505
Mitológiai akció/rpg
  • savior
    #41
    az ijasz/landzsas amazonom:


    isis kicsit alul van oltoztetve:
  • Gabesz026
    #42
    Szasztok!
    Nekem elindult szerintem nem rossz igaz még sokat nem játcottam vele. Amúgy nekem csak a DT meg a mini image kellet hozzá.Gépigénye szerintem nem olyan nagy 1280x1024 minden maxon simán fut. Mondjuk nincs olyan rossz gépem athlon x2 4200
    2 giga ram 8800gts de a videókártya hűtője nem pörög annyira mint mondjuk a colin dirt demójánál ebből dondolom.
  • Gabesz026
    #43
    Hi!
    Nem tudja seki hogy miért írja ki amikor indítom a gamét hogy még ennyi nap meg óra van hátra.
    Nem tudok angolul most akkor az mit jelent?
  • ricsa008
    #44
    most akkor hogy is van kijött angolul vagy csak még német van? mer sehol nem találom smsweb-es
  • wedge31
    #45
    Németül jött ki de elö lehet hozni az angol feliratot a hangok németül maradnak utána is.
  • ricsa008
    #46
    és van olyan német nyelvű amit pl FDM el lehet tölteni?
  • savior
    #47
    en meg csak torrenten lattam fent. majd biztos lehet mindenhonnan tolteni, ha kijon az angol riliz, de az csak hetek mulva lesz.
  • kuks
    #48
    Az életerő feletti sárga csík mire jó?
  • savior
    #49
    lentebb mar leirtam
  • savior
    #50
    amugy vicc hogy meg sem emlitik sehol hogy megjelent a jatek. ami nem angol nyelvu alapbol azt figyelembe se veszik
  • wedge31
    #51
    Ugy néz ki hogy az angol release agusztus24-én jön a demo meg állitolag a mai napon /lv20-ig tolhato ami a TQ lv6-jához viszonyitva elég jo,bár az is igaz,hogy itt nem lv65 a max hanem a lv200 / hát majd kiderül.
  • dante3
    #52
    kijött a demo francia nyelven! link
  • wedge31
    #53
    Mi az isten van ennél a cégnél valami angol vagy amcsi nagyon a tyukszemükre léphetett, hogy angol nyelven semmi promociot nem nyomnak a játékhoz.
    Közben meg vezeti a német eladási listát és agyon dicsérik.
  • dante3
    #54
    Passz,nem tudom,miért ilyen embertelen nyelven jönnek mostanság a demok!
    Azé leszedem!
  • dante3
    #55
    Pár kép a demóból!











  • csgj
    #56
    a műanyagborítású farkas nagyon ott van :P xD Gondolom ehhez képes a gépigény atomnagy...
  • savior
    #57
    annyira nem nagy a gepigeny, de van olyan palya, amit percekig tolt, es utana meg percekig nyomja a swappet...
    amugy szerintem az angol verziot ugy akarjak kihozni, hogy a jatek mar a patchek altal rendbe van rakva
  • savior
    #58
    gamecenteren szokott valaki jatszani?
  • wedge31
    #59
    Tegnap végre lejött a full és ma toltam egy pár órát.A grafika teljesen rendben van 2GB rammal semmi töltés és swappolás nincs.
    A játékmenet is teljesen követi a müfaj kliséit semmi meglepetés bár a craftolás nagyon jól sikerült.
    Ami számomra hatalmas negativum az a inventory / a szokásoktol teljesen eltérö modon nem látszik a karakter ráadásul boltolásnál nincs az uj cucc mellé kiirva, hogy menyivel jobb vagy rosszabb az éppen használtnál igy aztán állandoan be kell lépni az inventoryba. / és a skillfa ami nagyon le van egyszerüsitve.
  • Gabesz026
    #60
    Hi!

    Hát igen az inventori tényleg furcsa bár ha ráviszed az egeret a cuccra akkor kijelzi a tulajdonságoknál hogy rosszabb vagy jobb ha sok a piros érték akkor rosszabb ha jobb akkor zöldel vannak írva. Bár lehet hogy nem erre gondoltál.
    Amúgy szerintetek elfogynak az ellenfelek a pályákról mert én azt vettem észre hogy nem nagyon. Persze én a azokra a pályákra gondolok ami ilyen négyzet alakúak. Vagy csak szimplán sokan vannak és csak nekem tünik úgy
    mintha nem akarnának elfogyni.
  • savior
    #61
    lelehet olni az osszes monstert a kocka palyakrol is
  • Santata
    #62
    Valaki tud segíteni: Egyiptomba jutottam északról, na szóval eljutottam Seth Tombjába megöltem a Royal mummy-t, igen megöltem, befejeződött a Seth's tomb quest. De viszont több aktív nincs vagyis csak a Seek for Seth ami mindenütt ott van. Nincs questem és nem tom merre menjek.
  • savior
    #63
    menj vissza a faluba es beszelj valakivel
  • Santata
    #64
    Faluban voltam már párszor nem lehet senkivel beszélni--> Nem kapok se questet se semmit. Csak a Seek for Seth van amit ha térképre kérek se lesz semmi. 3 másik quest már kész de nem tom merre hová. Van vki városon kívül aki questet ad vagy mi? Tudsz segíteni?
  • Santata
    #65
    Na újraindítottam, lekértem minimapra megint seth keresésének questjét, erre Isis-re mutattott, odamegyek de nem lehet beszélni vele... Bug?
  • savior
    #66
    kicsit arrebb van ott egy oregember is pl
  • Santata
    #67
    A Városban senkivel se lehet beszélni, a mellette található socrerernek csináltam 2 questet... De nincs tovább... nem tom merre menjek... Nincs cél...
  • zole72
    #68
    Hali.Valki segítsen mert én már szórakozok vele egy ideje de nem tom elindítani pedig a 4.09-es demon van fent meg leszedtem a mini image-et is de azt meg nem engedi mountolni szóval most a rendes képfájl van berakva és amikor indítom akkor ellenőrzi de hiába :( nem indúl el...
    Valki!!!
  • Gabesz026
    #69
    Hi!

    Én is így jártam!
    Másold be az mds filet az mdf mellé és akkor jó lessz!
  • zole72
    #70
    Gabsz026 Sajna nekem nem akar így sem elindúlni nem tom hogy mi lehet vele de már nagyon idegesít ha így halad letölrlöm az egészet és megvárom a rendest.
  • savior
    #71
    multirol par szot irnek. eloszor a negativ dolgokat termeszetesen :).
    volt olyan hogy beleptem a jatekba, es mielott elmozdultam volna egy masik illeto is belepett, es ugyanoda rakta ahol en voltam, igy nem tudtunk mozdulni, de olyan is volt hogy agyonnyomott es meghaltam :). a cuccok monsterek stb mind olyan nyelven irodnak ki, mint amilyen nyelvu a krealo ember jateka. kicsit idegesito volt hogy angol nyelvu jatekommal francia nyelvu cuccokat kellett felszedegetnem, es meg zavarobb, hogy a cuccok nevei orokre ugymaradtak(szoval hiaba leptem be mashova vagy krealtam magamnak jatekot a cucc neve ugyanugy franciaul volt kiirva). a csapattarsakrol csak annyit lehet megtudni hogy mennyi a manaja, hpja es belehet allitani az automatikus kovetest, ezen kivul van egy igen rossz chat felulet(alig lathato/olvashato)... szoval kb ennyi a multi tamogatas. olyanrol ne is almodjon az ember, hogy cucckereskedes/atadas, csak bizonyos szemelyekkel valo chat, csapatvezeto kivalasztas etc. azert elkepzelem ahogy majd valaki tul akar adni a marha draga cuccan, majd eldobja a foldre, hogy a masik felvegye es kilepjen? :) nagy gond meg az is, hogy a jatekosok alig akarnak massal jatszani, alig talalni olyan jatekot ahol ne 1 max 2 ember lenne bent. es ami meg nagyon zavaro, hogy ha valaki a csapatbol atmegy egy masik terkepre akkor nekem is egybol elkezdi azt a palyat tolteni, szoval egyszerre csak 1 palyareszen tud mindenki jatszani(a faluk lehet hogy kivetelek, legalabbis remelem hogy a cucceladashoz nem kell az egesz csapatnak odateleportalnia).
    az viszont jo hogy ha osszejon 2-3 ember akkor eleg jo ellehet ologetni a monstereket. a masik pozitivum, hogy warez jatekkal is megy a gamecenter :).
  • savior
    #72
    kell: daemon tools 4.09, sptd 1.49, a lent linkelt mini image
    a mini imageval felulirod a jateket, aztan bemountolod, inditaskor lesz valami check disk gomb, arra katt, aztan kiirja hogy idokorlatos, az leokezod es indul
  • savior
    #73
    ha meg valami hibat ir ki a mini imagere akkor toltsd le meg1szer, mert megserult a file
  • zole72
    #74
    sptd azt honnen lehetz leszedni?
  • savior
    #75
    sptd
  • savior
    #76
    akinek tul sokat toltoget/swappol a jatek az probalja ki ezt a progit: cachemanxp 1.5
    nekem ez sokat segitett, joval gyorsabb a jatek es nem toltoget annyit
  • zole72
    #77
    Sikerült felrakni az sptd-t leszedtem a mini image-t is megint de nem engedi mountolni nem vágom hogy azzal mit kell csinálni.
  • zole72
    #78
    Pfff.nekem nem indúl el pedig már rengetegszer próbáltam mindent felraktam de hiába mini image az meg szerintem nem jó (vagy lehet nállam nem jó) de hiába mountolom be nem lehet.
    Egyébként jó game?
    Megéri szenvedni hogy elindúljön vagy annyira nem jó,mert ha annyira nem jó akkor én megvárom az angol verziót.
  • savior
    #79
    alapjaban veve jo, de rengeteg olyan dolog van benne ami bugos/idegesito/kiforratlan. nyilvan nem veletlenul akarjak olyan sokara kiadni az angol verziot.
    amugy mit jelent az hogy nem lehet bemountolni? nem latod a dt-ben, vagy hibat ir ki?
  • zole72
    #80
    Hibár ír ki nem lehet berakni:(