8
Ulead VideoStudio 10
  • Bánk
    #8
    Hi!
    figyu címet és stáblistát akartam a filmhez adni de azt írta, hogy felirat file kell.Azt hogyan kell csinálni?
    help pls!
    kösz!
  • Seaweed
    #7
    windows ala kell a codecet telepiteni, es az UVS maris tudja hasznalni (mar ameliykkel lehet digitalizalni..xvid-el pl lehet)
  • Zogu
    #6
    Azt használom, csak nagyon lassú. Lehet nézni a filmet közben. Szinte 1:1-ben megy. A Nero 7-es megcsinál egy normál filmet (szintén DivX) kb 35 perc alatt. Egy probléma van, hogy a hang csúszik (mégpedig siet) kb. 4-8 mp-t, a film hosszától függően. És arra sincs szentencia. Ezért tértem át erre.
    Lehet-e egyéb codekeket belerakni? Ha igen, hogyan?
  • Seaweed
    #5
    szvsz el van allitva a divx kodeked (egyebkent is egy rakas szar a divx)....inkabb hasznalj xvidet, szebb is, jobb is, gyorsabb is!
  • Zogu
    #4
    A 7.0-t sem zárták be. És az összes többit se amelyik más-más részeivel foglalkozott. Én speciel a Nero 7.0-s szájtról nyitottam ezt, mert ott többen is érdeklődtek a UVS után. A UVS 7.0-t meg nem is láttam soha.

    Na az egyik problémám. Ha DivX-et csinálok, akkor megfordítja a kész filmet. Fejjel lefele áll az egész. És hiába használom a forgató nyilakat. Amíg kódol, addig jó, de ha elkészül a teljes anyag, akkor már ....
  • Seaweed
    #3
    bar nem kizart hogy ezt nem kellett volna megnyitni..hanem IDE irni..es ezt ugybezarjak mint a huzat....
  • Seaweed
    #2
    9,10-el van keves. (11-et meg nem probaltam..de nagy igazsag hogy egyre jobb lesz...legalabbis a bugokat kijavitgatjak benne...volt olyan amit ha 9-ben csinaltam egybol kilepett...10-ben mukodik.)

    ..na es mi a gond?!
  • Zogu
    #1
    Ha van valakinek gyakorlata, kérem segítsen, mert nem igazán úgy mükszik, ahogy elgondoltam.