44
Shuto Kousoku Trial
  • kemszi2
    #44
    ja.jövő ilyenkorra simán :)
  • Szildramor
    #43
    4 giga egyébként szal átmenne msn en is XD
  • Szildramor
    #42
    Régi film így a torrentes megoldás szerintem az egyetlen módja hogy nálunk az ember megszerezhesse magának :) Ha árdekel: felteszem az első négyet. Az ötödikre még várni kell :D
  • kemszi2
    #41
    szép lenne msn-en átküldeni
  • Szildramor
    #40
    Meg lehet szokni ha találsz egy jó seggű csajt aki ilyen nyelven beszél XD Mondjuk én animekből szerettem meg mert ott ha nem magyarországon elterjedt szart néz az ember akkor szép hangok és hanglejtés van :) kedvenc rajcsapatom a Clamp stúdiólátogatásánál talán lesz szép is bár én sem vagyok régen japánfan csak 2 éve szal nem tudnálak rábeszélni semmiképp XD ha megtalálod az ötödik részt ebből a csodáfilmből értesíts. A többit áttom küldeni ha kell :D és a CLAMP bemutató :)
  • kemszi2
    #39
    én nem bírom sokáig hallgatni a japán beszédet,csak az a baJOM:D
  • Szildramor
    #38
    A kérdés jó :D Asszem megválaszoltam már másik topicban így csak jelzen :) Isteni ez a film. Az ötödik részt kéne csak összeszednem végre a hegyidriftest és megvan a sorozat :D
  • piszkakuki
    #37
    Helló

    Naruto honnan tudok olyan sok pályát leszedni mint te?
  • Szildramor
    #36
    És egy kis japán zene az idetévedőknek :) >> Anime Music <<
  • Szildramor
    #35
    Na sikerült leszednem néhány s14-est is így a második rész kocsiai maradéktalanul megvannak :) szép az a kocsi nagyon. Már convertálták de nem osztották meg sajna így maradt a sanandreasos verzió de abban volt 3 is :D lehet hogy itt nem ismert a film de a megosztáson japántól brazíliáig elég sokan szedik így azért nincs panasz rá. És online is meg lehet nézni egy csomó helyen már így fennmarad azrét az utókornak ez a kis műremek ^_^ Boldog Karácsonyt a házigazdának és téma indítójának: minden jót Kemszi!!!
  • Szildramor
    #34

    :D majdnem kész
  • Szildramor
    #33
    Akit érdekel a film itt megnézheti >>> Shuto Kousoku Trial 2 <<< és csináltam japán drivert is WR2-es Skyline-hoz meg kiszedtem a film zenéjét is majd csinálok videót ^-^ második rész naon zsír
  • Szildramor
    #32

    és a jóhír (bár lehet hogy észrevetted: nincs lezárva egyáltalán - se edit se mux szal így szabad a gazda :D meg kéne csinálni a kettes és a 3. rész piros verzióját is :) Van egy kis aránycsúszás na azt majd depexel helyreteszem :D meg kéne csinálni a film kocsiait
  • Szildramor
    #31
    Megvan négy a 6 ból :D utolsó kettő sajna nincs fenn. kettes a legjobb :D
  • Szabi1991
    #30
    topikja is van :)
  • kemszi2
    #29
    látom teljes sikert aratott ez a topicom is
  • kemszi2
    #28
    akkor már valamennyit láttam belőle...
  • Cucmey
    #27
    :DDD ha jól emlékszem manga volt eredetileg aztán lehet csináltak belőle animét is de azt nem tudom.
  • kemszi2
    #26
    ill nem mese hanem rajzfilm.nem ugyanaz XD
  • kemszi2
    #25
    aból van mese is nem?
  • Cucmey
    #24
    akkor nézd meg mert nagyon jó. a drift a témája.
  • kemszi2
    #23
    hallottam róla de még nem láttam
  • Cucmey
    #22
    Initial D filmet ismered különben? ahhoz van magyar felirat is.
  • kemszi2
    #21
    oksa
  • Cucmey
    #20
    majd akkor mesélek egy két érdekes dolgot. :DD
  • kemszi2
    #19
    tényleg nincs nagy élet itt...
  • kemszi2
    #18
    szeretem az ilyen filmeket.annyira nem vágom ezt japán tuning kultúrát,de azért 1-2 dolgot tudok.de annyira még nem foglalkoztam vele
  • Cucmey
    #17
    amugy kár hogy nem pörög a topic de hát nagyon kevesen tudják mi ez a film. :((
  • Cucmey
    #16
    vágod a japán tuning kultúrát is vagy csak szereted ezeket a filmeket? :)
  • kemszi2
    #15
    én már az utlosó részt megnéztem.nem volt rossz ;)
  • Cucmey
    #14
    Ja nekem is angolul van meg. de még nem szántam rá magam hogy angolul megnézzem. bár nem tom mire várok hisz magyar felirat ugyse lesz hozzá szerintem :(((
  • kemszi2
    #13
    hát túl sok szöveg nincs hozzá.viszont amit leszedtem azon van angol feliart,és abból azért a nagyrészté megértem.egész szépen meg vannak csinálva a versenyek
  • Cucmey
    #12
    a Wangan highway-en egyébként manapság is vannak illegális versenyek csak nem olyan mértékben mint 96 elött. Smoky Nagatáról pl több videó is fenn van a youtube-on. Ő a Top Secret nevü tuning cég tulajdonosa és kedvenc időtöltése 300 felet száguldani a világ különböző autópályáin. :)))
  • Cucmey
    #11
    Egyébként az utolsó részt állítólag be sem mutathatták japánban. Megvan mind a 6 része de még nem néztem meg egyet sem mert nincs hozzá magyar felirat. :(((((((((((((((((((((
  • kemszi2
    #10
    egész jó rész az utolsó ép most nézem
  • zoolee
    #9
    Nyam-nyam...
    Nagyon jó fim....
    Majd ha lesz norm gépem akkor küldök pm -et.
  • kemszi2
    #8
  • kemszi2
    #7
    sztem meglehet találni mindegyik részt
  • zoolee
    #6
    fene, no mind1, ahonnan szedted ott mind fent van????

  • kemszi2
    #5
    nem találtam egyenlőre még feliratot sem