13
  • kisb92
    #13
    Hát, nekem nincs mobilom, nincs rá szükségem, de ha lenne, és nyaralni mennék, biztos megtalálnám rajta az OFF gombot...
  • Lame
    #12
    "A megkérdezettek 67%-a elismerte, hogy szabadság alatt is bekapcsolva hagyja mobil eszközét és kapcsolatban van cégével."
    Erre mondjak, hogy luzer.
  • bandypappa
    #11
    Akkor már jobban becsülöm a helyzetemet hogy ide járhatok.
  • bandypappa
    #10
    Igen olvastam hogy autómosóban is dolgoztál, az spec szar lehetett.
  • Gerygrey
    #9
    Videókkal dolgozom, és vannak félórás-órás renderelések/konvertálások (Celeron rulez), addig meg muszáj magam elfoglalni valamivel :) Abban igazad van hogy egész jó meló, de hosszú utat jártam végig mire idáig jutottam. Én például szívesen tanultam volna főiskolán/egyetemen, sajnos ez nekem nem adatott meg.
  • bandypappa
    #8
    értük=értek
  • bandypappa
    #7
    Gerygrey szoktam olvasni a hozzásólásaidat, összességébe véve egyet is értük veled de egész jó melód lehet, hogy munkaidödbe ilyen sok szabadidöd van, én most egyetemröl irok, mert most nem volt kedvem bemenni órára, mert nagyon unalmas, meg az albérletbe nem akartam gépet vinni, mert akkor nem tanulnék annyit, szóval respekt neked meg a komáknak.
  • Gerygrey
    #6
    Én is számítógépen, interneten dolgozom, de tudni kell különbséget tenni munkahelyi és otthoni felhasználás között. Ha egy PDA-t is igényelne a munkaköröm, akkor a munkaidőben munkára, szabadidőmben meg szabadidős elfoglaltságra használnám. Aki meg hülye...
  • quentit
    #5
    "fontos: a telefon a mi kényelmünket segíti elő, nem azét aki hívni akar."
    Na igen, de ha mindenki így gondolkozna, akkor a te hívásaidat sem fogják felvenni a túloldalon, így lőttek a te komfortodnak is!
  • assdf
    #4
    Nem azért de akkor kapcsolom ki a telefonom amikor akarom. Estére pl mindig kikapcsolom, mert olyankor már ne zavarjon senki. Ha jó fontos, úgyis keres máskor, ha meg rosszhir... nos az meg ráér reggelig legalább alszok egy jót
  • Tetsuo
    #3
    Az Audi Hungáriába be se lehet vinni kamerás v memóriás mobilt, PDAt, mp3 playert.. mert "adathordozó". LOL
    A lényeg, h nyomjátok!! :)
  • Loverman
    #2
    fontos: a telefon a mi kényelmünket segíti elő, nem azét aki hívni akar. tehát jogom van nem fel venni és ezen ne sértődjön meg. másrészt, az azért veszélyes kijelentés hogy a bekapcsolt mobil állandó készenléti állapotot idéz elő, az emberek nagy része nem úgy ül a buszon hogy jajj bármelyik pillanatban megcsörrenhet a mobilom és nekem erre nagyon kell figyelnem.
  • bvalek2
    #1
    Ilyen mobil eszközök nélkül nagyon sok munkahely nem létezne, mert csak rajtuk keresztül lehet egymással kapcsolatot fenntartani. Gondolok itt azokra, akik szét vannak szórva telephelyekre, vagy otthonról dolgoznak.