28
Command & Conquer 3: Tiberium Wars
  • Dodo55
    #28
    Hé, ezt én csináltam XD
  • armageddon666
    #27
    ezdenaaagy XD de lelett tárgyalva hogy jólvan a topig mehogy konzol cc3 nem pccc3 -.-'
  • Prince of Máté
    #26
    MUHAHA
  • Zsoltika 007
    #25
    Egyébként meg a demo alapján elég türhetően irányítható. Egy gyakorlott konzolosnak egyáltalán nem jelent gondot. És pár óra alatt tökéletesen elsajátítható.
  • Zsoltika 007
    #24
    És mégis szerinted az hogy power pc proci van benne mit jelent? Nagyon nagy butaságot írtál! :D
    Ez két külön platform. Ha lehet is emulálni ahhoz pc(értsd otthoni számítógép) még nem létezik. Miért? Azért mert
    1. Futtatni kell a játékot. Az még szerintem megoldható hiszen van már 4 procis gép.
    2.Viszont ha ezt még megfejeled egy power pc ---> intel emulátorral már 100% hogy nem lesz 5 fps sem. (Apple-nél is ez van most mivel ők most jöttek át intelre ppc-ről. Emulálva egy word szintű program is megakaszt egy core2-t akkor a játékot felejtsük már el!) Hát ezért. Az ideális az lenne ha lenne windows ppc platformra de mivel nincs az emulálás jó pár évig szóba sem jöhet.
    Szóval gondolkozz milyen nagy butaságot írtál.
  • Gabesz amd64
    #23
    lényegtelen...del :D
  • stream man
    #22
    de lehet konzolokra egeret csatlakoztatni asszem :D
  • zmeor
    #21
    ha már itt tartunk:

    sztem konzolon: autós, verekedős,
    pc: fps, stratégia, mindenahova kell az egér erősen
  • akyyy
    #20
    jah sport és autós játékok, de pl cog minek van konzolon lol :D kíváncsi lennék, ha egy pc-s meg egy konzolos codos 1 vs 1 ezne a saját gépjeikkel ki nyerne állandoan :)
  • Fenrir
    #19
    Nem is az a baj, de még a topik címét sem tudja leírni normálisan :\
  • Calver
    #18
    meg ilyet játszani is jó konzolon
  • Sephi
    #17
    Jezusom! Megvan a PC-es Jatekoknak Lealdozott c. topik heti temaja! :DDDDD

    Nem haragszol meg ha idezlek ott ugye?

    KB YE
  • blackgamer
    #16
    de a topicnyitó is írhatna valami infót
    tipikus dolog hogy lusták írni az adott témáról, persze megnyitni nem lusták
  • Dodo55
    #15
    Én most Xbox360-ról beszéltem.
    Amúgy nem sok infot találtam a software-es környezetéről.
    Csak annyit, hogy egy DashBoard nevű GUI van rajta.

    Azt viszont megtudtam, hogy a régi Xboxon Windows 2000 kernel van :D
    Szóval azt mondjuk tényleg meg lehetett volna már ennyi idő alatt oldani valahogy...
  • FLeK0
    #14
    végülis csak 6 éve van xbox és még nem tudták megoldani azt az 1-2 trükköt :)
  • Dodo55
    #13
    Hát szerintem a konzolokkal nagyon kevés fajta játékot lehet jól játszani.
    RTS az egy rémálom lehet bármilyen konzolon.
    Az egyetlen konzol, amit elfogadhatónak tartok, az az Xbox360, azért(és ne röhögjetek), mert Microsoft.
    Persze nem azért, mert olyan szépen hangzik az a szó, hogy Microsoft, hanem azért, mert szerintem emulátor se kell az Xbox360 játékok Windows alatt futtatásához, elég lenne 1-2 trükk, és menne.
    Mert fogadni mernék, hogy Windows kernel van az Xbox360-on.
    (Erről nincs semmi információm, de akkor is fogadni mernék. Most majd mindjárt utánanézek kicsit.)
    És amennyiben így van, akkor nem kell más, mint 1-2 beállítás, meg runtime library-k, és már megy is.
    Esetleg a rendereléssel kellhet kicsit szarakodni, arra kellhet valami passthrough dolog, ami átirányítja a dolgot a directx-nek, bár szerintem directx alapúak az Xbox360 játékok, szóval lehet ez se kell.

    De mint mondtam, semmit nem tudom az Xbox360 software-es környezetéről, csak ha már Microsoft, és van 1-2 nagyon jó software-es technológiájuk, akkor miért ne azokat tették volna bele az Xbox360-ba?

    De most megyek, és utánanézek, hogy mennyi igaz a találgatásaimból.
  • Beast Machine
    #12
    wii-n se lenne egy sétagalopp az RTS-ezés, pedig én már gyakorlott Wii-snek számítok. A suszter maradjon a kaptafánál, az RTS meg a PCnel, szvsz:)
  • akyyy
    #11
    konzolon gördeszkázni jó, meg tombraiderezni (esetleg klón).

    (még a wii hozott egyujfajta stílust, ebbe nem mennék bele mert még nem próbáltam, de a többin fps-ezni mien izé már:CCC

    meg főleg iylen stratégiákkal.)
  • Beast Machine
    #10
    nme tudom, nekem valahoyg a stratégiai játékok sosem jöttek be konztolon (KKND1-2 PS, StarCraft 64...)

    sztem egy ilyen játékot jobb PC-n játszani, de lehet, hogy csak én érzem az RTS és konzol dolgokat össze nem illőnek...
  • Sephi
    #9
    Termeszetesen kell legyen az a par "okos" ember aki nem nezi mirol van szo hanem direkt azt varja hogy valaki hibazzon hogy beirhasson valami ertelmeset.

    Ez van :D
  • sacano1
    #8
    ez igy van 360-ra jelent meg ma.
  • Evogordon
    #7
    Konzolos forumba csinálta nem PC-s be!!
  • Rexor
    #6
  • Seth
    #5
    Mielőtt nagyokosan beszóltok vkinek utána kéne nézni milyen géptipusokra jön ki egy game. Jelen esetben xbox360-ra,nem pc-re, szóval lehet menni máshova osztani az észt
  • Beast Machine
    #4
    hátőőőő.

    na mind1, inkább nem mondok semmit....
  • FLeK0
    #3
    Üdv a Konzolosok fórumában!
  • Vaxi
    #2
    A kereső szép, a kereső jó.
  • sacano1
    #1
    na ma jelent meg a gém kiváncsi leszek mijen.