22
talán olyan is lesz már, ami normálisan működik
  • revizor
    #22
    A Mobicat nagyon jó lenne, teljes mondatokat "fordít" néha nem is kell sokat töprengeni mit jelent - tényleg egész jó, kipróbáltam, de aztán a "legközelebbi próba 7 nap múlva" -na el is ment a kedvem, a további próbától. A gond az, hogy kerestem ezt egészen olcsón, de persze sehol nincs fenn...
  • revizor
    #21
    Igen csak ezt már 60 éves édesanyámnak nem szívesen mondom.... -tök egyszerű válasz -már kissé unalmas is talán, "hogy tanulj meg.."
  • Beast Machine
    #20
    www.metamorpho.hu


    gyorsfordításra okés
  • tigeroo
    #19
    "te dió vagy" :DD
  • hykao #18
    Olyan nincs (és talán nem is lesz soha...) amelyik komplett mondatokat, szövegeket képes értelmesen lefordítani. Már ha magyarról vagy magyarra akarsz fordítani és valamelyik teljesen más nyelvcsalád nyelvére/nyelvéről...

    Tanulni kell nyelveket. Ennyi...
  • B0B0
    #17
    http://www.webforditas.hu/
  • Palinko
    #16
    mondjuk kicsit érdekes megoldás lenne:
    elkérsz egy spanyol szótárt, és megcsinálod magadnak a programmal a szótárod :) szóval átírsz minden szavat. igaz időigényes,de addig is tanulsz nemigaz? és aztán nem kell lapozgatnod a szótárat,hanem gyorsan megtalálsz bármit.... és egyszerre lesz spanyol magyar, magyar spanyol szótárad... még nem próbáltam ez csak elméleti szinten műxik, de ha komolyan tanulod érdemes belevágni szerintem
  • Dragooon #15
    ja értem.. köszi
  • Quantumleap
    #14
    Dativus fordítóprogram. Ötezerszer jobb a Neurotrannál.
  • blackgamer
    #13
    NeuroTran2000 forditó programot is kipróbálhatod
  • Fido4life
    #12
    nem is, segít a fordításban :D
  • Palinko
    #11
    csak angol-spanyol kisszótár :( alapból, lehet,hogy van hozzá bővítmény...
  • King of Roads
    #10
    az egy fos :S
  • Cat 02 #9
    ez jó progi
    meg netes is van sok
  • Mirk
    #8
    a nagy jgl szótárban ienek is vannak hogy óangol-angol, japán-magyar, tünde-magyar meg még sokminden:)
  • Brolly28
    #7
    ez nagyon ratyi
  • Dragooon #6
    ilyen spanyolul nincs véletlenül?
  • Palinko
    #5
    én ezt ajánlom
    rengeteg szótár... +még van benne ilyesmi,hogy melyik autót melyik ország gyártja meg még pár érdekesség
  • Z
    #4
    muhahaha, elektromos csellentyűcske! A legjobb fordító progi.

    Amúgy google-be beírod, hogy on-line fordítás, és már találtál is párat. De ha ide kattintasz, az is elég.
  • Kamehame
    #3
    www.webforditas.hu
  • Dj Faustus #2
    A legbiztosabb: felkeresel egy fordítással foglalkozó céget, és lefordíttatod velük a szöveget. Az eredmény biztos lesz.

    A különböző szövegfordító szoftverek nem eléggé megbízhatóak szakszövegeknél, szépirodalmi szövegeknél meg pláne.
    Fordito szoftverek - meg egy csomó fordító és fordítóiroda.
    Egy rakat szótár, fordítóiroda, fordítószoftver
  • revizor
    #1
    Sziasztok. Tud valaki vm használható fordítóprogit?