44
  • ajem kisa
    #44
    Ehh!:D
  • zvaragabor
    #43
    http://spin.com/articles/exclusive-video-slayer-studio
  • zvaragabor
    #42
    http://headbanger.wplanet.hu/be/htdocs/main_file.php/hirek/9655/
  • zvaragabor
    #41
    Én nem. És legalább el tudsz valamilyen Slayer számot gitározni?
  • COB666
    #40
    tudtok gitározni?én igen :)
  • zvaragabor
    #39
    Olvassátok el a Slayer cikket. Ott van picivel lentebb az oldalon.
  • zvaragabor
    #38
    death loves final embrace
    your cool tenderness
    memories keep love alive
    memories will never die
  • trz
    #37
    nem az nerf herder(lájtos punkzene)

    egyébként ha már punkos és slayer akkor:I HATE YOU
  • Fókameister
    #36
    ez isten 1 szám
  • scorpeeon
    #35
    Buffy (the vampire slayer)-ben a nyitózene az nem Slayer volt? :)
  • Voltan
    #34
    Az a Reign in Blood volt.
  • Voltan
    #33
    Véreső sajnos nem volt. Színpadi beállítások, show-k terén még sokat kell fejlődnünk errefelé.
  • stream man
    #32
    gta vice city-ben is volt egy szamuk :D én onnan ismerem :D
  • PetruZ
    #31
    Hoppá, ez nálam még kimaradt. Feltétlenül utána kell járnom. :)
  • PetruZ
    #30
    "Pár évvel ezelőtt voltak a szigeten, eljátszották az egész Reign in Blood albumot, azt hittem beszarok, olyan kegyetlen volt."
    Ez a "Still Reigning" c. turnéjuk lehetett, nekem megvan az augustai koncertjükről kiadott dvd 2004-ből, ott szintén kompletten végignyomták az albumot. Egyszerűen besz*rás, mekkora. :) Volt a Szigeten valódi véreső a Raining Blood közben? :)
  • Lammer
    #29
    figyu enma' kinottem a hosszu hajam van, panteras polot hordok es utalni "kell" minden olyan zenet amiben nincs torzitott gitar esatobbi... (kb 10-12 eve? :D)

    -metal szeretete az elso: 86ban indult a lámur az ájron méjdennel :D (voltam 8 eves :D)
    -kb 93-94 fele halottam valami révszeru izet... akkor kezdett erdekelni az elektronikus zene :DD de azis hamar atfordult a durvabb iranyzatok fele (hardcore-gabber stb :D)
    -94ben ugye jott a Machine Head Burn my eyes zsenialis albuma... nah akkor megereztem milyen is az igazi lenduletes neotrash ^.^ nah onnantol elszabadult a pokol... jottek (94ben) kennibl korpsz, (korai!)cradle es egyebz...
    -2000ben viszont egy ismim hallgatott valami (akkor meg szamomra)erdekes elektro zenet(goa-trance!) kicsit erdekes volt, de kb egybol rakattantam(par albumot adott ismerkedesnek)
    es mivel ugyis szelsoseges zenek hive voltam mindig is a goa szepen atvedlett psy trance-e... kozben persze mindig is imadtam a sotetebb muzsikakat (dark ambient, night-borult-ambient jazz, elvontabb indusztriulis okossagok ^.^)

    mostmar ott tartok, hogy neha meg tudok hallgatni 1-2 regi nagyot(mint peldaul SLAYER!), de hosszu tavon mar nem birnam!!! (de azert meg mindig tisztelem oket, mert alapmu"veltseg!! .)
    psy trance(abbol is a killer v. dark vonulat) dark ambient, beteges jazzek(Bohren rulez!) komponalt horror zenek, dallamos death, funeral doom, szimfi black, folk black :D esatobbi ^.^

    miert "kotelezo" 1 stilust szeretni? ezt sosem ertettem... ezt a beskatulyazast mindig is ruhelltem... pelda is van ra... talalkozom ismivel es nyomatom a losslesst a kis portablen, erre kerdi... mit hallgatok? mondom perpill nagy kedvencemet Old mans child - ill natured. albumat... huuu mutasd!? este csak ilyen zuzos zeneket hallgatsz??? esakkor jon a rollájsz... :DDDDDDDDDd

    nade ez off :D
  • zvaragabor
    #28
    Birom Araya spontán "felsikításait", dobnak a hangulaton. :)
  • Sanyix
    #27
    Fúú slayer, pszájtrensz? Dejó, nem csak nekem van ilyen fura mindenevő zenei izlésem :P pedig azt hittem :D
  • artschiatwork
    #26
    nekem megvan a DVD, nem rossz :)
  • dunga
    #25
    I'll kill you and your dreams tonight
    Begin new life
    Bleed your death upon me
    Let your bloodline feed my youth

  • ajem kisa
    #24
    Nekem is megvan, állat ja! A tag szétharapja a sörösdobozt...
  • Lammer
    #23
    johat slayer alap
    (bar inkab ótóban pszájtrensz mety az ilyen atomelborult styleban )
  • Dougie
    #22
    hogyhogy még nem volt topikja?

    egyébként a War at the Warfield DVD-t látta valaki (különösen az extrák részt - megszólaltatják a Slayer szimpatizánsokat - nagyon nagy)
  • cenobite
    #21
    Úgy látom a kocsiban nagyon megy a Slayer mindenkinek! (Term. nekem is van )

  • ajem kisa
    #20
    2x láttam élőben, az első alkalommal a Machine Head volt az előzenekar, az első albumaukkal csináltak egy turnét a Slayer-el, olyan durva koncert volt, hogy...
    A 2. alkalommal a szigeten, ott a közönség nyomi volt, bár szerintem csak a szervezés volt gáz, mert mindenki a köv.-re várt!
    Mindegy, ha rámjön, akkor a kocsiba én is Slayert, Fear Factory-t, vagy Machine Head-et nyomok 1000-el!!!
  • artschiatwork
    #19
    Do you wanna die?
  • artschiatwork
    #18
    Raining Blood alap
    /fav
  • feamatar
    #17
    Slayer forever; a Raining Blood meg Angel of Death tudom gitáron :D meg a fél Blakc Magicat; a szólókat leszámítva; azokat még gyakorolni kell :D
  • gasongas #16
    Sirály!!!

    Szeretm őket is.:)))
  • zvaragabor
    #15
    Kértem a modiktől, sztem holnap már bent lesz. Én is elteszem magam mára.
  • KO
    #14
    ah :(
    jó a banner! :)
    tedd be!
  • KO
    #13
    tedd be
  • KO
    #12
    Slayerboy, ilyen nick azért van Sg-n :)

    http://href.hu/x/2m8t
  • zvaragabor
    #11
    Helyes, vannak itt emberek. :)
    Bannernak?
  • Voltan
    #10
    Én a korai Slayert szeretem nagyon, mondjuk a Divine-nal bezárólag. Az utóbbi pár albumuk nem jön be igazán. Viszont a régiek azok örök klasszikusok. Pár évvel ezelőtt voltak a szigeten, eljátszották az egész Reign in Blood albumot, azt hittem beszarok, olyan kegyetlen volt.
    Az ilyen halhatatlan klassizkusok, mint:
    Hell Awaits,
    Angel of Death,
    Raining Blood (bár ez már közhely :D),
    Seasons in the Abyss,
    South of Heaven,
    Black Magic,
    Dead Skin Mask (uuuhhhh...),
    War Ensemble...satöbbi, a mai napig könnyet csalnak a szemembe :D
    Ja, és a Decade of Agression minden idők legkirályabb live albuma. Pont.
  • Doomista
    #9
    jó együttes,igen,hallgatom...
  • zvaragabor
    #8
    Kocsiban? Akkor hogy vagy net közelben? :P
  • fifi
    #7
    per pill. is a Hell awaits-et hallgatom kocsiban pl.:D
  • zvaragabor
    #6
    (lemaradt)
    Egyik kedvencem a Postmortem.
  • Fókameister
    #5
    Kurvajók a Bloodlines tetszik a legjobban