy kell eladni? hihetetlen..
  • Ravasak
    #153
    nem jol csinalod

    jobb klikk az összes cuccodra amit el akarsz adni
    utana a legutolso fullon a kiosk vagy mi a neve hirtelen nem emlekszem ott tudod eladni alul lesz majd egy sell opcio

    hihetetlen de igy igaz

    amugy viccet felretéve eleg rossz ez az inventory és eladási rendszer :)
  • Kicsimix
    #154
    vazzee : DD

    ez tenyleg hihetetlen....


    Hogy tudom eldobni a targyakat?

    Nemtudom eldobni mi.. Odadni multiplayerben a masik playernek?


    Es az normalis hogy ha valaki atmegy a teleporton akkor viszi magaval a masikat is? Es ha nyitok egy portalt akkor is magammal viszem a masik playert majd ha visszaakarok menni a palyara akkor nem oda rak ahonnan portaltam hanem visszarak a palya elejere es mindeki el akit legyilkotunk?
  • Ravasak
    #155
    eldobni is kb ugy kell ahogy venni
    sot nem csak eldobni hanem megsemmisiteni is tudod :)

    multiplayert nem probaltam abban nem tudok segiteni de ez amit mondol kicsit durvanak tunik

    a legdurvabb a töltési idö :( ilyen kis palyat annyi ideig tolt hogy mar nem igazan erdekel amikor betölti mert addig elalszom :)
  • Kicsimix
    #156
    hmm. nekem kb 15-20 masodperc palyankent a toltes ..nemtom milehet nalatok..haveromnak 1 giga ramjavan neki is gyors...512-vel lassu csak..

    ahh koszi a tippet ...igy akkor haver feltudja venni amit eldobok elvileg...

    kulonben tenyleg eleg durva ez a szitu...2x lemeszarolni mindenkit mert valaki atmegy a portalon...

    Csak az bosszant hogy valami mentesi pontot meg meg nem talaltunk...igy mindig a palya elejerol kell kezdeni...jo a szinteket elmenti a jatek meg a karakter tulajdonsagait ruhait stb...de csak ennyi..
  • Kicsimix
    #157
    az lessz a vege hogy level 50 leszek es mindezt az elso 3 palyan ertem el ... : D najo ez nemvicces.. : (

    vannak mentesi pontok valahol? mint titan questben a portalok amiket be kell izzitani?

  • Ravasak
    #158
    nem tudom en meg csak 10 szintu leszek de mar hajokat gyujtok fel meg leöldököltem kortezt :) (aztekkal vagyok)

    amugy nekem kb 1-2 percig tölt 2 giga rammal nem tudom miert :(
  • wedge31
    #159
    Nem tudom mennyire vágjátok a nyelvet de érdemes elolvasni a manualt ott mindent leirnak és akkor nincs ez a idegeskedés.
  • Ravasak
    #160
    Én egyáltalán nem idegeskedek és mindent tudok amit epp tudni akraok csak szerintem ez a jatek nem üti meg a szinvonalat vannak benne jo és érdekes ötletek de elég gyenge az ujabban kikerült jatekokhoz kepest

    ez persze a magánvéleményem