7
  • adamekp
    #7
    Kérem szépen, ez egy kiterjesztés aka extension. Név szerint Firefox Companion for eBay, jelenlegi verziószáma 0.9.6.4. Csak annyi a lényeg, hogy ezt a központ csinálta, nem a lelkes felhasználók.
  • gakoska
    #6
    ez már az üzletről szól, és örüljünk neki h a mozillának több pénze lesz :)
  • krondorl
    #5
    Szerintem is jobb lenne egy kiterjesztés, új verzió helyett.
  • Sil78
    #4
    Én most regisztráltam rajta, és nem 2 dollárt/eurót vonnak le, hanem 400Ft volt (azt írták, a következő pénzküldésnél adnak ennyi kedvezményt). És a kód szerencsére benne volt a terhelésről szóló SMS-értesítőben is.

    Egyébként azt nem értem, minek egy külön Firefox-verziót kiadni, amikor tuti meg lehet oldani ezt kiterjesztéssel is (van is nemhivatalosan többféle az eBayhez).
  • Inquisitor
    #3
    Hát van egy ilyen plusz regisztráció, akkor levonnak 2 dollárt/vagy eurót a kártyádról. A banki értesítődön rajta lesz a levonás és mellette egy kód, ezzel aktiválhatod a teljes értékű accountot korlátozás nélkül. Elvileg. Mert gyakorlatilag utána még faxon kérhetnek személyes iratokat (nevedre és címedre szóló küzüzemi számla, banki értesítő, stb.)
  • ZoliJ
    #2
    Nem a paypal regisztrálásnál rontottad el? Ott kell kiválasztani, hogy milyen paypal user akarsz lenni
  • UnnameD
    #1
    Az ebay remek, de az a retek paypal rettenetesen megnehezíti a vásárlást! Nem tudja valaki hogy a 100$-os limitet hogy a fenébe lehet eltüntetni?