43
Super Paper Mario (Wii)
  • Toon Link
    #43
    A múlt héten játszottam végig a játékot. Ez a játék szerintem élő példa arra, hogy nem kell komolynak lenni, ahhoz, hogy élvezetes legyen. Számomra a legjobb a rész az 5. fejezet, amikor Floro Sapiensek elrabolják az ősembereket.
  • Fantos
    #42
    na? valaki? senki?
  • Mihail
    #41
    Wii Brick Blockerrel megdolgozva simán megy a játék
  • Mihail
    #40
    3.0m van, leszedtem spm-et, átcsináltam pal-osra, elindítja a frissítését, a csík pont nem fejezi be a végén, és nem történik semmi. kikapcsoltam és bekapcsoltam a wii-m megy, de spm nem, megint frissíteni akar..
  • Csibe001
    #39
    Már a 2.2E-s firmwarenél sincs gond vele.
    Ha hazavágja akkor újabb frissítés elvileg helyreteszi.
  • Mihail
    #38
    mi történik ha hazavágja a wii-t?
  • Mihail
    #37
    3.0-ás firmwarerel próbálta valaki?
  • sztomy69
    #36
    Aha, értem...
  • Csibe001
    #35
    Nem kell X hónap, mivel már a mostani frissítés (2.2E) ezzel már nem írja felül, legalábbis ezt írják.Mert ami a SPM-on van frissítés az szerintem a 2.1U, s már sokan írták hogy annál sem írja felül.
    Így is rákérdez a frissítésre, tehát ez elkerülhetetlen, de ha frissebb a frimware mint a DVD-n lévő akkor csak lefut a csík s nem csinál semmit.
  • sztomy69
    #34
    Tehát ha jól értelmezem, ha kijön x hónap múlva egy frissítés, ami újabb lesz mint ez, akko erről nem kell feltenni a frissítést, és mehetünk rendesen játszani?

    Amu:
    HQ Cover
  • Csibe001
    #33
    *legfrissebb.
  • Csibe001
    #32
    Akkor igen, ha erőlteted az NTSC-s frissítést a PAL-os wii-den..Mivel a SPM-n van egy frissítés amit nem tudsz kikerülni.Ezért kell hogy a legfrisseb PAL-os frissítés legyen a gépeden.
  • sztomy69
    #31
    Egy game nem ront el konzolokat....
  • Csibe001
    #30
    Én átérzem :)
  • Fantos
    #29
    na bocs de ezt el kell panaszkodnom tom hogy itt nem a 2. részről van szó de ekkora lúzer nincs mint én:
    Shadow queen elleni párbaj 7 (!) nekem öt és volt nálam Mega Shroom (amitől kapsz 50 HP pontot lehet más a neve) és mi a faszt csinálok?
    elfeledkezek az izgalomtól a gombáról és imádkozok hogy haljon emg de nem halt meg és két HP pontal legyakot
    ***** *** ******** ****** ******* ** ***** **** anyját nekije
  • sonico
    #28
    nem vok hülye, én is tudok olvasni:

    "Works great on PAL Wii with 2.2E update and Wiid chip with v2 update. PAL Wii owners do not fear as long as Wii firmware is up to date. This game is awesome and not out for months on PAL! No DRE with Verbatim burnt at 2x. Much love for the upload." - Blackcats

    de nem merem leszedni,mert csomóan mondták, h tönkre csapta a Wiijüket. bocs bmeg.
  • Csibe001
    #27
    Sejthető volt hogy valamikor bekövetkezik... Mario : Game Over
  • ColdFire
    #26
    hess
  • SNAKE01
    #25
    állati,csak sajnos nincs wii-m
  • Paranoia
    #24
    papperozik a márijó,nah szép
  • Csibe001
    #23
    Épp ezt írtam én is, s hogy ezáltal jobb lett legalábbis szerintem.
    S igen megy az USA verzió a PAL-os gépeken.
  • Ars3nal
    #22
    lolbazze
  • Fantos
    #21
    a nézetforgatás csak itt van eddig 3D-s volt és több RPG elemel
  • Fantos
    #20
    én kicsit csalódtam hogy nem olyan mint az elözőek Wii-re minden játtéksorozat más lett? namidnegy egyébként kapható már itthon? hátha legalább ezt végigjátszom ha a elöző kettőt nemsikerült (1.-él a teknősök várban akadtam el 2.-ban meg Shadow Queen-t egyszer majdnem, épphogy legyőztem de nem gondolkodtam :( )
  • sztomy69
    #19
    Te hülye vagy faxom.
    Attól még megy PAL gépeken....
  • sonico
    #18
    nincs belőle PAL egyenlőre..ha lesz szólok.

    "Super Paper Mario USA Wii-QwiiF *PAL USER READ*"

  • sonico
    #17
    áááá az NTSC USA verzió
  • Csibe001
    #16
    Szerintem ne kezdjük el a warezt itt.Egyébként usa verzió van, ami esetlegesen tönkrevághatja Wii-det, ha nincs megfelelően frissítve.
  • sztomy69
    #15
    PAL os gépeken működő SPM a Blackcats-en
  • sonico
    #14
    om-et lökj,mert én nem találom
    thx.
  • sztomy69
    #13
    Neten van PAL, asszem vmi QwiiF release v mi....
  • Csibe001
    #12
    Igen, N64-en jött ki először aztán GC s most Wii.Ez a legújabb sztem jobb mert nem annyira RPG-s mint az eddigiek, jobban hajaz a régi 2D-s mariokra.Ötletes játék, nagyon jó!!Várjuk a PAL-os verziót. :)
  • Zenty
    #11
    nah téleg a gamespotos cool!
    gameplay
    ez jól bemutatja a filingét a gamenek ( fél órás)
  • kuci06
    #10
    amúgy ennek volt egy előző része N64-en is, nem? Az is ilyen "2D/3D forgatós ? ( :D )
    mert akkor be kéne szerezni :D
  • Zenty
    #9
    nagyon kreativ game ,akit érdekel youtoben sok movie van róla
  • Thadius #8
    de állat :D
  • kuci06
    #7
    fúúú de jó gém lehet :)
  • Seth
    #6
    ez egy rohadtjó game, múltkor 4 órás marathont néztem gamespoton
  • blackgamer
    #5
    vált 3D és 2D között? ötletes megoldás, a régit ötvözi az újjal
  • Zenty
    #4
    amcsi tv reklámja :D