678
NBA Live sorozat
  • báttyó02
    #201


    While we're at it, let's look at EA's ranking for every team heading into the season.

    1. Mavericks: 87
    2. Suns: 87
    3. Rockets: 84
    4. Spurs: 83
    5. Pistons: 82
    6. Nets: 82
    7. Nuggets: 81
    8. Bulls: 80
    9. Heat: 80
    10. Celtics: 80
    11. Cavaliers: 77
    12. Lakers: 77
    13. Clippers: 77
    14. Kings: 77
    15. Jazz: 76
    16. Bobcats: 76
    17. Hawks: 75
    18. Knicks: 75
    19. Warriors: 74
    20. Wizards: 72
    21. Hornets: 72
    22. Bucks: 72
    23. Timberwolves: 71
    24. Blazers: 70
    25. 76ers: 70
    26. Grizzlies: 70
    27. Sonics: 69
    28. Raptors: 69
    29. Magic: 69
    30. Pacers: 67

    Overrated/underrated: The Bobcats are better than the Warriors!?! The Raptors and Magic are worse than the Bucks!?! This list makes my head hurt. Besides, there's one team made for videogames, and that's the Celtics. Jesus Shuttlesworth, The Truth, and The Big Ticket all in one lineup. Forget the 80 overall; when you go online this year, all you're going to see is green.
  • FrezeR
    #202
    ugy láttam konzolra már kijött a demo. vajon PC-re is kiadják? és vajon mikor?
  • FrezeR
    #203
    2 videó a demóból igaz nem PC-s de legalább már kb igazi képet ad :)
    első
    második
  • báttyó02
    #204
    huhh de komoly....bárcsak ilyen lenne pc-n is :(
  • littled07
    #205
    Hellotok.Énis nagy Nba rajongó vagyok és énhozzám is eljutott a rossz hír hogy nem lessz pc-re next gen nba 08.
    hát én azért megnéztem pár oldalt :
    http://www.games.lt/g/gforum.zinutes/102275
    http://www.gamespot.com/pages/image_viewer/frame_lead.php?pid=939617&img=4&sid=undefined
    Ezeken az oldalokon álítolag next gen grafika lessz.nézzétek meg ti is... válaszokat várom.hellotok
  • Vinsanity15
    #206
    Nemtom legyen ugy ,de sztem ezek a képek nem nest gen ek ,elég ha megnézed a fotósokat meg a közönséget.Sztem nem next gen.
  • báttyó02
    #207
    ezek kőkemény nextgem képek,de sajna pc-n nem lesz ilyen...ea nem mondta egy szóval se,tehát mi kapjuk a tavalyi grafot

    azok az oldalaknak meg semmi valoság alapja,meg az h oda van mellé biggyesztve zárojelbe h pc az semmit sem jelent
  • báttyó02
    #208
    "elég ha megnézed a fotósokat meg a közönséget"

    azért remélem nem azt gondolod,h a nextgen attól nextgen,mert a közönség is 3D-s :)
  • FrezeR
    #209
    új infók a PC verzióról
    PC infó
  • FrezeR
    #210
    és még egy kis adalék

    PC/PS2
    The fact sheet for the PC page is different from the next generation ones. The only omission from the NG versions for the PC/PS2 versions is the Quick Strike Ball Handling.
  • báttyó02
    #211
    pf
    hát ja erről van szó,kapjuk a tavalyit
  • Fókameister
    #212
    az EA honlapon az van hogy lesz fiba meg go to moves meg hot spot is azért hátha engem a graf nem zavar csak a játékélmény javuljon
  • Vinsanity15
    #213
    Most gondoljatok bele mien fasza lenne ha meglepne minket pc seket az ea és kidoba egy legalább olyan nbat idén mint az XBOX os Mien laza lenne :D
  • Fókameister
    #214
    hát ha megnézed a key featurokból nem sok hiányzik a leirás alapján csak az a quickstrike ballhandling ugyhogy én erősen bizakodok hogy jobb játékélmény lesz
  • dikab
    #215
    A 2K8 videóit nézve beszartam. Basszus a közönségben az emberek mászkálnak és uhdenagyondurva lessz az. Kár h nem PC.
    Link.
    Ezt a videót kb 20x néztem meg és majdnem sírtam. Miért nem tud az EA ilyet csinálni? Basszus...
  • FrezeR
    #216
    bizony ez tényleg durva :O
  • dikab
    #217
    Ugye? Évek óta várom az áttörést, de a Live 2008 is olyan "merev"-nek tűnik mint az előzőek, és graf-ban sincs ott. Sajnálom, mert nagy fan vagyok, de kezd elmenni a kedvem. Amúgy valaki játszott már az Inside Drive 2000-el? Abban volt a mozgás olyan, hogy egyes játékok még ma is megirigyelnék. Abban nagyon laza volt a mozgás és volt játékélmény is, az az egyik kedven NBA játékom. Sajnos nem jött ki újabb PC-re.
  • Gaba22
    #218
    Sziasztok!
    Lehet, hogy láma kérdés, lehet, hogy nem! :S Visszaolvastam, de nem találtam választ a kérdésemre, ígyhát felteszem!
    Lehet már tudni, hogy mikor jelenik meg a game? Ha igen, írja már le valaki! :)
    Előre is köszönöm!
  • Laci08
    #219
    Kár érte: http://www.gametrailers.com/player/24823.html
    Helyette kapunk PC re ps2 szintű ratyit.
    Egyébként a megjelenés okt.2, de okt.30 -át is láttam már
  • ágybanalvó
    #220
    nem tudjátok véletlenül hogy ps3-ra ugyanolyan lesz e mint xbox-ra? mert akkor nem szenvedek a pc-vel hanem veszek egy ps3-at.
  • genory
    #221
    Most olvastam, hogy valoszinüleg az összes Ea games magyarul fog megjelenni! Remélem ez a sport játékokra is igaz, a fifa az idén is biztos!
  • báttyó02
    #222
    jah ps3ra olyasmi lezs mint 360ra
    egyedül pc-n meg ps2őn adnak ki szart megint
  • báttyó02
    #223
    hm én ugy döntö9ttem lekapom a live2004et :P
    az anno nagyn teteszett...emlékszem oylan volt h az edzést is mutatta a csapatnak,meg ujság cikkek...szerintem iyleneket lassan vissza hozhatnának az uj abb részekbe
  • báttyó02
    #224
    hát dögöljek meg de élvezetesebb mint a mostani részek....dynasti mód is sokkal ötletesebb,magazinok címlapjain vannak a legjobb játékosok,mvp meg hasonlók,meg maga a játékmenet is sokkal jobb mint pl a 07é

    képek











  • Vinsanity15
    #225
    szasztok, valaki eltudná mondani h hogy tudnám elinditani a 2000 es nbat xp n ?
  • báttyó02
    #226
    szeva

    ha ráteszed win2000 kompatibilitásra ugy nem indul el?:S vagy 98asra
  • báttyó02
    #227
    kis warez,ha érdekel valakit,nba live 2001-2007+NBA Inside Drive 2000+NBA Hangtime pack egybe,rippelve, 1.6 gigabyte

    link:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.mininova.org/tor/583656

  • báttyó02
    #228
    még képek a 04ből


















  • báttyó02
    #229


  • Vinsanity15
    #230
    ugy se
  • báttyó02
    #231
    hát nemtom,utána is néztem,de nem találok hozzá semmi xp peccset
    szerintem csak 2001től van xpre :S
  • báttyó02
    #232
    gecc ez mekkora :DDDD




    szerk: jobklikk/kép megjelenitése
  • ágybanalvó
    #233
    http://www.gametrailers.com/player/25078.html

    hát lehet mégis van abban valami hogy a 2k8 jobb a live-nál :D amekkorát blokkol ott az elején... elég régen láttam ijet live-ban :D
  • báttyó02
    #234
    huhh de durva :|
  • KeKKSZike
    #235
    Nagyon szépek ezek a képek, videók csak az a gond, hogy ezek XBOX-s képek... Sajna PCre nem ilyen lesz, sokkal korlátozotabb mozgások stb... :(
  • Elveon
    #236
    Új trailer!
  • Game Hunter
    #237
    Hello!

    Valaki meg tudja mondani, hogy hol talalok az NBA Live 2004-hez Gameplay Settings-et? thx
  • genory
    #238
    Hello!

    2 kérdésem lenne! 1, Mikor jelenik meg? ( remélem a 7végén már tudok vele játszani:)!)2, Ez is magyar nyelvű lesz akkor mint a fifa vagy ez marad angol!? Elöre is köszi.
  • piamania
    #239
    Ha jól tudom akkor majd október közepe táján vagy végefelé jelenik meg.
  • bodesz
    #240
    októbet 2 ps3ra meg xbox360 ra asszem és pc re október vége vagy november eleje.