111
10 év alatt szerintetek mennyit fog fejlődni?
  • lee86
    #31
    vajon akkor is torrentezünk majd? :o
  • czky
    #30
    Jó lenne ha törölnék már ezt a topikot...
  • DjDano
    #29
    10 év múlva a gépek 101 százalékán Windows fog futni ;)
  • endiboy
    #28
    0,9nm?:D
  • Gabesz amd64
    #27
    én inkább arra lennék kiváncsi h:
    mivan ha elérik az 1nm-es gyártástechnólogiát utána mi a búbánat lesz?
  • _Vegeta_
    #26
    Osszeeskuves elmelet rulz. :DD
  • _Vegeta_
    #25
    Nemsokat, nezd meg mennyit fejlodott 10evvel ezelothez kepest. Ugyanazt a technologiat adjak el nekunk mint 10eve es ugyanazt fogjak 10ev mulva is.
  • TothLaci
    #24
    Van benne igazság, és abban is, hogy Personal Computer a technológia legalja.
  • OrioN the S
    #23
    SZVSZ Csomó olyan számítástechnikai dolog létezik amit mi csak 10 év múlva fogunk látni viszont már létezik :) Szerintem nem kevés dolgot titkolnak még el.. mondjuk az átlagembernek megfizethetetlen ,de már van..
  • NeoMaN
    #22
    eredetileg ez úgy szól, hogy a procik teljesítménye duplázódik
    ez így is van, igaz mostanában volt egy megtorpanás gigahertz téren, de erre bejött a dual core...
  • Dj Faustus #21
    Moore törvénye
    Exponenciális növekedés
  • Rexor
    #20
  • Balumann
    #19
    128 bites Windows 95 :D
  • grizzly21
    #18
    milyen egyetemre jársz?:D ez butaság.
  • homeless
    #17
    Szerintem meg senki se mondta biztosra csak tippelgetünk. Meg szerintem ott van a szerintem is a mondatom elején.
  • Mirk
    #16
    szerintem meg egyikőtök se tudja mert senki sem lát a jövőbe
  • homeless
    #15
    Szerintem külön fog válni a játékgép meg a munkára való gép. Játékgépnél valami holografikus megjelenítő lehet majd. A winchesterek meg teljesen el fognak tűnni.
  • daeemoon
    #14
    Ha elég okosak az emberek új elvű gépeket dolgoznak ki, mer az egyre növekvő gépigényt (valóban?) már nem tudják kielégíteni a mai technológiák. A mágneses tárolással működő háttértárakat felváltják a félvezetők, a mesterséges intelligencia olyan szintre emelkedik, hogy bármelyik otthoni gépen futhatnak szoftverek amikbe van építve ilyen "értelem".

    Vagy:

    Hatalmas winyók pörögnek majd a gépekben, amik pár napig működnek a hatalmas fordulatszám miatt, és a fél szobát elfoglalják a hűtőszerkentyűk :DDDD
    A vidokártyákra izomsejtek telepdnek, mer a játékoknak izmos kártyák kellenek (ejj gyenge szóvicc)
    És minden funkciónak külön PCI kártya kell.
  • CattiBrie
    #13
    Akkor most mégsem veszek gépet.. várok vele :)))
  • precision
    #12
    barom.
  • precision
    #10
    10 év múlva 6 v. 8 magos procik lesznek az otthoni gépekben 10 - 15 ghz környékén, 12 giga rammal, 2 terras hdd -kkel és képesek leszünk a gondolatainkkal működtetni a gépet v. egyes perifériáit/funkcióit, szvsz. És 100mbites net lesz az általános otthoni felhasználóknak.
  • TothLaci
    #9
    Hogy őszinte legyek, nem tudom.
    Talán alap dolognak fog számítani a 3 Terrás HDD, illetve a procikat már nem a frekvenciájuk szerint (mivel ennek is megvan a fizikai határa), hanem magok számaként fogják csoportosítani.
    A megjelenítők 3D-sek lehetnek majd.

    Windows nem tudom, hova jut majd...
  • atomboy
    #8
    Meg egyetemben hallottam: Masfel eventkent duplazodik a szamitogep teljesitmenye.
    Lehet szamolni.
  • vmvr
    #7
    kurvasokat
  • lpmaskmancick
    #6
    10 év múlva megmondom......
  • 0Fritz0
    #5
    Szőke kapitány powa. :)
  • joebacsi
    #4
    a zagyadba lesz integrálva a hájpertríding
  • kopa1
    #3
    Pont most van egy pályázat, aminek a címe:
    "Az Internet világa 2017-ben"

    Minő véletlen XD
  • desigo
    #2
    sokat,mondhatni rengeteget...

    plsdeltopikthx
  • SpiritFire
    #1
    10 év alatt szerintetek mennyit fog fejlődni?

    VGA proci HDD memory stb...