678
NBA Live sorozat
  • Vinsanity15
    #361
    várjuk a tapasztalatokat:D
    főleg gameplay
  • ágybanalvó
    #362
    nahh már csak egy óra :D nem bírom ki :D grebber amúgy ha te csak a grafikáért játszanál vegyél xbox-ot mert ennek nem lesz sokkal jobb grafja...
  • grebber
    #363
    Látni akarom milyen mert köztudott hogy EA minden évben ugyanazt adja ki csak persze friss játékosadatbázissal.Azért kérdem ha legalább szebb valamicskét talán beszerzem!
  • scorpeeon
    #364
    Emberek. Most azt mondja el vki vilgáosan, hogy ez tényleg úgy néz ki mint a képeken, tényleg nextgen?
  • Vinsanity15
    #365
    állitolag sokkal job blett a gameplay meg a feeling szal reménykedek :D
  • Vinsanity15
    #366
    nemhinném h nextgen
  • Fókameister
    #367
    nem next gen!
  • grebber
    #368
    PC-s NBA-re azt mondani hogy nextgen nagyon erős tulzás xboxon már a régi nba-k is sokkal szebbek voltak.Látszott az izzadtság stb.PC-re mi a rákért nem csinálják meg ezt nemértem!
  • scorpeeon
    #369
    Nane. Az emitten található képek elméletileg PC verzióból vannak, és ezek alapján egyértelműen nextgen lenne. Szóval így néz ki vagy sem?
  • báttyó02
    #370
    köze nincs ehhez,ezek boxos képek
  • scorpeeon
    #371
    Én meg már kezdtem azt hinni, hogy végre lesz egy jó NBA, mert kb az első olyan óta ami bevezette a zsákolóversenyt semmi újítás nem volt egyikben sem. Azon kívülm eg abban sem volt újítás. Jólvan, akkor hagyom a f@szban, engem ilyennel ne etessenek, hogy jobb játékmenet, ha egy úgy néz ki, mint eddig akkor nekem édeskevés bármit is mondanak róla.
  • Vinsanity15
    #372
    GAMEPLAY ? VKI?
  • báttyó02
    #373
    mondjuk ha elfogult lennék,erre mondhatnám,hogy a grafika nem minden
    de sajna ismerve az ea-t,meg főleg az ez évi ps-c "terméseket" hát én sem nagyon bízok abban hogy olyan sokkal jobb lenne mint a 07

    mindenesetre leszedem,mert kiváncsi vagyok,meg vártam rendesen,majd meglássuk :)
  • Fókameister
    #374
    hát nem hiszem el hogy mindenki csak a grafika miatt sir más már nem számit?:S:S
  • báttyó02
    #375
    egyébként ti honnan szeditek?
    torrenten nézelődök,de csak az ingyeneseken van fennt,az meg tetülassú
  • Fókameister
    #376
    én blue d ről de maxxal jön
  • báttyó02
    #377
    blue d? azmiaz? :P
  • Fókameister
    #378
    blue dragon
  • Waczkor
    #379
    w.netiparon fent van.És onnan tegnap nekem a pes 400 kval jött végig
  • grebber
    #380
    "i played for about 5 mins, absolute shit, just as bad as last year, same graphics, you can run the floor with shaq and dunk everytime on superstar, live 06 is 10 times better than this."

    "Damn EA!!!

    Can't they just fucking port the console versions, instead of giving us crap last gen BS!
    I remember when PC used to get decent sport games, those days are long gone."

    "The graphics sucks, so I'd say curr gen. But I don't care, I got it just to hear the crowd shout DE-FENSE! DE-FENSE! DE-FENSE! and the announcer scream "Dwaaaaaaaaaaaaaaaayne Waaaaaaaaade" whenever he dunks."

    Pár komment nforce-ról hogy milyen frankó lett a game
  • Waczkor
    #381
    Éppen ezért ruházok be egy xboxra.Én ezt már nagyon régen meguntam.Anno ps2-t is terveztem az nba street serias miatt,de akkor nem vettem.
    Most viszont már k*rvára elgem van ebből.
    NBA Street Homecourt gyönyörű xboxon,élvezetes,valamint az nba live ill 2k..sorozat is frankó.
  • JezuskaDT
    #382
    és mi az a "w.netiparon" ?!?! Honnan lehet letölteni ezt a gamet? Valaki irjon már egy oldal címet plz. Lehet fizetős is
  • Fókameister
    #383
    akkor ne játsz vele
  • Waczkor
    #384
    Ment privi.
  • báttyó02
    #385
    ehh
  • Fókameister
    #386
    ja ha megnézed itt is 5 ből 4 a graf miatt rinyál
  • Waczkor
    #387
    Ja mert ugyanazt kapjuk évről évre.Csak megváltoztatják a csillogásokat...
    Azért engedd meg nekik,hogy felháborodjanak,hogy ha megveszik és uazt kapják mint tavaly,meg azelőtt.
    Még mindig összeakadnak a játékosok,bugos mint a szemét.

    Anno imádtam az nba live-okat,akárcsak a fifákat,de most már elég volt belőlük.
  • báttyó02
    #388
    van benne valami
    bár az a "megveszik" dolog biztos vagyok benne hogy túlzás :P
  • Fókameister
    #389
    erre irtam hogy ha nem tetszik nekik akkor nem kell vele játszani
  • Vinsanity15
    #390
    jolvan sztem most már elég a graf. miatti dolgokbol mer sztem fáraszto naon.sztem mindnyájan jol tudjuk h nekünk marad a current gen , hiszen már az eddig megjelent 08 as sportjátékok is azok voltak pcn.szal sztem témázzunk arrol h maga a game milyen lett : gameplay, mozgások stb. mert lehet h csak én vol igy vele de én sok helyen olvastam h jo lett a pc s.
  • Fókameister
    #391
    igy van. csak szerintem innen még senki nem próbálta de várjuk az infokat:)
  • ágybanalvó
    #392
    nah én már telepítem :D én se nagyon értem hogy miért a grafika kell annyira egy játékba... jobb lenne úgy játszani hogy látszódik ahogy izzad az ember de a játékélmény meg el van hanyagolva? sztem akkor meg mindenki azért szidná....
  • piamania
    #393
    én is feltettem,de kidobott,amikor a gép időt kért.Valami megoldás erre?
  • báttyó02
    #394
    képeket toljatok majd plz
  • Waczkor
    #395
    Grafika valóban nem létfontosságú.Nem is lenne baj,ha nem uaz lenne,mint tavaly.

    Nem féltétlenül túlzás.Amerikában ugyanis sokan minden évben megjelenéskor megveszik a játékot és otthon kipróbálva tűnik fel nekik,hogy uaz mint tavaly.És utána egyből írják is az ea fórumba,hogy ezt már megint mi.
    Volt hogy petíciót írtak,hogy most már szeretnének vmi újítást is.

    Egyébként meg ahogy írtad,én nem fogom kipróbálni,csak mélységesen bánt,hogy a két kedvenc sport játékom(Fifa,NBA),amikkel sok éven át elvoltam,nem fejlődnek semmit:(
  • dobaky1
    #396
    én olanokra gondoltam mint például hogy kell elszednio a labdár másik játékostól vagy láb közööt patogtani cselek stb megijenek meg azt a staros bajnokság kezelés
  • G.I.JOE
    #397
    Leszedtem! Megy is, de EZ MI? Ugyanaz mint a tavalyi, igaz azzal sem túl sokat játszottam. (bezzeg régen) Már a menü is hogy néz ki? 640x480-as menü 2007-ben!! Hogy néz már ki az a back felirat a jobb alsóban pl.? Mondom a pad drivert fel sem rakom, előbb kipróbálom bill-tel. De hiába raktam 2x a dobást a pgdown-ra, mindkétszer visszarakta a d-re! Játszottam 2 percet, full ugyanúgy néz ki mint az előző, semmi előrelépés, megint csk roster frissítés ... Nálam ennyi volt! Erre rászánt sztem 5 ember 1 hónapot és kész!
  • Dexantreal
    #398
    lol, másnak is lefagy a Fiba meccsen tiemoutnál?
  • Dexantreal
    #399
    timeout-t akartam írni sry, szal időkérés.
  • dobaky1
    #400
    valaki válaszoljom má a kérdésemre mondom most kezdtem ugy hogy ne baromkodjatok ment az elöbb