482
F1 Challenge 2007
  • JackSparrow
    #121
    Kéne nekem egy kis seggitség! Windows Vistám van! 64 bites!! És mikor elindulk a játék tok benne mindent csinálni! De mikor elinditanák versenyt vagy valamit lefagy a jáccó! Miért van ez?? A Gépen teljesitménye: 2 gb ram, Asus 8600GTS, P5k- e wifi alaplap, 120 gb szabad hely!
  • kecsetihunor
    #122
    Nah nekem lenne pontosabban ket kerdesem, regota jatszok f1-et (kedvenc: 2002) de nem nagyon erdekeltek ugy a reszletek:
    1. tudom h lehet valahol allitani h mennyire "csusszanak" a razokovek... ha ramegyek egyre azon mint tojashejon elcsuszok
    2. miert van az h a Seth moddal Monzaba 1:21,964-et meek, s a PRT-vel csak 1:26-os koroket, s Isztambuulban PRT-n 1:25,1-et, s a Seth modban 1:26,869-et? ezt egyaltalan nem ertem... segitseg!!! :D:D:D
  • nono 26
    #123
    Köszi bajusza.Nem volna rossz ha magyar volna a csapat rádió.Én még nem játszottam vele de gondolom angol lesz
  • bajusza
    #124
    Igen, sajnos angol nyelvű.

    Raikönnen kocsiját épp tegnap törtem darabokra. Pont tegnap a szabadedzésen törte össze a kocsiját a finn.
  • danieldrogba
    #125
    hali

    valahonnan lehet letölteni autóbeállításokat??
    kellene néhány ha lehetséges.
    thx
  • kecsetihunor
    #126
    nem tudom honnan lehet letolteni... de engem is erdekelne valmilyen jo beallitasok...
    Ha futamon osszetorjuk a kocsit, nem jon safety car? nem lehet vhol beallitani?
  • nono 26
    #127
    Ha jól tudom sajnos Safety cart nem lehet beállitani a játékban.Pedig nagyot dobbna a hangulaton.
  • kecsetihunor
    #128
    Tudom mar biztosra hogy nincs safety car!
    A legjobb a PRT szerintem, igazi V8-as motorok! Csak kellene egy zsir beallitas :(
  • bajusza
    #129
    Nekem is hiányzik a Safety Car. Lenne egy jó feelingje a játéknak.
  • kecsetihunor
    #130
    http://www.gportal.hu/portal/forma1liga/
    aki keres beallitasokat, itt kaptam egyet, az extrak kozt kell letolteni
    (Kimster setup pack)! Azok az idok amit megjegyzesbe ir azt F1CT-vel futta, szal aki nem eri el az ne izguljon mert irrealis koroket lehet abba a modban futni.
    Egyebkent nekem a beallitasok nem igazan jottek be, ez olyan Hamilton fele vezetesi stilus, nekem inkabb az Alonsos van, agressziven vezetek, s ezzel kanyaronkent megpordulok :( kellene nekem is egy jo setup...
  • danieldrogba
    #131
    130: kössz szépen, meg is nézem!! :)
  • danieldrogba
    #132
    hmmm ....ott nem találtam a beállításokat, de viszont google-ban rákerestem a kimster-re
    és végül sztem innen érdemes letölteni

    http://www.hsw.hu:8080/index.php?headlinesid=5487&lm=800

  • JackSparrow
    #133
    Kéne nekem egy kis segítség! Windows Vistám van! 64 bites!! És mikor elindulk a játék tok benne mindent csinálni! De mikor elinditanák versenyt vagy valamit lefagy a jáccó! Miért van ez?? A Gépen teljesitménye: 2 gb ram, Asus 8600GTS, P5k- e wifi alaplap, 120 gb szabad hely! Irjatok!!!
  • kecsetihunor
    #134
    hatigen... a tegnap meg az extrak kozt volt... ma mar nincs...
    letoltottem en ezeket a beallitasokat, de hova tudnam feltoteni ha valakit erdekel?
    de megnezem amit talaltal, hatha ugyanazok
  • kecsetihunor
    #135
    kosssz a linket! a ket beallitas teljesen megegyezik! akkor mindenki aki akar beallitasokat az a http://www.hsw.hu:8080/index.php?headlinesid=5487&lm=800
    oldalon keresse! nekem nem nagyon jottek be... csak nehany palyahoz
  • kecsetihunor
    #136
    lehet h profi geped van... nekem nem nagy szam (Celeron 2600 Mhz, GeForce 5500 256 mb, 512 ram) s XP... s meg sem akad full grafikan! Szerintem meg korai volt a Vista beszerzese, meg nincs minden program Vistara irva... szal sajnalom! Sztem a Vista melle tegy fel egy XP-t! Megeri
  • JackSparrow
    #137
    Lehet a vista de régebebn az Uncsimnak is Vista volt de ment ha jól emlékszem! Nekem elég jó a gép csak a proci a gyenge: Inttep Pentium 4 3.4GHz, Asus 8600GTS, 2gb ram) MEg a vista!
  • bajusza
    #138
    Nekem szerencsére még XP-m van, és klasszul fut a játék a Core2Duo procival szerelt gépemen.
  • kecsetihunor
    #139
    egy biztos... hogy nem a geped teljesitmenye miatt nem megy a jatek!!
  • danieldrogba
    #140
    itt valaki közületek nyomja valaki online-ban??

    nézegettem pár online bajnokság eredményeit, nem mondom, h nagyon szarul megyek, de ezek hihetettlenül nyomják... :D:D
    volt olyan pálya ahol nem akartam hinni a szememnek 10 mpvel gyorsabb köröket tudtak, nem tudom elképzelni hol szedtem össze ekkora hátrányt... de gondolom itt akármilyen autóbeállítás sem segít...
    de azért mégis :))

    kicsit összeszedem magam még, és valahova sztem én is benevezek sereghajtónak :D
  • kecsetihunor
    #141
    szoktam en is jatszani.. de csak multiplayer-en... nem vok semmilyen bajnoksagban!
    Nah figyelj ide, te nem vagy lassabb semmivel! En beszeltem a PRT keszitojevel, es o mondta, h aki F1CT-vel jatszik az irrealis koroket tud futni, legalabb 8-10 mp-el gyorsabbakat mint egy Seth moddal, vagy akar a PRT-vel jatszok! A PRT-ben igazi V8-as motrok vannak belove! Nekem az nagyon bejott! Lassu vok de nem szamit!
  • zeus89
    #142
    Vista lalatt nem megy meg toom erősíteni, játszatik rFactort ... sokkal jobb ..
  • JackSparrow
    #143
    www.f1ligaaa.gportal.hu Mindenki mennyen fel aki szereti! Regelejttek És Gyertek Jáccani!
  • Bébá70
    #144
    Megy Vista alatt, csak át kell nyomni a kompabilitást Win95 v. 98-ra.
  • danieldrogba
    #145
    143: megnéztem ezt a ligát... jó sokan vagytok (3):))), gondolom még csak most indul... ha összegyűlnénk egy páran benne lennék

    mikor lennének a futamok?
  • JAST
    #146
    Hi!
    Ha verseny közben kezd el esni az eső és kiállok a boxba akkor hol lehet beállítani (mit kell nyomni h kiválasszam) hogy eső gumit tegyenek fel?

    előre is köszi a választ!
  • bajusza
    #147
    jó kérdés, halvány fingom nincs.
  • JAST
    #148
    az jó. legalább nem vagyok egyedül :)
  • kecsetihunor
    #149
    nem kell panikolni... nem tom hogy jatszodtok... ha a-y(z) a gaz fek... akkor nyomsz egy entert... a jobb sarokba elojon egy tablazat ahol lehet allitani hogy mennyit tankoljanak, milyen gumit tegyenek fel, az elso vezetoszarny magassagat s a javitast lehet beallitani! Csak mielott mennel ki a boxba kell nyomni egy s-t! A gombbeallitasoknal LCD nek irja... megkapjatok
  • bajusza
    #150
    ok, köszike.
  • JAST
    #151
    ez volt a kulcs szó: lcd, innen már tudni fogom. a beállításoknál belehet állítani melyik gombbal hozom be és kapcsolom ki. thx, máris tesztelem!
  • danieldrogba
    #152
    miért van az, hogy elkezdek egy tesztnapot és még végig sem érek az 1ső gyors körömben, közben meg rámszolnak, h lassítsak, mert túlmelegedett a motor... még a piros jele is megjelenik a képernyő jobb oldalán...

    akármelyik autót próbálom, mindenhol ez a baj...:(

    ja és hozzátartozik, h az egy dolog, h túlmelegedik, de általában a következő körben el is durran a motor...

    mgoldás mi van erre??
  • kecsetihunor
    #153
    van! ez altalaba bizonyos modoknal tortenik, bizonyos autobeallitasokkal! ket megoldas is letezik erre:
    1. allitsd at kezi valtora, s ne vardd meg amig a motor maximumon porog (esetleg allitsd a valto-t alacsonyabb fordulatszamra valtaskor)
    2. (nekem ez mukodik) hogy beallitok egy teljesen mas beallitast s a motor nem eg le... (ez csak akkor mukodik ha tobb auto beallitasod van, s mindegyik jol mukodik)
    Ez nekem se tetszik, hogy ilyen hamar tulhevul a motor... :(
  • nono 26
    #154
    vagy az hogy a hütő méretét megnöveled,nekem is probléma volt ez és igy jó lett
  • MaSzKa
    #155
    azért nem rossz jatek
  • kecsetihunor
    #156
    ha a huto merete meg van novelve... hol kell csokkenteni? ezt meg nem tudtam :|
  • 0Godzi0
    #157
    Hogyan kell atnyomni a kompabilitast???
  • JackSparrow
    #158
    Helló! Midnekit várok szerettettel az F1 Ligába!!! Még van 3 pilóta és 10 tesztpilóta hely! Gyertek nézzetek szét és jelenkezzetek! www.f1ligaaa.gportal.hu
  • talpas
    #159
    Heló! Honnan kell letölteni az F1 Challenge 07 et??? :D xd Vagy ez 1 kiegésszítő a 9902 Challenge hez? honnan tom letölteni plz segítsetek :d
  • bajusza
    #160
    www.bzola.extra.hu vagy www.bettes.extra.hu