90024
  • schrank
    #271
    vicceltem
    lenne egy kérdésem amikor elovasok egy vga típust annak hol tudok utánanézni hogy milyen kiegészítőket adnak hozzá a dobozba ? kábelek póló sapka játék cd tartó stb
  • grebber
    #270
    LOL picit gondolkozzál már nem ez az első ilyen vga és azokhoz se kell csak mondok egy számott 500watt feletti táp!
  • schrank
    #269
    ajándék 750W-os táppal ?
  • grebber
    #268
    Dupla GPU-s HD 2600-as
  • bertino
    #267
    neked maximum az éghajlatváltozást magyaráznám meg, amilyen hülye vagy
  • schrank
    #266
    magyarázatot kérek különben felhozom mentségképp a szokásos sztorit ...
  • bertino
    #265
    :ASD:ASDASD:AD:SADSA:DA:SDD:
  • schrank
    #264
    figyejjé má mit beszész agyas a használt árakról beszélünk és nem a faszlámákról akik ugyan annyiért veszik a használtat mint az újat vagy még drágábban
  • Gabesz amd64
    #263
    Te megint miről beszélsz?

    40k nem fog zuhanni az ára 3 hét alatt!!!
    LOL
  • Evogordon
    #262
    Nem az én hibám :D Tehetek én róla hogy a gyerek nem tudta hogy sm3-as kari kell a splinternek?
  • Inquisitor
    #261
    És még élsz?
  • Inquisitor
    #260
    Spec. melóhelyemen butto 89e az Asus, és ugye lehet kapni sokkal olcsóbb márkát, pl. Leadtek-et.
  • Evogordon
    #259
    Hoh és képzeld a gyerek azért vette meg tőlem az x850xt-t hogy tudjon játszani a splinter cell doube agent-el :DDD
  • grebber
    #258
    Ez is bizonyitja léteznek még lámák :D
  • schrank
    #257
    és mi a trükköd
  • Evogordon
    #256
    Hát mikor az x850xt-m volt a boltban olyan 45e ft-ba kerűlt én akkor adtam el 50e-ért meg amikor eladtam 1 giga ddr1-es ramot 22e ft-ért mikor a boltban 20e ft vooolt... :D

    Ezt simán elfogom adni annyiért.
  • schrank
    #255
    jáááá te most hülyének nézed az embereket ne hogy már 10% árengedmény miatt vegyek egy használtat ráadásul aki egy kicsit is képben van jót röhög azon aki 20k-val többet adott egy gyakorlatilag ugyan olyan gts -ért mint a 320-as
  • Evogordon
    #254
    Sorolak én egy kettőt.
    őőő
    users: 99e
    ipon: 98e
    alien computers: 99e

    és akkor adjam el hónap végén 50e-éert xDD
  • Evogordon
    #253
    Ezt az emberek azért mondják mert megnézik prohardveren a k*rva olcsó 8800-asokat ami szinte nagyker áron van közbe még minden kiskerben 95-100e között van. Simán eltudom adni a vaterán.

    Mutass egy onlin shoppot ahol 90 alatt van ez a kártya.
  • schrank
    #252
    60-nál többre ne számíts pláne hogy dicsekedtél a ki tudja jobban húzni topikban de hónap végére 50-re saccolnék
  • Evogordon
    #251
    Nem érdekel senkit a karim 84e-ért? Már venném a hd-t :D Van már rá egy jelentkező de hátha itt is érdekel valakit.
  • grebber
    #250
    Mi mutogatsz jővőből jöttél? Lazán fogja majd vinni őket de erre majd visszatérünk ha lesz már full dx10-es game!
  • schrank
    #249
    #248
  • Inquisitor
    #248
    Full DX10 kb. egyáltalán nincsen, csak pár ilyen "gyorsan buheráljunk bele Dx10-et, mert az jó" játék van ... még.
  • Evogordon
    #247
    Vegyünk 2 ultrát az már csak bírni fogja :D
  • schrank
    #246
    úgy értettem a 88xx-sok sem lesznek jók max középkatra egy évvel a kiadásuk után kezdenek csak majd csöpörögni a gamék kizárt hogy tudnák tartani az iramot
  • grebber
    #245
    LOl ez nemsemmi megállapítás igy hogy még szinte alig van full dx10-es game.Ja tudom te a jővőből jöttél.
  • bertino
    #244
    egyértelmeűen az NV 88xx kártyái érnek vmit, többi hulladék
  • schrank
    #243
    nekem az a sanda gyanúm hogy nem véletlenül jön ki idén a 9-es széria az NV-től valszeg ezek az első generációs dx10-es karik szart sem érnek dx10-ben itt lehet velük villogni dx9-ben de majd ha kijön egy igazi 10-es gamma majd akkor lesz itt pofáraesés
  • grebber
    #242
    Ez jó hír még egy 20ezret essen azt veszem is!
  • Evogordon
    #241
    Na ha minden jól megy hamarosan meg lessz a kicsike :)
  • bertino
    #240
    ez gazdasági szempontbol
    előnyös
  • Evogordon
    #239
    Ezt csak neked ;)

    5e ft-al lejjebb ment a hd 2900xt ára

    link
  • berlinboy6329
    #238
    PH!-n meg mindenhol,ami számtech orientáltságú oldal.
  • grebber
    #237
    Company of Heroes DX10 teszt

    Persze itt is nvidia győz!
  • Gabesz amd64
    #236
    és ezt hol olvastad?
  • berlinboy6329
    #235
    Schrank:Mert ez 1 másik komplett gép lesz.

    Gabesz:Zárójel.
  • Gabesz amd64
    #234
    milyen táposabb kari jön?
  • schrank
    #233
    de miért nem tartjátok meg az előzőt
  • berlinboy6329
    #232
    Mert azt se ingyen adják.