170
  • Bocy
    #1
    http://solarah.silentvertigo.hu/

    Szerinem marhajólesz igaza kellenének hozzáértő emberek is én is mennék csakhát sajna :D nem értek annyira hozzá de aki érti és teccik neki az sztem beszállhatna

    -Ingyenes lesz
    -Több fajta grafikus nézet
    -Hatalmas világ :D
    és a leg érdekesebb hogy a M.a.g.u.s nevü asztali rpg az alapja ha jól értem viszont nagyon hasonló lesz a morrowindhoz vagy oblivonhoz a fejlődés akit érdekel olvassa el a GYik-et benne van minden

    Remélem jólessz!! :D max 2 év... :)
  • tigeroo
    #2
    fél évet jósolok az egész projectnek.. az ilyen nagy dobbal "beharangzott" stuffok nagy része sosem készül el..

    (way of crime)
  • Doomista
    #3
    szal még nagyon sok idő mulva fog kijönni,és semmi kép,semmi videó.ezjó.
  • CattiBrie
    #4
    "A szó az angol Massively Multiplayer Online Role Playing Game rövidítése. Ez annyit jelent hogy az ebbe a kategóriába eső Szerepjátékok kizárólag online (azaz interneten) játszhatsz, több ezer másik játékossal együtt."

    Szerintem ez így, ilyen formában nem igaz.
  • Bocy
    #5
    én azért bízok bene viszont téleg sok idő mulva lesz
  • CattiBrie
    #6
    a GYIK-ban leírt már jobb
  • CattiBrie
    #7
    Kapcsolat

    szerintem HTML-esre is szükségük van
  • Frosty01
    #8
    :D
  • trident
    #9
    Önmagában körülírva, a célmeghatározások, légkör és lehetőségek jónak tűnnek. Teljesen más kérdés, hogy a realitások mást sugalnak. =)

    Én szurkolok, ha f2p lesz, csináljanak ők is "item mailt" vagy elfogadható korrekt módon azért tegyék lehetővé a szerverek, adminok, fejlesztők díjazását, tényleg jól hangzik a teljesen ingyenes szó, de a szerverek se jóindulattal működnek.:)
  • Bocy
    #10
    [center]









    amint látjátok ezek még csak tervek
  • Bocy
    #11
  • Bocy
    #12
    nem engedi h képet linkeljek:S
    meg tudjátok nézni:)
    KATT
  • PíszLávJuniti
    #13
    már féléve is jó ötletnek tűnt :D
    azóta is várjuk..
  • Shiwo
    #14
    jónak jó lenne, csak én sem bízok benne, hogy valaha is elkészül...meg hát ha olyan jó gyorsan dolgoznak, mint az ynomi, mely máig nem bírt kiadni az új magus-hoz egy bestiáriumot...
  • PíszLávJuniti
    #15
    Nekem spec nem hiányzik új bestiárium :)
  • HyperGames
    #16
    Legyen már fent valami

  • Doomista
    #17
    aj,szrntm a modellezés ahogy a tervek alapján láttam,nem kezdök,söt pro gyerekekkel van dolgunk,szal 1-2 év mulva,szal inkébb 1-2 évig nyomják,minthogy hamarab,oszt csomo bug legyen stb,szl nagyon jo online játék sülne ki belöle...ingyenes lesz,ez jó,de végén még fizetős is lehet belőle...nem mi döntünk rola :D
  • Nuki
    #18
    inkább gyertek oda is a fórumba és bíztassátok őket...
  • Nuki
    #19
    mit értesz az alatt hogy nagy dobbal beharangozott?
  • Bocy
    #20
    Köszi szépen a képet:) jó5let
  • Bocy
    #21
    már nemazért de tökre szolid az oldala semi villogás csillogás mint a kinai koreai .... -okon és az meg a másik h !magyarok! :D és nagyon szépek azok a képek amik fent vannak, de nem vágnak fel.
    szerintem jólehet és ha fizetős is lesz biztos nem lesz annyira dárga amint a többi mmo főleg a wow bár ez csak tipp, ha fizetős lesz , és ez még télleg messze van :D
  • Bocy
    #22
    én már irtam a fórumba is most mek megnézemhátha válaszoltak rá :D
  • Bocy
    #23
    amugy ez a magus rpg rendszer nekem tökre ismeretlen de majd utánanézek biztos érdekes de ennyire nem vok fan szeretem látni amit csinálok :d nem csak számokat :D
  • Nuki
    #24
    mianeved.
  • Nuki
    #25
    azt írták, hogy nem fog egyik eddig könyvbe öntött magus szerepjátékhoz SE hasonlítani a játék rendszere... amit az elképzeléseik alapján leírtak, nem is lenne nagyon kivitelezhető.
  • Shiwo
    #26
    neked lehet, de mi már áttértünk az új d20 rendszerre, és a régit kicsit problémás hozzá használni...szal a "tucatlények" kidolgozása is marad a szegény KM-re...
  • Bocy
    #27
    amugy mi az a km? meg van 1 pár rövidités amit nem értek mert én ezzel a magusal nem foglalkoztam sohasem, viszont a leritak alapján meg a morrowindhoz fog hasonlitnai meg az oblivonhoz részben persze pl te csinálsz magadnak spellt az fejlődik amit használsz de ez cska jó
  • Bocy
    #28
    amugy Wander vok ottan :D te meg gondolom nuke? :D
  • Nuki
    #29
    VÉGRE VALAKI!!! :D
    aszittem eretnek és áruló vagyok, hogy egyedül én mesélek Fehér könyv szerint :)
  • Nuki
    #30
    ** you gained 1 db level bázze *** :P

    honnan tudtaaaaad? :P
  • Nuki
    #31
    KM = GM = kalandmester, játékmester, mesélő = game master ,dungeon master...
  • Thanatos
    #32
    kilométer... :P
    najó csak a te kedvedért: kaland mester, evlielg (mesélő...)
  • Bocy
    #33
    hehe ez tök jó köszi a helpet :d amugy gonolom neked tecick ez a cuccos nuke :D te nem vagy ennek tagja? mármint a fejlesztőknek? én is szivesen lennék ...
  • Nuki
    #34
    sajnos nem :(
    se rajzolni, se programozni, se zenélni se semmit se tudok :C
    semmi hasznosat nem tudnék adni nekik, csak egy-két pályázatra ha kiirnak beadni cuccot, segíteni ennyi.
    pedig szivesen segítenék énis, elhiheted :)

    kérdezz nyugodtan segítek(ünk) ^^
  • Bocy
    #35
    KP ?
  • Bocy
    #36
    én rajzolni tudok de az ér valamit?ha rajozolok 1 szép páncélrt akor azt beküldhetem vagy mi?
  • Bocy
    #37
    mert akor rajzolok valami szépet :D
  • Nuki
    #38
    képzettségpont. ebből lehet venni képzettségeket :P
  • Nuki
    #39
    rajzolj, ha tényleg szép, és olyan, akkor egy későbbi fázisban talán hasznát is veszik...
    de akkor már szerintem ne egyet.
  • Bocy
    #40
    remélem pénz azért lesz, amugy képzettség ponot gondolom ugy szerzek h megyek és ölök vagy varázaolgatok?