45
Vipmail Outlook
  • leoon
    #45
    nekem sem megy
  • Pipör
    #44
    ÜDv
    Másnak megy a vipmail.hu ? mert nekem azt írja rossz jelszó :S pedig a mozilla megjegyzi a jelszavakat és eddig jó volt :O
  • karegab
    #43



    Kolosszeum
  • karegab
    #42
  • AranyKéz
    #41
    Hogyan lehet beállítani ebben a vacakban az átirányítást ? Rohadékok felvásárolták a prímpostát, aztán ebbe még POP3-mal se lehet belépni (asszem azért, mert csak 15 percenként engedélyezi a POP3-at).
  • Tia
    #40
    Hello emberek!!! Csak egy kis ötlet, ha valaki nem tudná beállítani az Outlook-on az STMP-t: ugyebár a vipmailnek pop3.vipmail.hu a kiszolgáló neve, na már most, az STMP-hez azt írjátok be hogy hol van előfizetésetek pl.: mail.chello.hu, vagy mail.invitel.hu, vagy mail.t-online.hu
    Szóval kell egy kis logika :DDDDDDDDDDD
    Sok sikert!
  • leoon
    #39
    sd
  • leoon
    #38
    Azt kell, hogy mondjam, hogy a vipmail és az outlook együtt nem megy! Próbáltam már más email szolgáltatóval ezt és úgy jó volt! De sajna a vipmail-t tudja mindenki és...
  • soulhunter
    #37
    nekem The_Bat-hoz kéne akármi...

    pop3: pop3.vipmail.hu
    smtp: smtp.t-online.hu (küldeni tok igy)
    user acc:
    v1: user_vipmail_hu
    v2: [email protected]

    nagyon sokáig müködött v1-gyel,de jopár honapja nem...
    ami a fura,h akármit állithatok,akkor sem hajlando letölteni a leveleim :(

    pop3at felejtsük el,más megoldás kéne :)
  • leoon
    #36
    #29 asszem az invitelnél vnet kell nem pedig invitel
  • koryne
    #35
    A tesztüzenettel többnyire hiába próbálkozol, az esetek 99%-ában nem működik... Lehet, hogy az smtp kiszolgálónak kell a hitelesítés. Ezt úgy állíthatod be, hogy további beállítások -> kimenő levelek kiszolgálója ->pipa kimenő levelek kiszolgálója hitelesítést igényel. Belejentkezés szintén pipa, alá egy szolgáltatótól kapott fióknév és jelszó. Így csak akkor fog menni, ha az smtp-nek kell a hitelesítés! De akkor így biztosan :)
  • _Vegeta_
    #34
    nekem pop3.vipmail.hu SOHA nem mukodott még. :)
  • RussT
    #33
    "a vipmail pop szervere a "vipmail.hu" mien meglepo" csak az hogy hivatalosan pop3.vipmail.hu <-ehhez képest müködik vipmail.hu-val

    "smtp-t pedig a szolgaltatód adja mi ezen olyan komplikalt." -nem az, de eddig nem értettem hogy jött össze a invitel fiók a vipmailessel (webes felületen - ezekszerint semmi köze csak kimenö vipmailes levélhez is a mail.invitel.hu-t használja (nem úgy mint webes felületen!)
  • RussT
    #32
    akkor végülis oké ez mail.invitel.hu , thx
  • _Vegeta_
    #31
    Hulyeseg, en honapok ota nem leptem vipmailra sott mar eve is megvan. Nemtoroltek...

    a vipmail pop szervere a "vipmail.hu" mien meglepo... smtp-t pedig a szolgaltatod adja mi ezen olyan komplikalt.
    Amugy a vipmail popja nem mukodik mindig, legalabbis engem neha nem enged fel. Kesobb probalkozok es problema nelkul megy.
  • HiPPoNaX
    #30
    Nem, az az lesz, amit az invitel adott meg, csak meg kell adnod hozza az inviteles felhasznalonevedet/jelszavadat is, amit a levelezes beallitasaihoz adtak neked. Nekem pont ugyanigy mukodik a dolog, csak en t-online-os vagyok.
  • RussT
    #29
    aha, a küldést én se vágom oda is olyasmi kell mint a pop3 a fogadási prtokollhoz: "SMTP szerver: Ezt az Internet szolgáltatója adja (pl.: mail.vipdsl.hu, mail.axelero.hu)" nos én beírtam amit az invitel ad (mail.invitel.hu) de az nem müködik (gondolom azt az inivtel a saját e-mailrendszeréhez lehet hazsnálni) Úgyhogy valami más kiszolgáló cím lesz amit az "invitel adott meg" :/
  • HiPPoNaX
    #28
    SMTP szervernek azt allitsd be, amit a szolgaltatod altal biztositott email fiokhoz is be kell allitani, mivel az ilyen ingyenes mailszolgaltatok altalaban nem biztositanak SMTP szervert.
  • leoon
    #27
    majd levél küldésekor kiírja 1 táblázatban h adja meg a felhnevet és a jelszavat valamint ott van a szolgáltató is.
    de ezek közül a felh nevét ill a jelszót lehet változtatni is
  • leoon
    #26
    Nem sikerült elküldeni a tesztüzenetet. ellenőrizze az e-mail címmezőt
    Ez van amikor rámegyek a fiók beállításának a tesztelésére
  • RussT
    #25
    Mikor csatlakozáskor kiírja hogy hiba akkor jobbklikk/másol, illeszd be ide hátha ki lehet bogarászni belöle valamit
  • leoon
    #24
    Hát én nem értem akkor mi lehet a baj!!!! A f@szom ki van ezzel a szar levelező proggal4
  • RussT
    #23
    aha TB-t

    de most direkt megnéztem Outlokkal a bellításokat és a levelek lekérdezése müködik..(#20asban lévö beállításokkal)
  • leoon
    #22
    Ja és maúgy te mit használsz Thunderbirdet?
  • leoon
    #21
    Tehát akkor neked sem 100%-osan működik ez az egész jól sejtem?
  • RussT
    #20
    pop3.vipmail.hu

    na most direkt kiprobáltam Outlook-al mert müködnie kell.. de érdekes..én mindehova www.vipmail.hu-t (kiszolgáló, stb) adtam meg és müködött - de csak elöször - most már csak úgy megy hogy POP3hoz pop3.vipmail.hu van megadva

    na beirom hogy birt csatlakozni az a biztosabb, fogadás müködeik ezekkel

    Kiszolgálók fülön:
    -Beérkező levelek kiszolgálója POP3 kiszolgáló
    -Beérkező levelek (POP3): pop3.vipmail.hu
    -Kimenö levelek (SMTP): ezt nemtudom, majd küldéskor lesz fontos de egyelöre nekem is gond van a küldéssel
    -Beérkező levelek kiszolgálója/Fióknév: [email protected]
  • peter31
    #19
    Hívd fel a szolgáltatót 2 perc alatt segítenek beállítani.
  • leoon
    #18
    E-mail fiókok menü alatt, ha esetleg ,megadnád a teljes beállításaidat, akkor következtethetnék arra hogy esetleg mit is rontottam el! Kössz
  • leoon
    #17
    Bocs kiszolgáló - www.vipmail.hu<--ezt hova írtad? a másik előző hozzászólásomat ne vedd figyelembe
  • leoon
    #16
    pop3.vipmail.hu<---hova írtad? pop3 ill. smtp vagy esetleg máshova? :S
  • leoon
    #15
    igen ezt már próbáltam de sajna nem jó így sem...
  • RussT
    #14
    nekem ezekkel müködik:
    kiszolgáló - www.vipmail.hu
    felh név - [email protected]
    port - 110
  • RussT
    #13
    Inviteles vagyok de ez szerintem ugyse számít, mindenesetre felh névnek teljes e-mail cimet adj meg
  • leoon
    #12
    Ha valaki tud segíteni az írja már meg, legyen oly kedves! Kössssz
  • leoon
    #11
    És esetleg Invitel a szolgáltatója!!!
  • leoon
    #10
    A fiók az aktív mert minden nap bejelntkezek!!!
  • leoon
    #9

    -e-mail címmezőt ellenőrizni kell, mert nem lehet a tesztüzenetet elküldeni
    valamint:
    -nem lehet a bejövő levelek kiszolgálójához kapcsolódni (pop3); ellenőrizze a felh. nevet, jelszót ill. e-mail mezőben megadott adatokat!
    Nem tom mert már mindent próbáltam esetleg 1 vipmail-es elküldené a beállításait??? Lécci! Kössz
  • RussT
    #8
    valoszinuleg azt jeletni hogy 90 (vagy mennyi) naponként a webes felületröl is be kell jelentkezni hogy aktiv maradjon a fiok
  • leoon
    #7
    oké, bocs értettem
    ű
  • leoon
    #6
    Ha levelezőprogrammal (Pl: Outlook, Thunderbird, stb.) használja a VIPmail-t, akkor a kapcsolódás nem számít belépésnek, így az ilyen postafiókok inaktívnak minősül a felhasználási feltételeknek megfelelően és törlésre kerül. -----ergo nem lehet a vipmail-t az outlook-ra 'felrakni'?! :S