32784
11273047011472975925.png
  • Vlala #41
    Csak tudnám, miért ba... illetve rontanak el minden jó játékot, játéksorozatot azzal, hogy a jó amerikaiak harcolnak a nagyon gonosz terroristák ellen.
  • Seten
    #42

    Ha úgy csinálnák meg mint a Battlefield 2-t, hogy mindkét oldalt választhatnánk, nem lenne semmi gond. :)

  • BlackShadow
    #43
    bf2 multi játék, cod2 multiban is lehetsz németekkel :p

    én egy német inváziós játéknak nagyon örülnék, h végig vezessen minket eu meghódításán :)
  • tigeroo
    #44
    jah, birkenauban lenne a tréning pálya a németeknél..
  • quack
    #45
    Az Activision megerősítette azt, amit már egy hete elhintettek a hivatalos Infinity Ward fórumokban, miszerint hétvégén érkezik az első trailer az új Call of Duty játékból. Egyelőre nem sokat tudni a játékról, annyi azonban pletyka szinten már kiszivárgott, hogy a világ minden pontján kell majd terroristákra vadásznunk atom, biológiai és egyéb kémiai tömegpusztító fegyverekkel (enyhén túlzunk).

    SAS kommandósként, illetve amerikai tengerészgyalogosként kell majd jól fejbevágnunk a Közel-Keleten, Kelet Európa és London utcáin, ÉÉÉS! az Atlanti Óceán hullámain lovagló kalózokat és terroristákat. Végre valakinek eszébe jutott előráncigálni a modernkori kalóztémát!
    (hardwired)

    na, végre nem 2. vh
    egyebkent en se lennek meglepve ha nem jon ki pc-re, milyen lenne már hogy az alap az onlypc, 2 multiplatform, 3 nextgen, 4 meg mégis inkább kijön pc-re? nemhiszem hogy olyan szarul fogy konzolon
    bár persze lehet hogy egyszerűen nem 4 lesz csak kod modern vórfér azt jolvan
  • Malakai
    #46
    Előrre azt mondták, hogy amit az IW csinál, az jön PCre...
    Sőt úgy is mondták, hogy az amit az IW csinál az elsődlegesen PC, míg amit a Treyarch, az only konzol.
  • Adam II
    #47
    Miért mi bajotok van ezzel. A modern korban nem volt máshol háború az ami katonákat meg nem tudom minek útáljátok ennyire nem ők tehetnek róla ,hogy Bushnak és a politikusoknak olaj kell.
  • gabo91
    #48
    Szerintem nem árt egy kis ujjitás. Anyi 2. világháborus játék van, sok értelme nem lett volna, hogy a cod4 is 2világháborus legyen, kicsit uncsi lett volna. De ez jónak igérkezik.
  • Picar77
    #49
    Ez szerintetek kamu?
  • Paranoia
    #50
    eléggé^^ van ebbe minden:D cod 1-2 pár MOD...
  • Picar77
    #51
    Aha akkor ezért volt olyan ismerős :D
  • kirol
    #52
    Főleg ha azt nézzük, hogy ez már nem 2. vh-s témájú lesz eléggé gyanús.
  • moralosan
    #53
    tanulj helyesírást, kösz

    Amúgy a 3. rész nagyon jó volt, érdekes lesz a modern környezet.

    A cikkben egyébként írják, hogy lesz "hagyományos", fritzölős rész is ezen kívül.
  • Dave0092
    #54
    ez egy orosz game lesz, vmi moscow lesz a cime... semmi köze a codhoz
  • Dexantreal
    #55
    Na, erre kíváncsi leszek, hogy mi fog kisülni az egészből.
  • Kandurex
    #56
    Megint egy olyan játék ami még a határba sincs bejelentve PC -re.-
  • Seten
    #57

    A BF2 nem multi játék! :P
    Van benne singleplayer és multiplayer IS.

  • FLeK0
    #58
    nincs
  • BlackShadow
    #59
    pedig lesz pc-n! le a konzollal
  • Picar77
    #60
    le bizony :D

    ték
  • Kandurex
    #61
    büdös téker

    na de komolyan, mikor lesz ebből bár mi is? :( és egyre több játék...
  • Jacek
    #62
    Nem ertem az embereket , meg ki se jott a 3-om es akkor megmondtak hogy az only konzol a 4 jon pc-re is utanna megint egy only konzol es igy tovabb....
  • Picar77
    #63
    mit nem értesz? nehéz felfogásuak ennyi
  • sztechnika
    #64
    CoD 4 Only PC lesz,de átirják konzolra is.....
    Mint cod fan naon várom a szombatot
    Fogadjunk az lesz a reklámban,hogy szalad 1 ember elesik meg ilyenek.....
  • Picar77
    #65
    én remélem arról a több pontos sérülésről is lesz valami ( egy sapka pörgést meg fül lövést megnéznék :D)
  • BlackShadow
    #66
    de ez csak nevében call of duty.. kb semmi közös nem lesz a 1-2-3 ill 4 között
  • grebber
    #67
    Én nemvárok sokat a videótól biztos valami szokásos semmitmondo render lesz csak tudnám mi a fasznak csinálnak olyat ingame helyett!
  • Balazs15
    #68
    nem kell cod 4 az elsö még ugy ahogy jo volt a többi unalmas gatyi xar. pédát vehetnének a készitök egy oylan gyönyörü és izgalmas tökéletes játékmenetröl ami CALL OF JUAREZ-ben van
  • Dave0092
    #69
    na akkor aztán jo lenne a gém, mit modnjak...
  • Gerbill
    #70
    Hát mert az aztán rohadt jó játék volt Egyszer mész az öreg fickóval kiirtasz mindenkit, aztán bújkálsz egyet a fiúval, aztán megint ugyan ez.
  • Balazs15
    #71
    az legalább ujdonság volt a cod 4 már lerágott csont
  • Balazs15
    #72
    az legalább ujdonság volt a cod 4 már lerágott csont
  • lee56
    #73
    Még kis se jött, épphogy bejelentik, hát mit mondjak, hamar meguntad :)
  • Doomista
    #74
    ELSŐ BEMUTATÓ VIDEÓ !!
  • arni17
    #75
    Ez meglyelenik PC-re is vagy Csak PS2-re mert a a Call of Duty 3 se jelent meg
  • Paranoia
    #76
    ŰŰűűűűű nagyon kemény!!!ÁÁÁ jobbra nem is számíthattam volna
  • Hellsing47
    #77
    hát ez engem kurvára nem fogott meg :-/
    ebbe biztos hogy nem lesz meg az igazi cod feeling
  • Doomista
    #78
    ez inkáb már a modern világ,azért is modern warfare,zaz modern harc a neve !
  • Doomista
    #79
    íme,most megtudtuk miért kapta ezt a nevet.
  • Kandurex
    #80
    hm..meglátjuk, ez eddig nem sok, bár hangulatos