7
  • kisb92
    #7
    Jók ezek, míg nem jönnek a fázisváltó memóriák...
  • maestro85
    #6
    Szerintem ez normális. De nem hiszem, hogy a fontosságból sokat vesztenének a winyók és az optikai tárolók. Hiszen azok is eléggé kicsik, és eléggé nagy tárhelyet biztosítanak. Már csak az élettartammal van gond, a winyókkal szemben.
  • LADA Kalina
    #5
    a memóriakártyák valóban jók - ezt a műfajt én is naon szeretem, de az újabban usb-kulcsoknak nevezett pendrájvok minősége meglehetősen vacak, tömegesen mennek tönkre, már alulmúlták a legrosszabb floppy-k és cd(dvd stb...)-k színvonalát is... elég gyakran hallok olyan esetekről, hogy a "laikusok" rámentik, hülömböző fontos jegyzőkönyveiket, beszámolóikat, szakdolgozat részleteiket, és máshol nem tárolják, és mikor egyszercsak nem ismeri föl az mp3-lejátszót vagy pendrájvot a gép, kétségbe esnek főleg mikor rájönnek, hogy azt már nem lehet visszaállítani... havonta legalább 1 ilyen esettel találkozok...
  • valaé valaé ná
    #4
    Bámulatos, hol tart már a tudomány...
  • Gerygrey
    #3
    Én csak azt nem értem hogyan lehet olyan sok adatot abba a pici kártyába zsúfolni (az MMC kártyának kb csak az egyharmad része a tényleges adattároló) úgy hogy ne felejtse el ha nincs áram alatt... Egy igazi technikai bravúr a flash memória, szeressük.
  • bandypappa
    #2
    flash, ááá (gordon flash vagy forditva?
  • azirafael
    #1
    Lejárt a CD/DVD/BlueRay/HD DVD ideje :)