505
Mitológiai akció/rpg
  • zsotesz
    #361
    én tegnap nyomtam egy uninstallt, a nod32 nem jelzett semmit.
  • Morfi
    #362
    Avg sem jelzett, szóval inkább nálad lesz valami.
  • kokokaller
    #363
    Kaspersky-t használok.Mikor az uninstall-ra nyomtam,már dobta is az ablakot,hogy: Riskware: Trojan.Generic az unins000.exe fájlban.Karanténba is vágta,ezzel az uninstall lehetőség ugrott is,csak kézileg tudtam törölni a játékot.Megpróbáltam újrarakni: Dtoolsba image fájl betölt,install loki,erre a fájlok másolásánál az unins000.exe fájlra az image-ből ismét trojant jelzett és ezzel meg is lőtte a játék újrarakását...Hát így jártam....
  • Cyrus666
    #364
    Én ma nyomtam uninstalllt, aztán meg ret. MIvel feltűnt h 2x van felrakva! Legalábbis a "Programok telepítése és törlésé"ben 2x volt feltüntetve, gondoltam vmit elba**tam. Újraraktam és megint 2 van kiírva, ráadásul az egyik 7105MBos a másik meg 7091MBos. Holott a total azt írja ki h 7076MBos a könyvtár.
    Akkor most mi is van?
    Egyébként nálam sem jelzett a NOD fertőzést uninstallnál.
  • AC2
    #365
    Peccs nincs fönn?
  • Morfi
    #366
    Nálam is kettő van belölle, de nem érdekel. A méret az meg azárt más mint a tc-ben mert az egyik bájtban írja ki a másik meg kerekített érték megabájtban és nem 1024 a váltó szám hanem csak 1000.
  • Laza
    #367
    Hali! Azokhoz, akik nyomjak :)
    Melyik 'rpg'-hez lehet hasonlitani a gamet?
    Szimpla hack'n slash, vagy vannak benne kalad/rpg elemek dogivel?

    Egy jo kis Divine Divinity 'klonra' vagynek mar nagyon :)
  • Slipy
    #368
    Hy ALL!

    A norvég harcosommal megkaptam a Search of Seth küldit, de nem tom merre és hogyna kéne elindulni....A Tresholds of Time-ban már voltam elmentem az egyiptomi részre és ott jelezte h Isis-szel kell beszélnem....beszéltem vele de még mindig vele kéne beszélnem és hiába kattingatok nem tom mit kéne csinálni:S

    Vki plíz help
  • Slipy
    #369
    Bocsi megvan mi volt a gond XD
    Nem váltottam át a questek között az egyiptomira...XD
  • shaba23 #370
    olyan, mintha a diablo-t megdobták volna néhány új ötlettel. (azért a blizzard többet hozott volna ki belőle;)
  • huhuhorgasz
    #371
    Helló. Én is most kezdtem játszani a játékkal. A kérdésem az, hogy csak múmiát tudok idézni? Ha nem akkor írjátok le légyszi, hogy milyen skillt keressek. Előre is köszi a választ.

    Ja! és a fórum nagy segítség volt a játék megismeréséhez. :D
  • shaba23 #372
    mindenképpen olyan skillt keressél, ahol az idézésnél nem múmia van írva!
  • Morfi
    #373
    Az azték tud idézni sámánt, pókot vagy nagy zöld szöcskét :) Csak az a kérdés hogy melyik istennek hódolsz.
  • AC2
    #374
    Az északi pedig további hármat (farkast, valkürt és a harmadiknak nem jut eszembe a neve :))
  • shaba23 #375
    ezek a "főbossok" nagyon gyengék :(
  • l-toro
    #376
    sziaztok! visszaolvasva nem talalom a megoldast a volcano's core ban nem enged be egy bejaratnal. kulfoldi lapon azt lattam a palyan van vmi bug de egye nem vagyok jo angolos. tud vki segite? az 1.0.6 os path et letoltottem de crackem nincs hozza! tipp?

    koszi
  • tonio14
    #377
    császtok ezt a nyomorék farkast hogy a rákba kell kicsinálni mer odascalom a csapbádhoz és semmi csak kerülgeti a szemét
  • shaba23 #378
    csinálgatom a játékvideómat, tök jó zenéket találtam hozzá (egy számnak az a címe, hogy Roots of Heldrasill :D )
  • shaba23 #379
    sebezd meg, (van aki szerint elég 2-300 HP-t leverni, én 1HP-ig leütöttem:), és aztán csald oda
  • gettobuxa
    #380
    heló all
    kezdő vagyok rpg-ben, ugyhogy elég nehezen jövök rá a dolgokra :)
    amit lepakolok a bal alsó sorba varázslásokat vagy mit, azt hogy kell használni? fogom kis kézzel és ráhúzom az ellenségre, vagy hogy? nem sikerült még megfejtenem... arrra is level 10-nél jöttem rá, hogy a skillfáról hogy lehet oda lepakolni egyáltalán... a görög csajjal megyek, és nyilam van főleg, meg olyan varázslásokat is választottam, ami nyilakkal kapcsolatos
    fúú meg az attribut pontokat is mire rájöttem, h ki lehet osztani... :D
    ezek az apró nyilacskák elég észrevehetetlenek, barátnő mfejtette meg :)
    szal kérdés fent, köszi :)
  • Titan
    #381
    ...háát több lehetőség is van! Van a gyorsbill. 1,2,3..stb. a slotokba betett spelt lehet kiválasztani, majd a jobb egérgombbal ellövöd az ellenen!
  • shaba23 #382
    kinek hogy kényelmes:) vagy számok, vagy jobbklikk. Ebben a játékban a jobbklikk bőven elég, mert nem pörgős a játékmenet:) nekem lvl30-on is csak 3 skill van kirakva, abból 1 buff (barbárral tolom, nem tudom, hogy a görög csajnak több van-e :)
  • gettobuxa
    #383
    nemtom mi az a buff :))
    3 skill van nekem is, a 3 nyillal kapcsolatos
    de eddig 1 főgenyó volt 1555 életponttal, azt is lenyomtam ezek nélkül...
  • shaba23 #384
    olyan "varázslat", amit magadra raksz, és amíg tart addig valami bónuszt ad. + sebzés, regenerálódás ilyesmi. Ennek az ellenkezője a debuff, amit az ellenség pakol rád, és valami negatív módosítót eredményez (- erő stb)
  • gettobuxa
    #385
    az utóbbit asszem már tapasztaltam :)
  • gettobuxa
    #386
    pénzre nagy szükséges lesz a vége felé? még csak a kezdő világomba vagyok, de már rengeteg pénzem van...
  • Morfi
    #387
    Nem úgy tűnik hogy nagyon kellene, maximum, ha fegyvereket csiálgatsz az majd sokba fog kerülni, de nem annyiba hogy minden fehér holmit felvegyél és eladjad. Szerintem elég azokat megtartani ami olyan anyagból készült ami még nincs neked. Nekem 6-7 millióm van de már fehért csak akkor szedem fel ha fel akarom dolgozni.
  • gettobuxa
    #388
    kössz a válaszokat :)
    barátnőm az északival szenved, a hófarkas enrergiája mindig visszamegy, erre mit kell lépni? visszaolvastam, de csak annyi volt, h le kell szedni először, utána lehet becsalogatni a csapdába... de leszedni hogy kell? egész nap ezzel szenvedett...
  • kempiz
    #389
    magyarosításról van valami hír?
  • shaba23 #390
    ha üti mint a gép, akor lemegy 1-re, de volt aki azt mondta, hogy elég pár 100 HP-t leverni róla

    (valaki nyugtasson meg, hogy a mentéseket nem a C meghajtón tárolja a játék)
  • Caine
    #391
    A játék mappájában tárolja, ha az a C-n van, akkor oda ...
  • gettobuxa
    #392
    jah, ne is mondd :) 1 perc alatt megcsináltam neki, csak egyfolytában csépelni kell és kész :)
  • shaba23 #393
    D-n van, csak elszállt a windows és a C-n megszünt minden adatom:D
  • gettobuxa
    #394
    kivégeztem a görög világot :) 35-ös levelig értem el, így nézek ki
    (pózolás a terminátorral)
    lehetne már jobb páncélzatom is, de az nem néz ki ilyen jól :)
    viszont kimaradt egy küldetés, (valakit ki kéne szabadítanom, a föld alatt van, asszem az etna hasában) de hiába megyek mostmár oda, nem tudok a fickóra kattintani, meg semmit nem tudok felvenni a görög pályákon... már csak más világokban tudok nyomulni? a kovácsom se dolgozik...

  • spae
    #395
    Hi!
    A fegyverekből kiszedem az érceket, és marad vmi grip, hogy lehet azokat később felhasználni?
    Lehet kovácsolni vhogy, vagy mire jók?
    THX!
  • spae
    #396
    Ja, és hogy tudok visszamenni az arénába (a Norse char-ral vok, kellene a 'Hope' küldetéshez!
  • imilee
    #397
    Hi!
    Hogyan lehetséges istenségeket kiválasztani.Pl. Északi barbárnál tyrt mert az egykezes fegyvereket jobban szeretem mint a kétkezest. És ezt indulásnál vagy később is meg lehet csinálni.
  • Morfi
    #398
    Az oltárnál kiválasztod az istenséget.
  • l-toro
    #399
    hi!

    a farkasos kuldi elott egy dolog hianyzik kuldetesben az utolso. azt mondja menjek a blutwasser marshes ba de ott kioltem mindenkit a tuz a barlang elott nem enged be mat meg nem talalok. tud vki segiteni hogy hol nezzem, vagy bug aldozata vagyok?

    koszi
  • ellington
    #400
    a vitalitys verziót windows commanderrel kell összerakni egy fájlba (combine files)? utána kapok egy *.out kiterjesztésű fájlt, azt hiába nevezem át isora, nem működik..