51
Nokia 5500 Sport
  • Loál János #41
    Én féltem tőle a 6200-s, és későbbi telefonok problémahírei miatt, hogy nem lesz túl jó a hangszórója, de nekem nincs vele gondom. Kicsit talán lehetne hangosabb, de semmilyen recsegést nem tapasztaltam (t-mobilos vagyok egyébként, lehet szolgáltatói problema).
  • pele79
    #42
    Ezen milyen verziójú symbian van?
    Egyik helyen 8.0 másikon 9.1, S60-at irnak.

    Tényleg strpabíróbb a sárga billentyűzet?????????
    Ha veszek egy ilyen telót függetlenül a weben (boltból) és meghibasodik a billentyüzetem elég bemennem egy nokia márkaképviseletbe és kicserélik vagy vissza ahonnan vettem? /igy utólag lehet hülye a kérdés/ 1év garit ad rá a bolt ahonnan venni akarom, vagy érdemesebb lenne 2év nokiagarival venni?

    THX!
  • Jano
    #43
    9.1
    A sárga billzetről nem tudok nyilatkozni.
    A 2éves Nokia garanciával tuti, hogy bármelyik Nokia-boltban megcsinálják, szó nélkül. Lényeg, hogy meglegyen a papír, és le legyen pecsételve.
  • pele79
    #44
    Azt is olvastam hogy a cserélt billentyüzetek már kevésbbé válnak fel?
  • GTheo
    #45
    #42: 2 év nokia gari a legjobb.
    #44: igen, állítólag az utángyártottakon már küszöbölték a hibát.
  • pele79
    #46
    THX! a válaszokat, akkor ez lesz: 2év magyarországi garival most 53-54K körül van.
  • pele79
    #47
    Egyébként ezek a webes boltok nem átba**ások amik 0%ÁFÁ-val kinálják a telefonokat?
  • pele79
    #48
    Nem fog 1-2 hónapon belül véletlenül ennek az ára ZUHANNI? :)))))
  • GTheo
    #49
    Alapból pannonnál 80ról indult, most a fele...Nemhiszem h mostanában mégjobban fog, 50ért márt lehet független újat is találni ;)
  • geza84
    #50
    Ne vegyen senki ijen telefont!!
    Nekem már van egy ideje!
    Utálom!! Rühellem!! GYŰLŐLÖM ezt a telefont!!!
    Alapvető funkciók hiányoznak belőle!!!
    Pl nem lehet sms-böl telefonszámot kimenteni telefonkönyvbe, nem lehet ismétlődö emlékeztetőt csinálni. ha feltelepítek valamit, azt általában nem lehet törölni!
    Egy programot, amit egy rendes telefon kapásbol elinditana, ez neeem, ez elkezdi telepiteni, majd csak azután, ha már bemásolta valahová magának és már 2 helyen van meg ugyanaz, amiböl az egyiket ugye nem lehet törölni...a zenelejátszó része szar...én akartam venni bele nagy kártyát, hogy majd rámegy csomo mp3, de annyira halk, hogy semire nem való...fényképeknél pl van olyan funkció, hogy forgatás, persze logikus is, miért ne lenne, de miután elforgattad, nem menti ám el, ha lapozol, aztán visszamész, a kép ujra fekszik, megint el kell forgatni...
    A szoftver baromi lassu, és ha az ember kicsit türelmetlenül nyomogatja mert ugye "miért nem jön már be a menű???" akkor várhat vele 2-3 percet mire a telo feldolgozza magában a 10-15 gombnyomást, és azután ujra használható lesz...
    A szoftvert számitogépröl frissíteni nem lehet!
    Nálam elvétve ismeri fel a gép, most is probálkoztam éppen, de nem látja, viszont mikor látta, többször is probálkoztam frissítéssel, és "ismeretlen hiba"-ra hivatkozva sosem sikerült neki...
    Egyetlen értelmes funkciója van, az a zseblámpa!
    At tényleg nagyon jó, bele se lehet nézni olyan világos, és mindig kéznél van, meghát ugye egy elég massziv darab, ez is a javára irando.
    De komolyan mondom, aki a szoftverét csinálta, nem látott még rendes telefont müködés közben!!!
  • Jano
    #51
    "Alapvető funkciók hiányoznak belőle!!!" Úgymint?
    "nem lehet sms-böl telefonszámot kimenteni telefonkönyvbe" Igaz.
    "annyira halk, hogy semire nem való" Fülészet?
    "várhat vele 2-3 percet mire a telo feldolgozza magában a 10-15 gombnyomást, és azután ujra használható lesz..." 2-3 percet? Wtf?
    "A szoftvert számitogépröl frissíteni nem lehet!" Ezt nem próbáltam eleddig.
    "Nálam elvétve ismeri fel a gép, most is probálkoztam éppen, de nem látja, viszont mikor látta, többször is probálkoztam frissítéssel, és "ismeretlen hiba"-ra hivatkozva sosem sikerült neki..." Ilyen nálam abszolút nem fordult elő. Soha.

    Amúgy miért nem adtad el már rég?