656
The KMPlayer - Univerzális médialejátszó
  • Aquir
    #81
    nyot found:)
  • lck
    #82
    Itt van.
  • Aquir
    #83
    ha telepítem akkor maradnak a beállításaim? és lehetnek hibák benne mivel béta ugye? mikor jöhet ki ebből egy nem-béta? :)
  • lck
    #84
    Megmaradnak, mert nem a mappájában hanem a registryben tárolja. Én csak kicsomagoltam a feltelepített mappába, úgy hogy felülírattam vele minden ott lévő fájlt.
    Hibát eddig nem tapasztaltam. Az előzőből kindulva a nem beta még soká várható, mert az előző stabil is majdnem 1 év fejlesztés után jött ki.
  • slime001
    #85
    Van egy kis gondom a KMPlayerrel. Zenehallgatás közbe olyat csinál hogy lehalkitja a zenét aztán meg felhangositja. Ez mitől van? Minden gyári beállitáson van. Ja és valaki nem tud linket adni a Windows Media Player 11 skinhez?
  • lck
    #86
    Esetleg ezt állítsd át : Opciók > Audió feldolgozás > Hangerő : Használd a rendszer hangerő beállítását.
    Skinekből meg itt válogathatsz.
  • Aquir
    #87
    nekem épp most frissítette magától: version: 2.9.3.1428

    akkor ez a legújabb nembéta verzió? :)
  • lck
    #88
    Tudtommal az utolsó nem béta : 2.9.3.1429
    2007 december 19.-i
  • Aquir
    #89
    hát akkor eléggé elkésett és ráadásul még csak az előzőt telepítette
  • zuzu555
    #90
    Nekem az volna a gondom, KMPlayer nem játsza normálisan le a .sub feliratot! Mit lehet ilyenkor tenni? Mi lehet a gond?
  • me and a monkey
    #91
    Nálam kezeli.
  • urbijoe
    #92
    nekem mért nem müködik a library?
  • urbijoe
    #93
    hogy lehet beállitani hogy ne jegyezze meg az utolso lejátszott videot?
  • lck
    #94
    2.9.4.1433
  • Aquir
    #95
    :)
  • fixpont
    #96
    Hi, tudna nekem segiteni valaki DxVA tekinteteben? Sehogy sem sikerul rabirnom, hogy hasznalja. Probaltam PowerDVD codeccel, ugy, hogy direkt bexeltem a DXVA Acceleration checkboxot, nem ment, probalom a sajat belso dekoderevel, nem ment.....jah a forras file egy H264-ben kodolt 1080p felbontasu .mkv file. Tehat ugy osszessegeben hogyan kell rabirni, hogy hasznalja a videokartya gyorsitast?
  • matyi0323
    #97
    Hello, azt, hogy tudnám beáálítani, hogy mikor bekapcsol a gép, akkor magától elinduljon kmplayer.. értelemszerüen a zene:D:D nem találtam sehol, hogy hol lehet beállítani,de haver mondta h neki ígyvan^^ köszi..
  • kowajano
    #98
    Szaisztok
    segitség kellene a következő hibajelzésben

    --------------------
    BINARY INFO
    --------------------
    FileName : 0001.wmv
    Data :
    File does not exist!

    És nem inditja el a filmet a kmplayer. Ezt csak divx es filmeknél játsza el és egy mkv s filmnél mindig ezt a hibát irja ki. codec nincs a gépen mert eddig mindent lejátszott. A verzió 2.9.4.1433 egyébként a más lejátszó is hibát ir
  • matyi0323
    #99
    hello, mitől van az havernak, hogy letölötte és " kínai" vagy valami hasonló nyelven van.. a menüje..msnbe is. meg ugy minden.., pedig van benne magyar nyelv! help pls!
  • Aquir
    #100
    Ha van, akkor a megfelelő menüből válassza ki a nyelvet

  • Kalozoner
    #101
    nem tudom hogy ez kifejezetten kmp-s kérdés lesz-e? de szinkronhangot kmplayerrrel be lehet tenni egy film alá? köszi
  • Aquir
    #102
    feliratokat igen de 2 fájlt nem lehet egyszerre lejátszani sztem :D akkor már csináld azt hogy lehalkítod a filmet, mással meg megnyitod a hangfájlt :)
  • matyi0323
    #103
    Hello, amit küldtél az addig rendben is van, de automatán és magyar ( vagy bármelyik nyelven )is csak ilyen vonalak meg négyzetek látszanak.. esetleg egy uninstall, s egy másik oldalról letöltés megoldaná a gondot?
  • Aquir
    #104
    hát töltsd le mondjuk a magyar oldalról
  • matyi0323
    #105
    igaz..:D hogy mekkora hülye vagyok nekem is eszembe juthatott volna, habár havernak is..:P tehát ő a marha..:P:D XD, de kössz a fáradtságot!!;)
  • Aquir
    #106
    ty, majd inkább elfáradok másban
  • Shader
    #107
    Hello! hogy tudnám a hang késleltetést beállitani egy filmnél? (kicsit siet a hang a képhez képest) esetleg smplayer?
  • Aquir
    #108
    nálam nem késett eddig a hang, ez épp hogy csak az SMplayerrel történt meg nálam :)
  • moon21
    #109
    Ez a link segíthet. Igazából az a lényeg, hogy a Video feldolgozásnál állítsd a feltételt arra, hogy kikapcsol, ha megfelel a feltételeknek. Utána a belső video dekódereknél a H.264-et és az AVC1 elől szedd ki a pipát, és a külső video dekódereknél állítsd be a H264-hez és AVC1-hez a külső dekódered.
    Nekem így összejött, de utána nem jelent meg a felirat, és nem tudtam színt és kontrasztot illetve fényerőt sem állítani :(
  • tompka
    #110
    Ez milyen hiba?

    Nincs fent Winamp! Ha megnyitok egy videót, majd bezárom, ez bejön 3x
  • chicki
    #111
    Sziasztok!
    Néhány hónapja raktam fel a KMPlayer-t, és az a két hónap, amíg nem használtam, elég is volt, hogy elfelejtsem, hogyan kell magyarra állítani az audiót.
    A főmenüben a nyelv feliratnál található Hungarian.ini csak a menü nyelvezetét állítja. A feliratoknál még van egy "feliratok nyelvezete" opció, de aztán semmi többet nem találok. Az audió menüben egyáltalán nincs nyelvi opció, vagy legalábbis én nem találom.
    Köszönettel venném, ha tudnátok segíteni, mert már mindent végigpróbáltam, de sehol nem találom.
  • Aquir
    #112
    nemtom, én telepítettem még régen, azóta az audiót meg mindent is így indít, hogy egy pillantra kiírja felül hogy "Lejátszás" szóval ez meg a gombok felé tett egérmutatóra is magyar szöveg ugrik elő, meg minden!

    meg minden egyes menü (videó alap, alatta ugye a videó haladó, alatta meg az Audió menü, meg mindegyik menü magyar)
  • chicki
    #113
    A menü nekem is magyar, csak a magyar hangot nem tudom előcsalni, pedig tudom hogy benne van a DVD-ben, mert máshol már belenéztem a filmbe.
  • Aquir
    #114
    bazz akkor neked nem a lejátszóval van a bajod.
    Ha van audióbeállítás azt gondolom a kurzorral kell kiválasztani a képernyőről nem? :p
  • newil
    #115
    Hello,hol lehet az audio-t megváltoztatni angolról magyarra,ha dual-os avi van? Kerestem ,de nem találtam meg...
  • newil
    #116
    nemkérdeztem semmit,visszaállítottam alapra és megvan.
  • RSpro
    #117
    Sziasztok!
    Ja és még valami a KMPlayer ről amit még sehol sem olvastam. Simán le tudja játszani pl az iso ban levő filmeket is , tehát még virtuális meghajtó sem kell hozzá. Azonkívül pl a torrentről letöltött darabolt rar okat tartalmazó mappát is csak bele kell húzni a lejátszóba és azt is lejátssza :)
    Ha tudtátok ezt akkor off, ha nem akkor próbáljátok ki :)
  • RSpro
    #118
    Van amúgy dualos avi.
    beállítások->audió->adatfolyam kiválasztása , és ha van két hangsáv akkor ott ki tudod választani amelyik kell. :)
  • RSpro
    #119
    Hozzátenném még, hogy KMPlayer a legjobb lejátszó amit valaha is használtam :)
  • lck
    #120
    Tudyuk :)))