19
TeamSpeak a mobilra
  • atomkrumpli
    #19
    3G, GPRS, EDGE és Wi-Fi.n keresztül VoIP S60as mobilramobil voip
    elméletileg a Skype és az MSN is működik, és akkor csak az adatforgalmat fizeted ahogy írtad
  • DummyBoy
    #18
    Na akkor a PussTuTók-ról egy kis infó ... GPRS alapú adatátvitel, okosan ki tudta volna váltani adott szitukban a konferenciabeszélgetést, ilyen vókitóki módon ... ráadásul fillérekért ... túrázáshoz, ilyenekhez ...

    Na most a szolgáltatók meg rájöttek, hogy ezen qrva nagyot lehet kaszálni ezért qrva drága lett, ezért le se szarja senki ... Ezért nem is nagyon műxik ...
  • Dodo55
    #17
    Az én telefonom is tud ilyen push-to-talk-ot, de az a GSM hálózaton megy, tehát nem a szabványos PMR446, szóval a szolgáltatónak kell nyújtania ilyen feature-t, de a Pannon nem nyújt, hogy a többivel mi van azt nem tudom.
  • Pitkany
    #16
    emulálok én olyan java TS-t csak úgy füstöl majd :D
  • Landor
    #15
    "aki nem ismerné"
    hát bazzeg akkor nézz te utánna! ott van a fórumukon hogy kurvára nem létezik ilyen... ;>
    google pubi, google
  • Nuki
    #14
    értem én mire gondolsz a programot én is előszeretettel használom starcraftozás közben, de a csak akkor kivitelezhető ha Java alapú lenne maga a TS is.
  • Landor
    #13
    kamuzik, csak szarul
  • caseih9400
    #12
    hát nem mert nekem a régi 6020-as nokiámon volt walky tolky
  • Pitkany
    #11
    Félreértetek! nekem nem walky-talky ra van szükségem. A TeamSpeak az egy olyan beszélgetős progi. Nézzetek utánna, aki nem ismerné a www.teamspeak.org címen. Tulajdon képpen én telefonról akarok csatlakozni egy számítógép által indított szerverre. Így kb kéne fizetnem a wap vagy az adatforgalmat, de cserébe bármennyit tudnék beszélni, mert olcsóbb mint a percdíj.
  • akyyy
    #10
    de az fizetős, lentembb írjták 3000. nem?
  • PíszLávJuniti
    #9
    Max Wifi-s PDA ra van értelme.
  • John Cena
    #8
    én csak MSN Bluetooth MessengerQl hallotam az van nekem de másrol nem tok!
  • TS Zolly
    #7
    walky-talky azaz adó vevő mod a nokia 6230i-n létezik, és müxik is. De csak pár méter a hatótávolság.
  • Vaxi
    #6
    más megoldás, veszel egy pda-t, amin van gsm. azon tuti megy a ts, viszont akkor rendesen bele kell nyúlni a pénztárcába.
  • alert
    #5
    Ez a funkció működik (t-mobile-nál biztos), csak meg kell rendelni. Olyan formában használható a dolog, hogy megadod a névlistában, hogy a kimenő adás kikhez jusson el. A fizetés adásonként történik, amit előre kell megtenni természetesen. Ha jól emlékszem régebben olyan 3000 forintba került 150 adás. Amíg nyomod a gombot az egy adásnak számít és mindenki akit beállítottál azonnal hallja, nem kell tárcsázni stb. Szóval tényleg egy walky talky-ról van szó, amiért adásonként fizetsz. Építkezéseken és sok embert foglalkoztató nagy koordinációt igénylő feladatoknál már láttam alkalmazni. Csak ugye feltétel hogy mindegyik telefonban legyen :D
  • Nuki
    #4
    walky-talky üzemmód van egy-két ismerősöm telefonjában, de egyiküknek se működik. amúgy jó lenne tudni hogy pontosan mit is takar, hogy miről maradunk le ;)

    TeamSpeak, Ventrillo, Skype, és társairól sajnos nem tudok telefonra... egyedül MSNből láttam telefonos verziót.
  • akyyy
    #3
    sztem nincs ilyen. néhol látni hogy skypot tesznek rá, meg van, főleg nokiákba push&talk asszem, ami afféle walky-talky (vókitoki) nak felel meg, de magyarországon nem müxik (legalább is pannonál no)
  • LeePí17
    #2
    nokiáknál van walky talki funkció..csak asszem még mindíg 70-80k az ára..
  • Pitkany
    #1
    Üdvözletem!

    Azért nyitottam ezt a témát, mert most készülök mobilt venni, de szempont lenne, hogy TeamSpeak-et tudjak rá felrakni, és wapon keresztül beszélgetni. Aki már csinált ilyet, az légyszives írja le, hogy ezt milyen telóval tette meg, mert nem tudom milyen mobilra lehet felrakni. Főként Samsung érdekel, de ha olyan nincs a Nokia is szóba jöhet.
    Előre is köszönöm a segítséget.