32
  • Atisz #32
    Szerintem flashback lesz, egy korábbi sztoriját elevenítik fel.
  • Falatka2003
    #31
    Gratula! Neked kéne a forgatókönyvet írni, meg is nézném. Bár a filmet nem láttam, Statham ab ovo kuka nálam Sandlerrel együtt, de a hsz-ekből kb. ki lehet következtetni a színvonal(talanság)ot.
    Ezért érdemes embernek születni: "túl kell élni-e, ha ö lez a főszereplő". Ez már szint! Nabravó! :D
  • GErYkE83
    #30
    A film koncepciója jó volt, de a rendezés botrányos, a kameramozgás rém béna..
    de még így is élvezhető volt....
  • moRtiZ
    #29
    Hát Nicolas Cage igencsak jó szinész, attól független, hogy volt pár nem "közönségbarát" filmje.

    És szerintem Jason Statham is tud igényesen játszani. De mind1.

    Loverman-el meg ne törödjetek, kb. az összes commentje ilyen fikázás. Nulladrend.
  • edios
    #28
    Asztaa! Itt nagyon keményen mennek az alázások:)

    Egyébként ez a film ritkaegyszerű, el nem tudom képzelni, hogy mit találnak ki folytatásban.
  • Tetsuo
    #27
    Én vhogy qrvára nem bírom a főszereplőt, kb annyi a színészete mint Nicholas Cage-nek. LOL
  • Kmarha
    #26
    Huuu de jól megmondtad a frankót! :D Köszönjük :D

    De ha már én szánalmas vagyok, mondj egy olyan folytatási lehetőséget ennek a filmnek, a főszereplővel, attól a ponttól ahol földet ér a zuhanásból, úgy hogy ne legyen szánalmas! Kiváncsian várom, hátha még érvelni is tudsz, nem csak flamelni mint ahogy azt már megtapasztaltuk.
    Lentebb már volt egy jó ötlet, hogy az ikertesó szerepét ölti fel JS. Gagyinak ez gagyi, de legalább megkerülik a feltámadás kérdéskörét. Szerinted?!

    (Mert ha neked az tökéletesen jó és izgalmas és főleg várólistán szereplő folytatás, hogy a főhös feltápászkodik a betonról mintha mi sem történt volna, vagy jön a mentő és újraéleszti, akkor csak gratulálni tudok az izlésficamodhoz.)

    Wittgen: no igen, bár azért Drakula egy természetfeleti lény, nem egy átlag ember. Ott bármilyen mágiát be tudnak vetni, hogy újraéledjen, bár valószínüleg azt is meg fogja mosolyogni az ember, hogy: "na igen.. persze". Majd megláttjuk mit találnak ki a tisztelt rendező úrak!
  • moRtiZ
    #25
    Fogadunk hogy a folytatásba kiderül, hogy az egész drog amit betoltak neki csak valami durván halucinogén cucc volt? :)
  • Wittgen
    #24
    Hálivúdban még sohasem okozott gondot egy karakter szerepeltetése egy folytatásos filmben, holott a szereplő az előző részben megmurdelt...lásd a Drakulás hírt lentebb...
  • Loverman
    #23
    saját üzenetedre válaszolgatsz? hát ez vicces. kérdésedre válaszolva (mely így hangzott):
    Ez egyre szánalmasabb. Mi lesz a következő?

    hát remélem nem te, mert az tényleg szánalmas és egyben nevetséges lenne.
  • gplay
    #22
    Miért ne. Támasszuk fel. Valahova jó magasra, hogy mindenki láthassa.
    Egyébként várom. Kiváncsi vagyok, hogyan oldják meg.
  • LCO
    #21
    Nem gondoljátok, hogy az ikertesoját játssza a köv részben, aki megbosszulja a testvére halálát? csak Példaötletként. Ne akarja mindenki feltámasztani...
  • Mincsi
    #20
    olyan is volt :D
  • newil
    #19
    Vagy a végét csak maga elé képzelte és még mindig a helikopterbe kapaszkodva küzd a rossz bácsival. :)
  • Kmarha
    #18
    de lehet az is hogy a második részében kiderül hogy ő a Gyalog kakukkot zabáló Prérifarkas egyenesági leszármazotja, igy ahogy ősének, neki sem árt egy ilyen picurka pottyanás.. vagy lehet talán a Superman apa szálat fogják belekeverni. A lehetőségek száma szinte végtelen a mostani hype-hullámban!
  • Kmarha
    #17
    csak mert akkor érthetetlen. De jó szórakozást majd hozzá!

    (már magam elött is láttom. 5 perces zuhanással közel 3 ezer méter magasból leesvén a csávó nem posszan szét, hanem pattan egy picikét az aszfalton, kaccsint egyet, majd a vérében dobogó adrenalin segitségével talpra szökken és megszólal: "Sirály.. mégegyszer!"
    Majd a film végéig végigkövethetjük ahogy a nemzeti gárdán átvergőtve katonai helikopterbe pattan, felszáll megint a felhök fölé, azt ugrik még egy picurkát. Onnan meg lehetne folytatni is a 3. résszel, ahol ismételten felkell mint aki jól végezte dolgát, és úgy dönt, most egy kicsit nagyobb zutyival probálkozik, és elköti az apoló 79-et, majd a világürből ugrik ki.

    No ott lesz csak a szivás mert elrugaszkodni elfelejtett, igy Földkörüli pályára áll szegénykém, de nincs baj, hiszen a döbörgő adrenalin mellett neki oxigén sem kell a lélegzéshez, igy simán spanolja magát, amig arra nem jár egy mühold, hogy azt meglasszozza nadrágövével és letéritse magával együtt vissza a Földre. Persze ez már a 4. rész lesz.

    Jó lesz, érzem én is! )
  • portable
    #16
    hogy teis filmet forgatsz
  • DeedY
    #15
    nem, csak vaktába írogatok
  • Kmarha
    #14
    elolvastad a hirt, és láttad a film végét?
  • DeedY
    #13
    az első rész is nagyon beteg volt, elvárom a másodiktól is szerintem jó lesz =)
  • Frosty01
    #12
    tom & jerry in roxfort :c
  • Kmarha
    #11
    Rendben.. ez az elmúlt közel 30 nap csak és kizárólag egy kibaszottul elnyújtott április 1.je lehet.

    Hát nézzétek már meg milyen filmhirek kelltek szárnyra??? Mi történik itt? Minden barom most szabadult ki a diliházból és kezd nekiállni filmet forgatni?

    Ez egyre szánalmasabb. Mi lesz a következő?
  • portable
    #10
    túl kell élni-e, ha ö lez a főszereplő
  • Gyadi
    #9
    Túl jó volt az az egész jelenet a telefonálással együtt, hogy elrontsák azzal, hogy felpattan Statham az aszfaltról/autóról (már nem emlékszem pontosan) .
  • Frosty01
    #8
    wazz jóhogy meghalt! hát honnan esett már le omg... de azért az 1. vége nagy volt :D még hagyott egy jó hosszú üzenetet telefonon, persze szépen komótosan sokat beszélt, és kb 10 perc alatt le is esett Dx egy helikopterből...
    remélem nem lesz olyan szar amilennyek most elképzeltem :C
  • edios
    #7
    "...nem előzmény lesz, hanem attól a ponttól fog folytatódni, ahol az első epizód abbamaradt. Természetesen, ha elkészül a második rész, csak Jason Statham jöhet szóba a főszerepre."

    Na hát ERRE tényleg kíváncsi vagyok.
  • menpe
    #6
    majd a doki megmenti, vagy szétrúg fent is, lent is egy-két s*gget, és visszakerül...nagyon jó film, nemrég néztem meg
  • Csaba007
    #5
    Jaa aztán majd felkel és fut tovább
  • portable
    #4
    a végén pislantott eggyet
  • Csaba007
    #3
    Hát de meghalt benne Statham nem???akkor hogyan játszhatná ő
  • zaki
    #2
    Az felpörögve, nem felpörgetve (az a Stallonés autóversenyzős film volt :D)...

    1ébként nekem bejött az 1, kíváncsi leszek hogy fogják folytatni a filmet... :D
  • portable
    #1
    Jaj
    ez remek!