362
Tales Of Pirates
  • Genki
    #41
    Én is Rainbow-on vok és 18-as Herbalist.De van egy karim a Gem Isle-n is.Télleg jó lenne valahol összeröffenni:D
  • Fantos
    #42
    sokan vagytok rainbowon lehet megint letöltöm és alakíthatnánk SG-s klánt
    sztori:
    van egy sztori amit a kikötőben kapunk és meg kell keresni egy hülyegyereket (asszem Dave) és megyek délre a barlang és arra mutat a nyíl bemegyek megöl a vakond ezt párszor eljátszotam aztán csak úgy vándoroltam és a barlang jobb oldalánál mentem kivül és ott áll egy gyerek és nem Dave volt az? DE! na az ilyenektől kapok (ahogy apám mondaná) agyhugykövet
  • Fantos
    #43
    mivel a játék neve Tales of Pirates ezé valószinű midnenki lehet
  • Genki
    #44
    Jó lenne az SG-s klán,mert ÉN EGY KALÓZ CSAPATHOZ AKAROK TARTOZNI!!! Amúgy ZyrelHUN,GenkiHUN vagy GenarHUN-ként megtaláltok mindig.Remélem lesz Klánunk.:)
  • Fantos
    #45
    a remény hal meg utoljára
  • Genki
    #46
    nem igaz.Mikor meghalsz akkor már meghal a remény is vagyis egyszerre haltok meg.:D
  • Azt mondtam nem
    #47
    Hello, valaki megtudja mondani hogy átlehet-e menni másik "isle"-re? és ha lehet akkor hogy?:)
  • Fantos
    #48
    nem!
  • Azt mondtam nem
    #49
    ok köszi akkor kezdek 1 újat a Rainbowon:)
  • Azt mondtam nem
    #50
    nah már 10es szintá explorel vagyok és majd szeretnék jelentkezni a klánba ha lesz:)
  • Tyreelo
    #51
    Klán alapításhoz kell kát előfeltétel például a lvl40-es szint és 100k pénzmag. Ebből szerintem a lvl40 az, amit nehezebb elérni. Lehet kalóz guildet vagy Navy (flotta(?)) guildet létrehozni. Szerintem a választás egyszerű. Tortuga? ;)
  • Fantos
    #52
    ja igen kérdés:mi a rákos jószág az a Navy?
  • Tyreelo
    #53
    Igazából nem tudom. Gondolom két frakció van. Lehet harcolni egymás ellen a tengeren? Egyik a Navy, a haditengerészet, vagyis a jó fiúk, és Ascaronban egy hatalmas plakát hírdeti egy fürdőruhás manga csajjal, hogy csatalkozz hozzá. A kalózok meg a "rossz" fiúk, értsd "we pillage, plunder, rifle and loot/drink up me hearties' yo ho". Amúgy minden információt leír itten!
    De lehet, hogy az egész csak formaság és semmi jelentősége, hogy milyen guildben vagy, bár ennek nem lenne túl sok értelme.
  • Fantos
    #54
    és hogy lehet ilyen repülő fényes vackot szerezni
  • Tyreelo
    #55
    Szerintem azok a petek és árulják őket world/trade chaten. Azt, hogy esetleg melyik mob dobja, vagy hol lehet valami NPCtől, nem tudom.
  • Azt mondtam nem
    #56
    Petet nem dobják vagy veszed a chaten vagy igazi pénzböl lehet venni
  • Fantos
    #57
    igazi pénzből? OWNED
  • Tyreelo
    #58
    Valamiből élni kell a fejlesztőknek is. :)
  • shevsenko7
    #59
    Emberek Emberek!!!!!!

    Most ki is játszik a tales Of Pirates-el mert nekem van egy lvl 38-as emberkém Swordman.A tietek??????,unalamas egyedül a bányába irjatok!!
  • Tyreelo
    #60
    Per pill én is játszom vele Tyrian néven, keress meg.
  • CkR
    #61
    Az enyém Lvl 20 Hunter CkR néven, a Rainbow szerveren...
  • Genki
    #62
    Én is játszom csak rég voltam a fórumon.Nekem van egy 22-es Herbalist Ami-m,21-es Expoler nagy bigém és 15-ös órjás Swordman.
  • CkR
    #63
    aaargh!!...felidegeltem magam...valahányszor Trade csatira akarok irni azt írja ki 'Please do not flood!'...de hát nem is floodoltam!!!..valaki meg tudja ezt magyarázni???
  • soader
    #64
    Hali, én most kezdtem el játszani..a Rainbow-on játszok én is és egyszerűen nem találom a Ray nevű npc-t ahol a Hunter trialt kellene elkezdeni.A radar mutat valamerre..de ara lehetetlen elmenni.Ha valakinek van valami ötlete-tippje az pls írjon
  • CkR
    #65
    Hy! Ray-t Lower Icicle City-ben találod meg (Argent-t ből vagy Shaitan-ból tudsz teleportálni oda, vagy veszel ticketet)...Icicle-ben őt a város jobb alsó sarkában találod meg...(ha egyébként ha Icicle-ben használod a radart (Alt-r) akkor a 'Select Map' nál a 'Deep Blue'-t válaszd ki, akkor jó lesz a radar...
  • soader
    #66
    óóóó köszi szépen ..gyorsan megpróbálom :) már ideges vok XD
  • soader
    #67
    Az gáz ha nem csinálom meg a questeket? mert most is kaptam kb 6-ot mind másmerre és mire arra rájönnék hogy 1-nél mit kell csinálmni elmegy 2 óra.... :D
  • soader
    #68
    illetve több mert még egyiket se tudtam elkezdeni... :)
  • CkR
    #69
    az nem baj ha nem csinálod meg, ezek csak ajánlott küldik, nem kötelezőek (max később nyomják a Fame-t), viszont a Story Quest-ek ERŐSEN ajánlottak, mivel ezekért kapsz Lifeskill-t, amivel a craft-okat tudod majd használni (mining, woodcutting, salvage...) SŐT ez kell ahhoz a craft-hoz is amivel standot tudsz állítani, hogy árulhasd a cuccaid..

    tipp a pénzszerzéshez (ehhez nem kell nagy Lvl.-ű kari):
    -szerezz minnél több dye-t (cián, piros, kék esetleg sárga, de a piros-kék kelendőbb) és áruld őket trade csatin (el fog kelni hidd el)
    az áruk: cián: kb 20k
    piros, kék: 2-2,5k
    sárga: 2k
    ezeket legegyszerűbben Icicle-ben szerezheted meg.
    Piros: RÓZSASZÍN Sailor Squiddy dobja (Lvl14 asszem)
    Kék : KÉK Sailor Squiddy dobja (Lvl16)
    Sárga: Elk (Lvl14)
    Cián színű dye-t én még nem találtam (elméletileg Lvl20 alatti lény nem dobja)
    Mindhárom 'monster' Icicle Heaven mellett található (szó szerint mellette..)
    Általában fent szoktam lenni TOP-on...

    Na Hya!

    Trade: Eladó Red Dye, Yellow Dye, Pet Food (Fairy-nek), Hunter Bow, Hunter Vest, Battle Bow(Hunter), Though Gloves(Explorer) , Sage Though Gloves(Explorer), ha valamelyik érdekel PM a TOP-ban (amikor megtalálsz..)
  • CkR
    #70
    sorry..nem Sage Though Gloves hanem Sage Tough Boots
  • ricsipi16
    #71
    csá all! én kb 2 hete jáccok és van egy 40es crusaderem.
    van 700k és szeretnék venni 1 petet van vkinek véletlenül 1 eladó 700kér??fontoss lenne. ja és én a mermaid serveren vagyok,,McGayver" néven. elérhetőségem [email protected](msn)
  • soader
    #72
    CkR kössz az infót..fele se marad meg bennem de jól jön.. :P
    Na azt akartam kérdezni hogy van-e magyar Kalóz klán már ? :) vagy ha nem akkor mikor lesz alapítva?...sztem úgy kicsit érdekesebb lene..meg sokat tudnák kérdezni XD
  • soader
    #73
    Jut eszembe..Icicle Heaven- ezt hol találom.?.mert már mindent bejártam utána
  • CkR
    #74
    Hya! Icicle Heaven-höz egy kicsit gyalogolnod kell..előszőr menj el Icicle-be, majd használd a radart (VIGYÁZZ Icicle-ben a radar alapban Ascaron térképére mutat, váltsd át Deep Blue-ra): 804, 357
  • ricsipi16
    #75
    soader! icicléhez van sokkal rövidebb út is. ha argent cityből mész tp-vel akkor kidob icicle towerba onnan gyalogolsz kicsit balra atlantisba és ott keresdmeg a tp-t és menny icicle havennba.
  • ricsipi16
    #76
    Jáccik vki a mermaid serveren??
  • CkR
    #77
    magyar klánról a TOP-ban én nem tudok..szerintem is jó lenne csinálni..csak épp a feltételeknek kéne megfelelni:
    1. min. Lvl40 (ehhez nekem még 18 szint hiányzik )
    2. kell a karidnak valamennyi repunak lennie(fame), mindegy h pozitív vagy negatív (az ehhez szükséges questek is még később jönnek)
    3. min. 100k kezdőtőke (ezzel még nem lenne baj)
    Na Hya!
  • CkR
    #78
    szerintem nem sokan
  • CkR
    #79
    ezt mondtam én is!!!
  • CkR
    #80
    Icicle Heaven-nek Irtam le a koordinátáit...