27
  • atlagember
    #27
    Ahhoz képest hogy még visszenézni sem lehet a képeket, csak belső memóriája van és eszméletlenül gagyi a felbontása baromi sokba kerül. A 60.000 ft. körüli árért igazán tehettek volna bele kijelzőt, kártyaolvasót és egy kicsit nagyobb felbontást + videót. Így még az ingatlanosoknak sem fog kelleni.
  • babajaga
    #26
    "ezért nagyobb felbontásra semmi szükség nincs"

    Annyi eszük lehetne hogy egy épület kinézete a struktúrája a felbontástól döntően függ!
  • babajaga
    #25
    "A cég szerint az objektívnek torzításmentes képe van, "

    Torzításmentes objektív nem létezik,ez a legelemibb fotósismeretekhez tartozik.
  • babajaga
    #24
    A legelemibb fotózási tudást nem vették figyelembe.Hihetetlen hogy egy "gép" a tervezéstől a kivitelezésig teljesen analfabéta módon készüljön.Ott senki nem ért a fotózáshoz? Akkor hogy mertek belefogni? minden gépnek van kisebb nagyobb hibája, ennek nincs olyan apró része ami jónak mondható lenne. A "Szemét díj" aranykeresztjét vasból megitélem neki és a "pofátlanság" díszszalagját adom az ára miatt mert az egy középkategóriás kompakt ára holott ez semilyen fényképezőgép kategóriába nem fér bele, csak a gyerekjátékokéba 4-6 éves korig.
  • playman
    #23
    banki értékbecslésekhez nem kell nagyobb felbontás, DE, nagy marha aki ilyet vesz. Mi az hogy utazom 100Km-ert és fogalmam sincs, hogyha hazaérek használhatók e a képek. Valamint már nem sarkalatos, de én a cserélhető elemes, ill, ceruza aksis gépet kedvelem. Ha cserbenhagy, mert mért lenne töltöttség jelzője a fapados féltéglénak, akkor csak kicserélem az elemeket és tolom tovább. De ezt csak eldobni lehet. Szerintem csak a 6. lötéri kutya érdeklődik utánna.
  • Gladiator
    #22
    Ebben az a poén, hogyha én mondjuk egy milliárdos lennék, és a Maldív-szigeteken akarnék házat venni, de nem lenne időm elutazni megnézni, akkor ugye neten választanám ki képekből. Meg is lenne a megfelelő ház, de a 24"-os monitoromon, 1600x1200-ban semmi sem látszik. Megkérem őket, hogy ugyan egy nagyobb felbontásút mutassanak már (már ha egyből el nem fordulok ettől az ócskának tűnő cégtől). De nincsen nekik nagy képük a házról... Hát biztos nem lennék olyan láma, hogy egy ilyen cégnél vásároljak...
  • kvp
    #21
    Ha ez nem vicc, akkor a cikkben szereplo gyarto megprobalkozik egy regebben barbi kamera markaneven futo hardvert eladni. A megadott felbontas, a beallitasok es az lcd hianya arra vall, hogy vagy irni-olvasni nem tudo embereknek keszult (ami ingatlanugynokoknel altalanos) vagy megprobaljak a szemetet eladni. A lent belinkent kodak gep ugyanannyiba kerul es tobbet tud a legtobb hobbi gepnel, beleertve a nyagylatoszogu lencset is.

    Ez a digitalis gep azoknak az embereknek lehet jo, akik eddig eldobhato gepet hasznaltak es tul bonyolult szamukra egy mobiltelefonos kamera hasznalata.
  • huuu
    #20
    Fika! Lesz ilyen gép és lesz olyan hülye is, aki megveszi.
    Nem ez az első gagyi termék és ami érdekes, hogy eladható.
    Az ingatlanos a kültéri fotózásnál megdöbben.
    300 dolcsiért a környezetről, az utcáról nem tud egy fotót prezentálni.
    hihi
  • WinfIlka
    #19
    Nem lesz ilyen gep sztem...
  • babajaga
    #18
    Ez pont nem zsákbamacska mert semmit nem tud.Ezért felesleges felvétel mert nem tudhat semmit.
  • babajaga
    #17
    Mit akarsz egy ilyen szeméttől?
  • Devla77
    #16
    Sehol a neten egy deka minta fotó...
    Így zsákbamacska. Vagy lemaradtam valamiről?
  • babajaga
    #15
    De ilyen ócska gyerekfényképezőgépre minek?Teljesen butító szöveg hogy miért nem kell felbontás sőt hazugság, mert egy épület részleteit...
  • angol
    #14
    ezért a pénzért még jól le is szopn@k gondolom, muhhahahhha ezek nem normálisak, na az az ingatlanost is aki csak egy ilyen géppel tudna megjelenni ... háááát
  • maxspeed2107
    #13
    Ráadásul hülyének nézik az ingatlanosokat is. $299 ezért? Még jó hogy lehet majd kapni. Nevetséges.
  • xnorbix
    #12
    "Így ráadásul nem kell a fotók kicsinyítésével sem bajlódni"

    a) És ha lenne egy felbontási beállítás, mint a fényképezőgépeken?

    b) A következő verziót 1*1 pixelesre lenne érdemes csinálni, mert akkor biztosan nem kell tovább kicsinyíteni a képet.

    c) Ez a cikk reklám. Agyondícsérnek egy szart.
  • aaaaa
    #11
    Ezt a Tv-Shpos gagyi reklámot ... Azért kicsi a felbontása, hogy ne kelljen lekicsinyíteni. VGA-hoz hatalmas attrakció volt F2,0 -es objektívet gyártani. Valószinűeg az objektív "csodálatos" minősége miatt nem raktak bele nagyobb érzékelőt.
    Az SLR elavult, ez mindennél jobb , ez áll a reklámban. Aki meg ezt el is hiszi az egy nagy birka. Azoknak is készült. De a TV-shopok is eladnak millió számra ezer féle kukába való szemetet, miközben azt hazudják hogy mindennél jobb kiváló termékek.
    Egyedüli előnye, hogy kicsit nagyobb vaku van rajta (elvileg) , de mivel nem adnak róla semmilyen adatot, lehet hogy semmi extra, csak a nagy fényerejű objektivnek és a valószínűleg nagyobbra vett érzékenységnek köszönhetően világítja be a szobákat...
  • Basic
    #10
    Hát az LCD kijelzőnek szerintem is helye lenne rajta, hogy még a helyszínen megtudja, ha vmelyik fotó rosszul sikerült. És sztem a felbontása is lehetne egy kicsit nagyobb, mondjuk 1 megapixel.
  • babajaga
    #9
    ????
  • Mberke
    #8
    Most nem azért, de arra aminek készült tökéletes!!!!
  • babajaga
    #7
    Esze semmi, nyomd meg jól!
  • sharpshooter #6
    amerikaiknak csinálták -> egy gomb és más semmi:)
  • Gladiator
    #5
    de ez szar, mer ennek le kell kicsinyíteni a képét...
  • Blasta
    #4
    Ezt a hulladékot.
    Ajnlom inkább ezt a gépet azoknak az ingatlanosoknak, akik 300$-ért tényleg FÉNYKÉPEZŐGÉPET szeretnének venni.
    Hoppsz, ennek csak 23mm-es az optikája. Ejnye...
  • Cat #2
    400 képet ellő, az még egy nagy villára is sok :)
  • Gladiator
    #1
    Szerintem az ára még így is sok. Annyira nem nagy cucc ez a 22mm, hogy 300 dollárt elkérjenek egy amúgy semmit sem tudó gépért. szvsz egy lcd azért kellett volna, hogy ne otthon derüljön ki, hogy hopp! ez a kép mégsem sikerült...