47
mmo
  • Kiado
    #47
    Nagyjából olyan szerintem, mint a quake, csak rpg-ben... :D
  • Kicsi Tibi
    #46
    :)
  • Nantosveltar
    #45
    Exteel? Nem néztem még, de nem valami tiszta PvP game? Semmi farm? Semmi mob hunt? Amúgy a Dungeon Runners egész jópofa játék :-) Hogy a lényegről is szó essen ;-)
  • Kicsi Tibi
    #44
    Hát igen Exteel jobbnak látszik:P
  • Kiado
    #43
    Befizettem végül membershipet, de lehet, hogy kár volt mert múltkor partyztam egy gyerekkel, aki mesélt nekem Exteel-ről (szintén NCsoft) és letöltöttem, azóta meg inkább azt tolom.. :D
  • Kicsi Tibi
    #42
    Izlések és pofonok...menj inkább WoWozni az a neked való:D
  • Slipknot14
    #41
    ez 1 rakás szar:D
  • Kiado
    #40
    Dombornyomott kártyám van, de ebay-en is PayPal-el kell fizetni, nem a hitelkártya adatokat kiadni... :(
  • Kicsi Tibi
    #39
    Hát igen dombornyott kártya kell....de akkor nem lenne ennyi memberes ha átb*szás lenne szerintem:P
  • Kiado
    #38
    Körülnéztem most honlapjukon is és sajna csak úgy lehet befizetni, ha megadom kártyaszámot meg adatokat, ezt sose szoktam, PayPal-el meg nem lehet fizetni... faxság szerintem :(
    Néztem e-bay en is, de nincs timecard Dungeon Runners-hez.
  • Kicsi Tibi
    #37
    Hát a bankban 1 helyett 5 tárhelyed lesz, +használhatsz memberes cuccokat...próbáld ki 1000HUF:)
  • Kiado
    #36
    Membership szerinted megéri? Gondolkodom, hogy 1 hónapot befizetek, de milyen pluszt ad? Amit olvastam, hogy néhány cuccot csak memberr-el lehet használni, meg kevesebb King's Coin-ba kerülnek az npc-nél a beváltható itemek, ezeken kívül ad még valami bónuszt?
  • Kicsi Tibi
    #35
    Hát újabban elég ritkán de he hívsz akkor jövök
  • Kiado
    #34
    Meló + edzés + asszony mellett nekem nemjó délelőtt sehogyse, csak este van rá időm :/ Meddig szoktál fennlenni hétköznap DR-ben?
  • Kicsi Tibi
    #33
    Juj ezzel gondok lesznek 16 vagyok és hát nem tudom megoldnia a 11 órát este...7-8 fele nem jó?:)
  • Kiado
    #32
    Hm mondjuk holnap este 11 után?:)
  • Kicsi Tibi
    #31
    Nos mondj egy időpontot és megoldjuka dolgokat
  • Kiado
    #30
    Egész jó, mikortól éri meg partyzni? Lvl 6 vagyok, de eddig egyedül is megy a dolog úgy néz ki.
  • Norbi507
    #29
    Nincs nagy rendszerkövetelménye, még nálam is elfutott gond nélkül ;)
    p4 2,4ghz, 512Mbram, at radeon 9200(128mb)
  • Kicsi Tibi
    #28
    Én néha
  • Kiado
    #27
    Most töltöm énis a játékot, nemtudom tolja-e még valaki.. :D
  • Kicsi Tibi
    #26
    Vagyunk páran magyarok: Satanhound Kicsitibi Lexmagici:)
  • Kicsi Tibi
    #25
    Na de jó hogy benéztem!:D Én aktív dungeonos vagyok már vagy 2 hete xD.
  • Kiado
    #24
    Még él a game?:D
  • Mosza
    #23
    én elkezdtem játszani, de eddig még egyszer se találkoztam magyarral. Ha van vmi guild szerüség, szivesen jelentkeznék. De nem hiszem hogy aktív játékos leszek. Csak néha tolom vele.Új accot csináltam, most kezdek egy rangert.
    Amugy a membership szerintem viszonylag olcsó ahogy néztem.
  • ricsa008
    #22
    senki nem tolja már vele? (csak én)
  • mark genius
    #21
    valaki írja már le hogy hogy kell regisztrálni légyszives előre is köszönöm.
  • Yosimicu
    #20
    egy rendszerkövetelményt valaki íryon már pls.
  • ricsa008
    #19
    hali ez az első MMO amit kipróbálok és nem rossz
    a nevem Derce
  • SchG
    #18
    Kinek mi a neve a játékban?
  • quad
    #17
    na ne mar tokre vartam most jon le :D
  • teddymac
    #16
    Szerintem is elcseszték, akkor inkább már Rappelz online
  • tigeroo
    #15
    nyugi, a wow is tök ugyanolyan mint a többi MMO
  • atomkrumpli
    #14
    Kipróbáltuk cimborákkal bíztunk benne hogy egy NCsoft játék nem lehet olyan béna talán valami újdonsdág is lesz benne de pár nap mulva kivétel nélkül mindenki törölte mert iszonyúan egyhangú és ultra egyszerű az egész. Nincs igazi kihívás a küldetések rém unalmasak a grafikája még elmenne de elég fura a szinvilága sajnos hiába wow koppintás mégsem az igazi (a fű szine az büntetés) a zene érdekes talán egyebül az amiben elüt a többitől.
  • Tatyla
    #13
    kreáljelöbb itt accountot
  • prezi
    #12
    nemtudok regisztrálni kell meghívó -.-
  • bardocz
    #11
    nem jön be anyira maradok runescape és gw-nél úgyis jön a nyár...
  • Brolly28
    #10
    totál wow copy
  • Doomista
    #9
    télleg nemrossz,de maradok a silkroad online-nál legesleginkább...de kiprobálom.
  • tigeroo
    #8
    nem rossz, ez de maradok a wownál :P vagy ha ingyenes kell akkor R.O.S.E. online..