32784
11273047011472975925.png
  • Paranoia
    #1
    Call of Duty 4: Modern Warfare bejelentés közelít
    Szombaton jelentik be a a Call of Duty sorozat legújabb részét.
    Az alcímből egybként könnyen leszűrhető hogy az új CoD tényleg valamilyen modern időben fog zajlani.(?!)

    Itt találni rolla pár infót Next Call of Duty leaked: Modern Warfare tackles terrorists.
    Ami talán a legfontosabb,hogy a PCsek se maradnak ki az új Call of Duty részről.
  • Paranoia
    #2
    Egyenlőre csak 1 LOGO

  • Picar77
    #3
    Reméljük gyorsan kész lesz
  • Dave0092
    #4
    wow, én már várom...
    első kép amit láttam eddig rola...
    amugy én ugytudom, hogy a JELENbe fog játszodni, és nem iyen gépek ellen megyeünk...
    sokfajta találat pont lesz, pls letod szakitani az ellenség fülét sisakját stb....
    remélem nem lesz nagy gépigénye de jo graff, fizika, és game élmény lesz!
  • quack
    #5
    még nincs bejelentve de már van logo?
  • haxoror
    #6
    Modern Warfare?
  • gameplusz
    #7
    Lehet akár fanart is, nem nehéz egy ilyet megcsinálni...
  • Dave0092
    #8
    mondjuk az fura, hogy hiányoznaka 4-es alol a csillagocskák...
    mert eddig a 3 rész nek a száma alatt anyi csillag volt ahanyas COD.rol volt szó
  • Paranoia
    #9
    Nah ne idegesítsetek már fel
    REMÉLEM azér nincsenek csillagok,mert van helyette Modern Warfare és teljesen más stilusba jelenik meg a játék.B
  • Punker
    #10
    3. rész van egyáltalán már? :)
  • V43 1105
    #11
    Nincs, és nem is lesz PC-re XD
  • akyyy
    #12
    konzolra ja:(
  • Dave0092
    #13




    látjátok? mindenhol van csillag, csak a 4 nél nincs, de nem baj majd kiderül szombaton... am. COD3 PC-re nem is volt és nemis lesz, de konzolra volt....
  • bakvarnyu
    #14
    én már a másodikat is untam kicsit
  • Punker
    #15
    a 2 egy nulla volt az UO GFM mod-hoz képest, én azt nyomom azóta is az megérte az árát, a 2 nagyon gyenge lett :(
  • tigeroo
    #16
    végre...valami "modernebb" kor..:P

    nekem már a mohaa + rtcw is elég volt, nemhogy még ennyi szirszar II.vh-s rókabőrt készítettek az elmúlt... 5évben
    bár a CoD tényleg jó kis játék volt, multiban verhetetlen...mi lanon a 2. részt hanyagoltuk :P
    cod 4 tipp: vietnámban fogunk sárgákat ölni (vagy öbölháborúban száddámokat)
  • Code92
    #17
    remélem azért annyira nem lesz modern mint monnyuk a battlefield 2142, az ilyesmik nem nagyon jönnek be, remélem a modern kor ellenére megmarad a régi jólbevált hangulat.
  • Gerbill
    #18
    "Az Activision nem bírta ki, hogy ne csináljon még nagyobb média visszhangot az Infinity Ward április 28-ai bejelentésének, így a kiadó által elküldött e-mailek alapján már biztosan állíthatjuk, hogy a szombati napon a Call of Duty 4: Modern Warfare játékot jelentik majd be a srácok. A névből igazolódni látszanak a pletykák, ami szerint az új rész már a modern hadviselést dolgozza fel."
    playware.hu
  • ThisZip
    #19
    Több találati pont???? HUHÚÚÚÚÚÚ, azzal kezdem h felém futó ember két térdét majd két kezét majd a füleit és végül a fejét lövöm ripityára
  • Me0w
    #20
    Ha megvetted hozza az x360-at vagy ps3-at ;)
  • timantes
    #21
    csak nehogy szívbajt kapjatok mikor a bemutató után bevillan egy X360as vagy PS3as logo , de utánna legaláább lehet zárolni a topicot és a konzolosba megnyitni.
  • Punker
    #22
    áthelyezni egyszerűbb, mondjuk nem csodálkoznék.....
  • Djemba
    #23
    modern idő nem jó lehet, hogy szép lesz meg minden de én a II. vilgháborút szeretem nagyon.
    De majd Augusztusban jön a MEDAL OF HONOR AIRBRONE
  • Gerbill
    #24
    Egy hasonló elszólás keretében mint amit az előbb írtam már megvolt a pc bejelentés is.
  • Dave0092
    #25
    az a infinity ward egyben utolso tette lett volna....
    konzolsok körében nem oyan elterjedt a COD...
  • shiftáj
    #26
    ahhoz képest a cod3 x360 vételtop listán ott van az első 5ben..
  • CoD23
    #27
    nah azért ez se rossz, még ki se adták (pc-re) a 3. részéd de azért már melyelentették hogy csinálnak 4. részt
  • Gerbill
    #28
    Pc-re nem is fogják kiadni a 3-at.
  • DJ Skyline
    #29
    én nem nagyon dijjazom ezt a Modern Warfare dolgot! lehet a második v.h. lerágott csont, de ha mindíg csak a normandiai hadjáratot teszik bele, akkor az is marad!
  • UnknownAsshole
    #30
    HU ÉN VÁROM MÁR TI IS VÁRJÁTOK ??????????????????????
  • Paranoia
    #31
    Majd szombaton,vasárnap meglátjuk az a trailert aztán lesz mit elemezgetni.Addig fölösleges "találgatni" vagy előre elásni a játékot.
  • Punker
    #32
    távol keletet akarunk :)
  • Gerbill
    #33
    Azért nem csinálnak korábbi korszakot, mert akkor ha a szövetségesekkel lennénk, folyamatosan vonulhatnánk vissza:P Vagy a brit sziget fölött légicsatázhatnánk. Azt meg a szegény amerikaiak gyomra nem bírná, ha a németekkel lennénk(sajnos az USA a legnagyobb piac, hozzá kell igazodni).
  • Punker
    #34
    japánokkal me gkibékültek, azért nincs rendesen feldolgozva, pedig én úgy lennék japánnal :)
  • trident
    #35
    NINCS, nem volt eddig hivatalos bejelentés. Nincs hivatalos koncepció, sem munkacím, sem semmi.
    Sem platform, abszolút nincs semmi, ha pedig utánnanézel mennyi idő telt el a különböző részek és kiegészítők közt, akkor....

    Eddig csak találgatások voltak, ha azt mondom, hogy a nemrégiben licencelt UT motor lesz alatta az is csak találgatás.

    Nem hiszem, hogy a marketingesek nem fogják az utolsó bőrt is lenyúzni a 2-ről. (ez szintén találgatás)

    Minek kellett a topik? (ez nem találgatás)
  • Paranoia
    #36
    LINK



    NINCS nemis volt hivtalos bejelentés,MERT hétvégén fogják!
  • trident
    #37
    Ügyes vagy, kérsz sütit?
    (ez jutott elsőnek eszembe, aztán az, hogy már hónapok óta mennek a pletykák, de majd talán ha nyögnek valamit hivatalos forrásból, ráadásul ha ez quake motort használ, akkor, már nagyon idejét múlt és valószínűleg egy újabb bughalmazt jelent, ha pedig a licencelt motorral, akkor ez -figyelembe véve az előzményeket- 2008 Q4.)

    A cod2-vel bebizonyította a kiadó és készítő, hogy nem foglalkoznak a játékosokkal, ami nem csoda, hiszen profitorientált a szoftverfejlesztés, ami érthető és nem elitélhető, de az igen, ha az erősen felduzzadt, érett, igényes közösségnek tolnak az arcába blődségeket.

    De amúgy rendben. Nem flémelek. Nem kötözködök. Nem az a lényeg, melyikünknek van igaza. Ha bejelentik, bejelentik, ha úgy lesz, amire te célzol akkor úgy lesz. Majd látjuk.

    Szájhúzósszmájlikákat azért hanyagold. Köszi.

  • bakvarnyu
    #38
    Én inkáább I. világháborús játékkal szeretnék jáccani.
  • Bucser
    #39
    hát az kb abból álna, hogy a 2 árok között át tudsz-e szaladni ugy hogy nem ölnek meg és gyorsabban tudsz-e döfni mint az ellenség.
  • gabo91
    #40
    várjuk....