90029
  • mikiking
    #66879
    Sziasztok,naponta kb 15 ször olyan 5 masodpercre eltunik a kép és utánna ez jön ki. Továbbá naponta 10 szer eltünik a kép és azt irja ki,hogy "No signal detected " szóval mintha a képernyő nem kapna jelet... Néha kijön egy "out of range" is. Meg igy naponta 1-szer kékhalál is. Mitől van ez,és hogy tudom kinyomozni itthon,hogy mi lehet a gond ?? Gondoltam a grafikusra,a tápra,vagy a processzorra is. Mondjuk játék közbe is csinálja,de egyébként mennek a játékok.
  • arty
    #66878
    windows phone... ezt akár, hogy csiszolod, jó sose lesz :D
  • pointer4
    #66877
    Őt se butítják el avval egyhamar, hogy környezettudatosan, kis fogyasztású eszközöket vegyen :D
  • item
    #66876
    Rendben,de közben utánanéztem és sehogy sem jön össze ez a mutatvány.

    Még az EVGA SR2-sem tud lekezelni 6db vga-t. Szal elnézést srácok!


    Azért elméletben elég durva szerkezet lenne.
  • mflex #66875
    Jó a szemed, még egyelőre "alfa" fázisban van, nem tudtam eldönteni, hogy nézne ki jól :)
  • IMYke2.0.0.0
    #66874
    Játszani viszont nem tud.
  • kifli
    #66873
    legyen mondjuk 4 ilyen raidba és megegyeztünk :D
  • item
    #66872
    Jókérdés,anélkül nemsok értelme van a sok vga-nak és a procinak.
    Lehet,hogy egy ilyen 1Tb-os SSD OCZ Z-Drive R2-p88 OCZSSDPX-ZD2P881T van a gépében.

    1TB-2TB Max Performance
    Read: Up to 1.4GB/s
    Write: Up to 1.4GB/s
    Sustained Write: Up to 950 MB/s
  • kifli
    #66871
    ssd raid van-e?
  • pxxl
    #66870
    fordítva van a színátmenet a logód alatt :D vagy nem.
  • Blum
    #66869
    Abszolút. :D
  • item
    #66868
    Ez már az elmebeteg kategória ?


    Rendszer:
    6db HD5970 CrossfireX módban (12GPU!)
    EVGA Classifield Super Record2 alaplap
    2db Intel Xeon [email protected]
    2db Zalman Reserator 1 hűtés
    6db 2GB-os Corsair Dominator 1600-as memória @1800Mhz
    Dominator DHX Ramhűtés
  • mflex #66867
    Most mi van, nem jelenik meg új zászlós kártya? Semmi lófütyi hírt nem találok erről...
  • mflex #66866
    Közben töröltem, mert látom volt már az öreglányok ijesztgetése!
  • Loál János #66865
    Ha ügyes vagy, az első rész ~12 óra.
  • benőmenő
    #66863
    Fúúú az 1-et most vittem végig (mert nemrég volt óccsóért) és marha nagy játék! Amíg a 2 kijön nekivágok lehetetlen fokozaton.
    Remélem azon majd javítanak, hogy v-sync nélkül repkednek a 100 feletti fps-ek, de amint jön 1-2 szörny visszaesik, mint állat és néha még be is szaggat.
  • fery02
    #66862
    Nem gond, mindenesetre most települ az első rész. Holnap egész éjszaka fent tudok majd lenni, egybe nem tudom végig bírom-e játszani egy ültő helyben ennyi idő alatt (mert lehet legközelebb már csak akkor lennének ilyen hosszú éjszakáim, mikor már megjelenne a 2. rész.

    Szigorúan megint csak az alap, plazmafegyverrel nyomom majd.
  • Loál János #66861
    Szegény öreglányok.
  • Loál János #66860
    Nekem a kisebbik, 5750-es Silent Cell van, semmi baj a hőmérsékletekkel.
    Az 5770-esen szemmel láthatóan nagyobb a hűtőblokk, nem hiszem, hogy gond lenne vele.
  • item
    #66859
  • lo9in
    #66858
    nekem nem volt választásom XD
    de nagyon jó kártya 52 fok fölé még nem ment 100% terhelésen , halk és max 50%on ment eddig a venti.
  • Solten
    #66857
  • KranaZoli #66856
    Nem a játékból van! Marketing reklámok.

    PS: Az elsőben egy pici...
  • fery02
    #66855
    Igyekszem továbbra se nézni egyetlen egy mozgó videót sem a játékból. Magam akarom átélni majd pár hét múlva real-time. :)
  • KranaZoli #66854
    FÁKKK!



  • Blum
    #66853
    Rendben,nincs ebből gond. Leírtam én is a véleményem,Én ajánlom!
  • Blum
    #66852
    Én azt most nem tudom,de 512-es 5670. (iponról elfogyott most..-.-)
  • KranaZoli #66851
    Én elhiszem, de ha vki ide beírja a személyes tapasztalatát és az rossz, akkor Én hiszek Neki. Persze az árban nyerők, s ha Te ajánlod, akkor tedd. Én nem fogom.
  • Solten
    #66850
    Referencia vagy Artic Cooling hutos? Mert ha utobbi, akkor nem csoda... :)
  • Blum
    #66849
    Pedig így első benyomásra nem olyan rossz ám ez a VTX3D! :)
    Osztálytársam megkért,hogy pattintsak neki össze egy gépet 120k-ból iponról. (Hozzátenném,hogy Szerdán délután rendeltük úgy,hogy szereljék össze és teszteljék is le és Péntek délelőtt jött is a futár! )
    Szóval átmentem Winfost telepíteni,meg minden drivert és engem is meglepett,hogy milyen halk a VGA. Még játék közben sem volt nagy hangja és hűvös is volt. Nem hinném,hogy hosszabb távon megbízhatatlanabb lenne,mint más gyártó,bár majd kiderül ugye :)
  • Solten
    #66848
    Szvsz 100% hogy nincs dual BIOS :) Egyebkent jo ez, lenyeg hogy olcso legyen.
  • KranaZoli #66847


    Hát nem tudom, eddig ez Engem nem győzött meg. Nem értem, hogy miért épp a HIS-nek kellett kijönni ezzel a példánnyal, de biztos vmi szerződés - üzletpolitika van a háttérben. Nem szerencsés választás - azért amit írtál, hogy HIS-től épp nem az olcsó megoldásokat szerettük.

    Azt írták, hogy rövidebb lesz a NYÁK - de szerintem az összes új 6950-esnél így lesz. Ez a Fan Edition név is olyan gagyi. :) Azt már ITEM is írta, hogy a ref. hűtő sem hangos - ha 6950 órajelekkel hajtja a kártyát. S asszem okosan így is döntött.

    De akkor a jelenlegi 1GB-os példányokon sem lehet vmi qúva drága VRAM; ill. nem egészen éretem, hogy a 2GB-osnál miért kell drágább megoldás.

    Ja, és a Dual BIOS az maradt, vagy az ugrott róla?!

    No, majd meglátjuk milyen újabb példányok jönnek ezekből; ill. Nálunk hogyan lesznek majd beárazva.

    ITEM

    Így már világos. Köszi!

    czky

    Én ezt a Gigát még nem is láttam. Naggyon dúrva! Hát lehet, hogy Én is ezt választanám. Bár az a Sapphire-os példány sem semmi. Nem tudsz rosszat választani. :)

    oneal

    Passzív 5770. Játékra?! Én biztos nem választanék ilyet. Vagy vmi nagyon jó ház kell hozzá, nagyon jó szellőzéssel. De ezek már nem 48xx-es ref. hűtők. Nem lesz hangos. VTX3D-t nem választanám ennyi.
  • Solten
    #66846
    Na a Techpowerupon leirtak miert is Teszko-gazdasagos ez a HIS:

    - rovidebb, sajat NYAK (PCB)
    - teszko-gazdasagos VRM, az 1GB DDR5-t miatt nem kell haj-tek cuccot alkalmazni
    - kozepre helyezett venti (itt egy kis bla-bla hogy ez milyen jo, huti az osszes komponenst) - gondolom lesporoltak a vapor-chambert.

  • oneal1
    #66845
    :D

    nem melegszik túl?
  • lo9in
    #66844
    "elég"
    hogy érted ?
  • Solten
    #66843
    "Ez azt jelenti, hogy Kínából Európába tartó hajókon szerelik össze Őket?!"

    En sem ertem mit ertenek "koltseghatekony" alkatreszeken (vagy az ipon miert igy forditotta le ), de pl. a HIS nem ad ki gagyit a "kezei" kozul. Ha meg olcsobb lesz az banzaj, az UK-ban a 2GB-s XFX 6950-et annyiert adjak mint anno az 5850 volt... Azt jelenti hogy varhatoan 200 font korul/alatt lesz az ara (!!)... Az AMD ezzel maganak is konkurenciat allit, az 5850-eket ki fogjak szorni bagatell aron szvsz, az Nvidia marketingesei meg talan melybe vetik magukat valami hidrol...
  • oneal1
    #66842
    köszönöm!

    akkor még1 kérdés, a Gigabyte től van passzív hűtéssel is.
    az elég?
  • Gibor
    #66841
    Ühm, valaki segíjjen :) Régebben kivolt témázva hogy melyik driverrel milyen volt a játék illetve szőrösfánk... 4870 re melyik volt a megfelelő driver? Mert most vettem észre hogy sok játékban ottvan az akadás meg szőrösönkénél is jelen van.
  • item
    #66840
    Köszi!

    A venti a corsair ajánlása alapján gyárilag oda kerül,és az asetek-es videóval ellentétben kívülről szívja be a friss hideg levegőt és nyomja át a radiátoron,a házam tetejében lévő meg szívja ki a meleget. Lényegében ez így jobb mert friss hűvös levegőt kap a radiátor,nem pedig a házban lévő levegőt kell átszívnia a ventinek rajta.

    Ja amúgy eléje is lehet rakni, és az is kintről befele húzza a levegőt.

    Így működik nálam a ház hűtése: Rendszerhűtés - ITEM
  • Blum
    #66839
    Gigát venném..:)