482
F1 Challenge 2007
  • danieldrogba
    #161
    #158 csak 5 csapat van ezen a www.f1ligaaa.gportal.hu bajnokságon??
  • kecsetihunor
    #162
    egy csapat pilotai uresek, de ha kell azt mondtak inditnak meg csapatot... van 10 tesztpilota hely is uresen! Nagyon kedvesek, jokat lehet dumalni velek! F1CT V4-es verzio kell... a csapatradio magyar!!! En elso futamomon 3. lettem (csak) de elso sorbol indultam szuper!!! Gyertek!!! (idom: 1:22,6 volt ausztraliaba)
  • Ronnie17
    #163
    Hali. nem tudja vki, h le lehet már töltei azt a spa-i pályaverzsönt amin ma mentek? mert az f1ct v4-ben a buszmegáló kanyar van a célegyenes előtt... tudna segíteni vki?
  • Miklosfer
    #164
    Hello mindenkinek! Meg van nekem a 2007-es szezon de a fuji pálya nincs rajta hanem még a régi suzuka. Ehhez szeretném letőlteni de csak a fuji pályát ha valaki tud segíteni azt megköszönöm.
  • kecsetihunor
    #165
    Hat en nem tudom hogy vane palyajavitas Spahoz, se az F1 Mania 2007-ben se az F1 Challenge 2007 Seth modban, se az F1 PRT 2007 ben, se az F1CT-ben nincs javitas
  • kecsetihunor
    #166
    Hat ha kapsz egy kulon programot valahol ugy hogy feltelepitsd, akkor esetleg, mert en egy olyan F1be atmasoltam a Fuji palya elemeit ahol meg a Suzuka volt benne, meg is jelent, de nem tudta betolteni
  • 0Godzi0
    #167
    Hogyan inditsam el Vista-n??
  • bajusza
    #168
    A kompatibilitási menüben kell átállítani. Jobb gombbal kattintasz az programikonon, és ott lesz a menüben a Kompatibilitás menü.
  • 0Godzi0
    #169
    Koszi szepen, igy most mar elindul
  • kecsetihunor
    #170
    Nah mit szoltok... ha Alonso szerzodik a Ferrarihoz? En orulnek! Alonso4ever :D:D:D
  • bajusza
    #171
    az szép lenne. Akkor Raikönnen vissza a McLaren-hez, és Hamilton agyabugya.
  • kecsetihunor
    #172
    nem ugy nezne ki... Alonso menne a Ferrarihoz, Raikkonen maradna... Massa a Toyotahoz... a McLarenbe pedig... talan Sutil? (www.f1hirek.hu s a www.f1vilag.hu errol szamol be)
  • Szili08
    #173
    És a vistán ugyan ugy lehet beállitani a CT V4-et is?? Mint a simát???
  • bajusza
    #174
    szerintem igen.
  • Szili08
    #175
    Nem jó mikor rákattintok nincs ott a kompatibilitás vagymi! Más játéknál ott van enél nincs!
  • kecsetihunor
    #176
    jha szili... minek neked vista? eddig a ligaba hogy jatszodtal?
  • 0Godzi0
    #177
    Nekem is Vista van és a CT V4-et is úgy tudom állítani mint a simát!!
  • Szili08
    #178
    Azért mert a mássik gépen jáccok!
  • Szili08
    #179
    Nekem 64 bitesvan ! És lefagy mikor rámmek vaélamire a játékon belül!
  • Haresz80
    #180
    Sziasztok!
    Nekem a Seth féle F1 Challange 2007 van (nem tudom jól írtam-e) és egyszerűen nem lehet vele normálisan menni. A rázókő úgy csúszik, mintha mezitláb táncolnék a jégen, a hullámvasútkanyarban (Belgiumban) nem tudok átmenni padlógázzal, meg a Nürbürgringen is van egy baljobb kanyar, ami szintén padlógázas, és azon se tudok átmenni padlógázzal, hanem kipördülök a fenébe. Még egy kérdés. A játék elején van egy videó, ami olyan tv-s. Az melyik játékban van? Ha ebben a játékban van hogy lehet beállítani úgy a nézetet? Szerintem nem ebben a játéban van, mert a motorok hangja, és a törés hangja is nagyon másabb. Válaszotok előre is köszönöm.
  • Haresz80
    #181
    Bocs, hogy regényt írtam! Ja, és sztem nem ps-ről van a videó, mert itt nincs csík az úton.
  • Haresz80
    #182
    Összegyűlnek a gondolatok a fejemben így utólag, szóval azt szeretném tudni, hogy van-e felvezetőkör, és ha van, akkor hollehetbeállítani, hogy legyen. Kösz még1szer
  • bajusza
    #183
    Nincs felvezetőkör, se Safety Car. Ez dobna nagyot a játékon.
  • Haresz80
    #184
    Oké kösz, jó is lenne SC autó és felvezetőkör, de mind1. És a többi kérdésre nem tudsz vmi gyógyírt? Egyébként egy honlapon láttam olyan képeket egy f1-es játékból, ahol kint volt az SC autó. Csak nem tom melyik játék volt az. Na de mind1.
  • underclass hero
    #185
    csókolom
    sztem az rFactorra gondolsz de ha nem akkoris abban van felvezető kör meg SC is
  • underclass hero
    #186
    ja meg lehet belerakni különböző tv styleokat
  • kecsetihunor
    #187
    az F1 Challenge-be van felvezeto kor!!!
  • kecsetihunor
    #188
    1. Használd a Windows Notepad-et a .PLR fájl megnyitásához!
    2. Ha az alábbiakban írtak közül valamit nem találsz a fájlban, keress rá az Edit/Find (Control+F) segítségével!

    jobb fizika:
    Half Rate="0" // 0 = super-high physics rate, 1 = normal

    jobb gumi fizika:
    Tire Sampling="1" // 0 = normal, 1 = extra HAT samples (*slightly* more accurate over sharp curbs, otherwise a waste of CPU)

    hátsó terelőszárny és forgó hátsó kerék a tükörben:
    Self In Rearview="1" // Show rear wing and rear wheels in rearview

    LCD kijelzőn mutassa a motor és első/hátső fékhőmérsékleteket:
    LCD Display Modes="7" // Add the modes to allow them: 1=status 2=aids 4=engine/brake temps
    *azért "7", mert 1+2+4=7

    szikrázó kaszni (ütközéskor):
    Vehicle Sparks="1" // Whether sparks occur from vehicle-to-vehicle collisions

    előfelvezető kör (Recon Lap):
    CURNT Reconnaissance="1" // Reconnaissance laps
    PRACT Reconnaissance="1" // Reconnaissance laps
    QUICK Reconnaissance="1" // Reconnaissance laps
    GPRIX Reconnaissance="1" // Reconnaissance laps
    CHAMP Reconnaissance="1" // Reconnaissance laps
    MULTI Reconnaissance="1" // Reconnaissance laps
    RPLAY Reconnaissance="1" // Reconnaissance laps
    *legyen: 1, ne legyen: 0

    felvezető kör (Formation Lap):
    CURNT Formation Lap="1"
    PRACT Formation Lap="1"
    QUICK Formation Lap="1"
    GPRIX Formation Lap="1"
    CHAMP Formation Lap="1"
    MULTI Formation Lap="1"
    RPLAY Formation Lap="1"
    *legyen: 1, ne legyen: 0

    AI Follow Grid="0" // AI follows center of grid locations during recon/formation


    Bocs a késő válaszért!
  • kecsetihunor
    #189
    nagyon vagany... futam elott kimehetsz a boxbol
    fel kell allj a rajracsra... felvezeto kor... aztan rajt
    a vegen pedig levezetokor, be a boxba... nagyon kiraly
  • bajusza
    #190
    Ki fogom próbálni még ma, köszi a leírást.
  • Haresz80
    #191
    Köszi, semmi baj a késő válaszért, az a lényeg hogy van válasz!
  • Haresz80
    #192
    És izé, hol kell megnyitni, és milyen plr fájlt? Mert addig eljutottam, hogy megnyitom a notepadot, aztán megnyitás, C:Documents and Settings/Program Files/EA Sports/F1 Challange 2007, és innen akadtam el.Lehet, hogy kavarom a levegőt a hülyeségemmel, de még nem nagyon értek ehez.
  • Haresz80
    #193
    Na időközben sikerült átírnom ezeket a bigyókat, nagyon kösz a mindent!
  • kecsetihunor
    #194
    probaljatok ki... nekem nagyon bejottek!!!
  • Haresz80
    #195
    De azé a rázókő ugyanúgy csúszik. De egyébként naon király az egész újítás!
  • bajusza
    #196
    Nagyon szuper tényleg. Az élmény garantált.
  • Forumeur
    #197
    Help me please! A program az induláskor kiír egy hibaüzenet, hogy kevés a szabad hely, illetve a virtuális memória, miközben egyik sem igaz...

    Mi lehet a gondja? Legyetek szívesek, segítsetek!
  • Haresz80
    #198
    Bocs Forumeur, de én nem tudok neked segíteni.
    Én viszont újra megkérdezném, hogy hol hol lehet beállítani a rázókövek csúszóságát???
  • joci011
    #199
    császtok aztszeretném kérdezni hogy ez a game milyen gépigényes mert megakarom szerezni a játékot és csak érdeklődöd felöle
  • Haresz80
    #200
    Mivel nem hivatalos gyártótól van, mint sony, ea games, ezért nem nagy a gépigény, sztem 64-es videokártyával is megy, me 256 ram, de ez kb.