34
  • Axel007
    #34
    A szőke cica jól néz ki!
  • zberta
    #33
    akkor ez itt el van cseszve! (milyen meteorit???)
    ugyanmár...
  • ddt500
    #32
    Szerintem túl korán hozták be a Venomot. Most inkább a Gyíknak kellett volna jönnie.
  • daneelolivaw
    #31
    én azon rosáltam be, amikor pókember lassítva elfutott a szélfújta amerikai zászló előtt hősies zene alatt.... jó nagy adag amerikai patriotizmus :D :D
  • DoctorJohnson
    #30
    Egy meteorittal érkezik a földre, nincs semmi titkos háborúról szó a filmben.
    (kicsit erősnek is érezném a hétköznapi embereket a pók 3 elején azzal sokkolni, hogy spidey és még rajta kívül sok szuperhős elment egy időre, hogy az univerzum másik oldalán harcoljon valakikkel valamiért, majd spidey onnan hazatérve új feka ruhájában villog, mert ott kapta)

    De az kiderül, hogy szimbiótáról van szó. Azt viszont én hiányoltam, hogy a ruha nem volt gondolatolvasó, nem kúszott le róla aljasan, nem változtatta a külsejét, etc...
  • zberta
    #29
    azért furcsálom hogy a szimbiótáról egy szó sem esik amit a titkos háború folytán cippelt át parker a földre...ez a filmben hogy van megoldva? (van valami háttere...?)


  • DoctorJohnson
    #28
    nemnem, itt kezdi el püfölni a homokember, attól megy szét a maszk fele
  • Loverman
    #27
    látom nem nagyon néztél trailert, a fia átvette a helyét a zöld manóságban, de nem baj
  • TM
    #26
    A harmadik képen fullos a pókman maszkja. Úgy rémlik, a filmben ekkor már csak itt-ott volt neki belőle...vagy csak nem vettem észre a bakit.
  • valamit
    #25
    Na szóval, éjjel 0:01-kor beültem a Corvinba és megnéztem. Egész más szvsz. mint a korábbiak. Jóval pörgősebb, kevesebb benne a hosszas párbeszéd, talán több, vagy sűrűbb az akció, de mindenképpen látványosabbnak tűnik, mint az előzőek. Pl. Homokember figurája elég sok lehetőséget adott nekik... és szvsz. van politikai aktualitása is, ha az ember odafigyel egy kicsit
  • DoctorJohnson
    #24
    A szőke lány Gwen Stacey, akit tényleg a manó ölt meg, de még MJ előtt, így ebben van egy kis csavarás. MJ-t nem ölte meg a zöld manó tudtommal.
  • DoctorJohnson
    #23
    Miért, ebben a részben szted ki az új zöld manó?
  • vaakuum
    #22
    CSináljanak jó akciófilmet. A csöpögéses részt meg önÁLLÓan Kovi megrendezi.
  • Szefmester
    #21
    MJ- Kirsten Dunnst 4ever! :)

    Amúgy a manó a késöbbiekben nem az ifjabb Osborn lett?
  • GodBadka
    #20
    Hááát. Kettes számú szőke kislány szerintem nagyságrendekkel csinosabb, mint MJ. Pókica helyébe egyértelmű lenne számomra a választás :)
  • winnie
    #19
    "Peter csajai nem fognak pusztulni ezután, legfeljebb a szerelmi válságok fogják sújtani"

    szerintem egyáltalán nem kell ragaszkodniuk (ld. 1-2. rész) ha ragaszkodnak az eredeti történethez, akkor viszont pusztulnia kell gwen stacynek.
  • Griphons
    #18
    Szerencsére a Spider-man filmekben a rendezőnek is ragaszkodnia kell az ereeti történetszálakhoz, mert különben az amcsi képregényrajongók rárobbantanák a piciny házikóját a fél usával együtt. Peter csajai nem fognak pusztulni ezután, legfeljebb a szerelmi válságok fogják sújtani szegényt. Én a fekete macsekot nagyon várom már, remélem a negyedik részben már feltűnik. Egyébként van egy csomó jó (szerintem jobb) sztori is a Venom mellett, dehát, nem én írom a forgatókönyvet (szerencsére).
  • Librarian
    #17
    De ugye kinyírják??? :D Valamelyiket... ugye, ugye?
  • xido
    #16
    ne zavarjon..mert a Manó Gwen Stacy-t nyírta ki,aki csak most lesz a 3.filmben bemutatva,kicsit megkavarva így az időrendet:)
  • Balumann
    #15
    A játékkal én is szivesen játszanák, de sajna nem megy a gépemen. Szép a grafikája, de azért durva, hogy egy Geforce 6600 GT -n 10 fps-el fusson átlagba a játék, és még 7900 Gt-vel is beszaggasson mediumon.

    Filmre már nagyon kiváncsi vagyok.
  • Visor
    #14
    Én a játékra lennék úgy kiváncsi, hogy milyenre sikerült a játék változata. Láttam 1-2 képet róla, a grafikája még úgy határeset, de remélem hogy élvezhető.
  • Cmdr
    #13
    "sztem ez tele lesz akcióva"

    A filmben 40 perc az úgynevezett akció, a többi Parker csajozása.
  • SSeth
    #12
    Hehe.. hát igen. X-men filmekre is ráment a buzi rendező. Meg a superman-re is. És még mondja is, hogy lehet némi áthallás a filmekben. Remek. Anyádba rakjál áthallást. Amerikában lehet ez az új divat. Lehet eljött a pókember ideje is. Először csak a romantikus szál lesz benne. Amit mondjuk én a trailer alapján megmondtam, hogy csöpögős szarrá változtatják, mert nem vagyok elég powerIneedTheDarkForceButItMakesMeEvilSoCouldYouPleaseHelpMeBeatTheEvilSideOfMineMy SweetLove? Möehhh... Nekem már akkor gyanús volt a második részben amikor a United Colors Of Benetton reklámnak is bőven elfogadható "metro"-ban fellelhető volt a világ minden nemzetisége és mind egy emberként segítették a pókembert.
    Vártam még még Captain Planet-et vagy Balázst a pezsgővel...
  • adamboro
    #11
    Azt megnézném, főleg,hogy az elsőbe zöldike megpurcant.
  • Loverman
    #10
    az igaz hogy kinyírta, de mennyi idő alatt?:) ez meg "csak" a harmadik film,vágod. talán majd akkor nyírják ki ha végleg kiszáll.
  • Librarian
    #9
    Bahh, engem az zavar, hogy a képregényben a Zöld Manó kinyírta Peter Parker nőjét!!! Bár tudtam, hogy MJ-t nem hagyják kinyírni a készítők, azért reménykedtem... PICSÁBA!!! :D
    Egyébként szerintem jó nő...
    És nem kell a csöpögés, akinek nyáladzás kell ott vannak a rohadt szappanoperasorozatok. A Pókember pókembereskedjen, aztán kiadhatnak mellé egy kiegészítő romantikus filmet, ami PP és MJ rohasztikázását mutatja be! :D:D:D
    Ki támogatj az ötletet? :D
  • kricsi
    #8
    Beérnéd te ezzel is... Lehet hogy mutatna egy-két új dolgot.
  • Dakkon
    #7
    látom itt is megoszlik a szerelmi szál vs. akció dolog. engem személy szerint az első érdekel jobban. csak találhattak volna picit szebb csajt is :P:P
  • gabeone
    #6
    És kíváncsian várom, hogy ennek a csöves homokembernek minek pénz, arany, hiszen félig Isten lett a mutációjával.. Bár Superman egy fújással legyőzné.
  • gabeone
    #5
    Igen-igen, 2-3 akciójelenettel nem érjük most már be! Egyébként, úgy tűnik van igény a sorozatfilmre! Mert ügye, ez nem filmsorozat.
  • The Hedgehog
    #4
    a filmet nem csak rajongóknak akarják eladni, ezért is kell bele a sok csöpögős rész... amiből valljuk be a képregényben is volt rendesen
  • winnie
    #3
    akkor még biztos nem láttad:)
  • Rage47
    #2
    sztem ez tele lesz akcióval
  • Seth
    #1
    Elég szívszorító nyáladzás volt az első két részben, most már legyen vmi non-stop eksön inkább. Ennyi ellenfél esetében remélem nem annyi akció lesz amennyi a bemutatókban volt, a többi meg méri dzsén meg párker szeretlek is meg nem is vívódásai, meg ellenség de jóbarát gyászolása....