15
Penn and Teller: Bullshit!
  • _Vegeta_
    #15
    1-3
  • _Vegeta_
    #14
    310 Gohstbusters

    Ez megint halali volt.
    Aszongya: This is the smartest guy we ever had in this show. Alright. This guy gets a really cool effect! Es bejatszanak valami "szentes" zenet. :D
  • _Vegeta_
    #13
    Nemigaz hogy csak en nezem egesz SG-n... ? :D
    Amugy megdoglott a winyom amin volt ugyhogy ujra be kellett szerezni, de most megin megvan. :)
  • _Vegeta_
    #12
    301 Korulmeteles volt a tema.. waa ez most nagyon undorito volt. :DDD
  • _Vegeta_
    #11
    Aah 503! :D
    MELLbevagoan fontos tema. :DD
  • macselek #10
    ték:)
  • RaZoK
    #9
    az öt miért ték? --.--
  • _Vegeta_
    #8
    Sajnalom hogy itt csak en nezem, pedig qvvajo. :)
  • Drephis
    #7
    ez milyen szpemes megnyilvánulás? :|
  • _Vegeta_
    #6
    Most fogom nezni az 109-et Self-Helpless cimmel. Az elobbiek Sex, Sex, Sex és Feng Shui - Bottled Water is nagyon LOL voltak. Egy etteremben a pincer feltoltott csapvizzel nehany asvanyvizes palackot es ugy kinalta a vendegeket vele.. Pl az elso ketto amit kiprobaltak Mt. Fuji, L'eau Du Robinet (franciaul csapvizet jelent). Aztan a beszamolok, "ah igen igen kissé édeskés izű" a masik meg "hm igen eroteljes izhatas"... Hihetetlen. :D


    Mondjuk ez annyira nem is meglepo, ha az asvanyvizeket nezzuk itthon is az nem mas mint csapviz. Sulival meglatogattuk a Nyiregyhazi szenyviztisztito telepet(Magyarorszag legmodernebb telepe hehe) es ott a srac mondta hogy megvizsgaltak szinte az osszes forgalomban kaphato asvanyvizet es abszolut semmiben sem kulonbozik attol a viztol amit ok szolgaltatnak sott talam még rosszabb is.
  • Kamehame
    #5
    tééééééékkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
  • Kamehame
    #4
    biztos jó...
  • _Vegeta_
    #3
    5. kezdodott iden, epp a 3.resznel jarnak.
  • Pipör
    #2
    hányévadoS?
  • _Vegeta_
    #1
    a junkierol, winnie:
    Nem totálisan pilot, de jelezték fentről, hogy el fogok kárhozni, ha nem említem meg legalább egyszer a sorozatot a blogon. Megemlítem és a pilotok között, hiszen minden egyes rész különálló egészet alkot, semmi összefüggés nincs az epizódok között - ráadásul nem is igazi sorozat, hanem a Showtime válasza a Mythbusters-re, még akkor is, ha most nem nézem meg, hogy melyik sorozat indult hamarabb. Mindegy. Attól még a Bullshit az utóbbi évek egyik legfontosabb és legszórakoztatóbb amerikai sorozata. Pedig én kevés sorozatra mondom, hogy fontos. (Bullshit!)

    Tovabb itt->http://www.sorozatjunkie.hu/2007/03/29/pilot-mustra-penn-teller-bullshit-5x01/

    Messzemenokig egyet tudok erteni winnie-vel ez a show valami fergeteges!
    Most nezem elorol, de itt valoban daralas effekt lesz... Az elso resz rogton a mediumokrol szolt, aztan a masodik az alternativ gyogyitasrol.. az oreg beszel beszel hogy ha ezt a magnest az ember magarateszi attol majd megyogyul kozbe abszolut semmi hatasa nincs a magnesessegnek az emberre ugye. :D Nade a harmadik reszen behaltam. Az idegen emberrablasok volt a tema es kiderult hogy G. W. Bush elnok na meg az apja is hulloszeru idegenek.. ez kéééész nagyonnagyon kész. :D
    Akit nemerdekel nemtudja mit hagy ki, de az angol tudas sajnos alapkovetelmeny enis tobbszor visszatekertem, megallitottam hogy megertsem. :)