12
  • WinfIlka
    #12
    Ez mi alapjan szamol?
  • zola2000
    #11
    10% még irakból sem menekült el xD
  • AgentKis
    #10
    Már 20 éve mondják, hogy 10millió alá fog esni a népesség kishazánkban. Nem esett. Szerintem nem is fog. Bár rengeteg a fiatal kivándorló, ismerőseim között a potenciális családalapítók kb. 10%-a lelép ebből a hazug és nehezen élhető világból, ahhonnan Simonyi Karcsi sosem került volna az űrbe...
  • zola2000
    #9
    Egyébként azt olvastam hogy a második világháború 5 éve alatt sem csökkent annyira a magyarok száma mint most öt év alatt.
  • zola2000
    #8
    Az nem lenne gond, ha azért mert kevés a gyerek. Egyébként akkor lesz a nagyobb gond ha 10milliárd felett lesz.
  • AgentKis
    #7
    Majd akkor van a gond, amikor az alábbi számláló 3milliárd alatt lesz.

    Számláló
  • zola2000
    #6
    És oroszország csecsenföldön mi van, irakban az amerikaiak mit csinálnak?
  • zola2000
    #5
    Mégis mennyire durvák? Mármint nem műholdképek vannak, hanem fotók? Mert a fotókat nem nézném meg. Egyébként az összes valaha volt népirtásról, katasztrófáról legyen olyan, mert a holokausztnál jóval nagyobb népírtás volt a gulág, viszont valamiért azzal nem foglalkoznak eleget. Mondjuk még mindig bizonyos mértékű népirtás zajlik tibetben, észak kordában. Azt kellene megszüntetni AZONNAL!!!
  • zola2000
    #4
    Mégis mennyire durvák? Mármint nem műholdképek vannak, hanem fotók? Mert a fotókat nem nézném meg. Egyébként az összes valaha volt népirtásról, katasztrófáról legyen olyan, mert a holokausztnál jóval nagyobb népírtás volt a gulág, viszont valamiért azzal nem foglalkoznak eleget. Mondjuk még mindig bizonyos mértékű népirtás zajlik tibetben, észak kordában. Azt kellene megszüntetni AZONNAL!!!
  • zola2000
    #3
    Mégis mennyire durvák? Mármint nem műholdképek vannak, hanem fotók? Mert a fotókat nem nézném meg. Egyébként az összes valaha volt népirtásról, katasztrófáról legyen olyan, mert a holokausztnál jóval nagyobb népírtás volt a gulág, viszont valamiért azzal nem foglalkoznak eleget. Mondjuk még mindig bizonyos mértékű népirtás zajlik tibetben, észak kordában. Azt kellene megszüntetni AZONNAL!!!
  • AtomHeart
    #2
    Nekem nem kellett semmit sem telepitenem, a Layers ablakban a Global Awareness-en belul kell kivalasztani a Crisis in Darfur-t...

    Eleg durvak a fotok!
  • Bubbax
    #1
    Nekem van Google Earth-öm, valamit még külön fel kell telepítenem hozzá?
    A cikk szerint jobban rá lehet közelíteni a helyekre, de nekem nem úgy tűnik.