362
Tales Of Pirates
  • ricsipi16
    #161
    Na 50es vagyok jól jött ez a dupla exp :)))))))))))))
  • shevsenko7
    #162
    [email protected]
  • NEXT LP
    #163
    Sziasztok!
    Én még új vagyok ebben a játékban (igazából még szinte semmit nem értek, mert nem tudok angolul:S), mag regiztem, de nagyon tetszik!
    A Coral Isle szerveren NEXTLP néven vagyok, keressetek meg ha gondoljátok!
    Meg amúgy is minden infó jól jönneXD
  • shevsenko7
    #164
    Üdv!

    Valaki tudja hogy hogy lehet a hajomnak növelni a leveljét????Mert ölök mint az állat és semmi még mindig lvl 1es szval segitsetek!

    Kösz elörre
  • dark antirex
    #165

    Ez a játék fizetős?
  • NEXT LP
    #166
    shevsenko7: Beszélj azzal az emberrel akitől a hajót vetted és ott kattints az "Upgrade ship"-re, minden alkalommal 1 szintet emelkedik a hajód, de minden szintemelés pénzbe is kerül, nem tudom pontosan mennyibe.

    Dark Antirex: Nem :)
  • shevsenko7
    #167
    KÖSZ SZÉPEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na meek eggyet hajozni!!!!!!!
  • shevsenko7
    #168
    hy all!!

    Most hogy megnéztem a legelsö hozzászólásoktol idáig (majdnem mindenkit)megkerestem és mindenki Offline volt!!!!!!!!Ti mennyit jáccotok?????ja és még ki szokot párbajozni aki persze a rainbowon van????(mert az jöhet velem harcolni)!!!
  • NEXT LP
    #169
    Én elég gyakran játszom. Főleg délután
  • ricsipi16
    #170
    51es szint után már kibaszott lassan fejlődök de már igy is 555on vagyok. Ja és van lvl 2es fairy of heartom XD
  • ricsipi16
    #171
    *55% on
  • Sniper B
    #172
    sziasztok kéne egy kis segicség van egy küli a huntereknél amibe 4 db broken antlert kell beszerezni raynek aki a havas pályán van sajnos nem ad kordinátát hogy hol keresem ezt a dolgot ha valaki tud segiteni akkor irja meg mejik lénytöl lehet beszerezni ez a cumot vagy írja le legyenszives hol találom (kordinátálya ) ahona be lehet szerezni a választ elöre is köszi
  • shevsenko7
    #173
    bazd te aztán gyorsan fejlodsz!!!!!!!én nekem ujjat kellet kezdenem mert 16 volt az agi meg a skill is szarul volt elrakva!!!(irjon aki a rainbowon van!!!!!)
  • shevsenko7
    #174
    hol?????melyik szerveren???????
  • ricsipi16
    #175
    kezdtem 1 új karit mert rájöttem hogy elkurtam az egész 53as emberem :((((((((((((((((((((((((((( most van 1 31es exploreremXD és csak tegnap kezdtemXD
  • Milan90
    #176
    bakker hogy miért phoenix islén kezdtem
  • Milan90
    #177
    vazze de szar vok már 1 hete jáccok azt csak 23as vok
  • Milan90
    #178
    nemlehet vhogy átrakni a karinkat másik serverre?
  • Fantos
    #179
    nem
  • ricsipi16
    #180
    2 nap alatt feltoltam magam 44re ez azé már teljesitmény a köbönXD
  • ricsipi16
    #181
    (-.-)__..l..
  • peppone
    #182
    helló, nem tudna valaki válaszolni arra hogy thunder corallt hol lehet szerezni mer egyik varázslat csak azzal működik.
  • peppone
    #183
    és tudná még valaki hogy lehet sok lét keresni?
  • Fantos
    #184
    keresni kereshewtsz a földön egyébként olvass vissza mert volt róla szó
  • peppone
    #185
    cső má megin én van valaki mermaid szerveren?
    ja meg nekem az istenér nem akarnak dye-t dobni a sailor squiddyk mit tegyek nincs pénzem:(
  • Fantos
    #186
    próbálkoz a tengerparton a nagy rákal annak a cuccai sokat érnek
  • peppone
    #187
    melyik tengarparton? adj kordinátákat lécci előre is kösz
  • Fantos
    #188
    már nem játszom de a városból kimész balra és onnan északra van kicsit balrább
  • Fantos
    #189
    ja és onnan ismered meg hogy a tengerpartnak melyik része hogy átlag van ott 4-5 ember
  • Milan90
    #190
    Tudna vki segiteni?Ma reggel akartam jáccani és amikor egy szerverhez akartam csatlakozni mindig azt írta Connection Failed.Lécci valaki segitsen már a legújabb patcht is letöltöttem hozzá de ne müxik.Valakiii!
  • peppone
    #191
    nem tudja vki hogy lehet még pontot szerezni az item mallhoz
  • ricsipi16
    #192
    csá én a mermaidon vagyok ForestHamm néven
  • ricsipi16
    #193
    Nálamakkor irta ezt ki mikor nem volt netem
  • ricsipi16
    #194
    Megdöntöttem a saját rekordom:D
    1nap alatt 34szint:D
  • 020736428526
    #195
    nos... üdv. kajak kezdő vok még kb. pár órát játszottam eddig. lassan kezdek rájönni a dolgokra, de az isten szerelmére elmondaná vki hogy hol lehet kasztot választani??
  • 020736428526
    #196
    oks már rájöttem...:D:D
  • shevsenko7
    #197
    üdv all!

    vki keresen már meg a Rainbowon Nopent2 néven én mindenkit megkeresetem de senki nem volt fent (éppen)!!!ja még vmi!!!hogyan lehet még több life skill vagy mit szerezni????kösz elöre!!!!
  • shevsenko7
    #198
    még vmi!!!!

    honnan lehet szerezni valami hairstayle Voucher-t????Vagy azt csak venni lehet??????
  • shevsenko7
    #199
    hol van a black market?
  • 020736428526
    #200
    én szívesen válaszolnék, de sajna én is még csak kezdő vok. nekem is egy kérdésem van. mi a fene az a Greedy Schroom? körbementem a fél világot azt nem találtam.