15
  • jefferson83
    #15
    Ha a földön heverne se hajolnék le érte :/
  • Denniske
    #14
    Azokról a tartalmakról, amiket csak a CD-hez kapott egyedi azonosítóval lehet hozzáférni az interneten.
    Amúgy én ezt jó ötletnek tartom... végre egy kreatív húzás a kiadóktól. Ha rajongó lennék, motiváltabbá tenne a lemez megvásárlására!
  • jbaudio
    #13
    Hát nem tudom: "A szoftver az elterjedt másolóprogramokkal nem sokszorosítható". Ez k***a nagy tévedés, mert simán le lehet kapni a legócskább szabadfelhasználású progival a FreeRip-el MP3-ba és egy 320-as kódolásnál nem mondod meg faxikám, hogy CD szól-e vagy MP3 abban biztos lehetsz
    ! De mondok jobbat, Alcohol 120%-al sima "Lemez másolása" paranccsal soxorosítható. Miről beszélünk...? :)
  • Kagemusha
    #12
    ...ez mar nem az en korosztalyom, ugyhogy hallgatok a nevukre egy vesszovel kiegeszitve.
  • Ronny
    #11
    err csak azt tudom mondani, hogy "no thanx"
  • bermuda3
    #10
    szerintem ez a másik nemzedék számuk nem olyan rossz. csak kár h nincs túl sok hangja a gyereknek...
  • remark #9
    "Semmiféle mp3 nem ér fel egy eredeti, limitált példányszámos, kézzel sorszámozott cd-nél, bakelitnél, kazetta értékéhez. A jobb hangminőségről nem is beszélve."

    Nekem csak jo minosegu, limitalt peldanyszamos, kezzel sorszamozott cd-m van. Magam sorszamoztam. A jobb hangminosegrol nem is beszelek.

    :-)
  • AljasGetto
    #8
    ...természetesen a rajongók hosszú "ó" val val...
    ...még félreértené valaki
  • AljasGetto
    #7
    Nos, a nevük mindent elmond, pont ez a véleményem róluk...

    Valószínűleg a rajongok nem fogják kitenni ide-oda a letöltött extrákat, és csak a CD-vel lehet majd hozzájutni ezekhez az igen értékes, kult relikviákhoz.
  • avman
    #6
    mármint milyen értékéhez? eszmei? pénzügyi? mert egyébként mindkettőt beteszem a discmanembe (ami egyébként kiment a divatból) oszt egyformán élvezem. az ilyen exkluzív, limitált példányszámos, plusz pár számot még ráteszünk, vagy vmi kis könyvecskét bele, multimédiás faaszomságot kiadások nem szólnak másról mint a hülyék lehúzásáról...
  • Kurosora
    #5
    Semmiféle mp3 nem ér fel egy eredeti, limitált példányszámos, kézzel sorszámozott cd-nél, bakelitnél, kazetta értékéhez. A jobb hangminőségről nem is beszélve.
  • quentit
    #4
    "vérbeli rajongók eddig is megvették a cd-ket, ezután is megfogják... "
    H*lye!
    "Az első tapasztalatok alapján a rendszer nem csupán működőképes, hanem, a kiadó állítása szerint, messze túlszárnyalja a várakozásokat."

    a két mondat ellent mond egymásnak.
  • saxus
    #3
    Háááááááááát. Nem tudom, de valahogy még mindig nem túlzottan motivál, hogy megvegyem a nótenkszet. Ellenben a Gire (http://gire.hu) -hoz nem járt semmiféle extra, mégis megvettem. Mert jó.
  • Sil78
    #2
    Van egy ennél jobb módszer, nagyon egyszerű: ZENÉT kell rakni a lemezekre, nem csak extrákat. (Igen, így nagybetűvel.) És akkor maguktól is megveszik a lemezt a rajongók. A zene nem ott kezdődik, hogy csinálnak egy fotózást, és utána a kiadó rákölt pár milliót egy reklámkampányra.

    Igaz, hogy a szóban forgó "zenekar" célközönsége, a 12 éves tokiohotelrajongó kiscsajok amúgy sem tudják, mi az, hogy igazi zene, és persze a kiadónak sem áll érdekében, hogy megtudják. Ők biztos élvezni fogják az extrákat, bár hogy milyen extrákat lehet csinálni egy olyan zenekarról, akik még semmit nem tettek le az asztalra, és egy-két év múlva senki sem fog emlékezni rájuk, passz.
  • Ratty
    #1
    vérbeli rajongók eddig is megvették a cd-ket, ezután is megfogják...