35
különféle TV Manager játékok
  • andand
    #35
    Na van esetleg újabb játék a színen?
  • Help17
    #34
    Na valaki kipróbálta a TV Giantet?
  • Neoncsoves
    #33
    lehet saját szereplőket berakni a TV Giant-be?
  • narumon
    #32
    Azt mondja meg nekem valaki, hogy saját produkciót, hol lehet létrehozni. Az officeban látom hogy van studiom meg valami dolgoznak is (ezeket az embereket ki sem tudom rúgni), de hol tudom én ezeket változtatni? Most ennyire eldugták vagy csak én vagyok béna?
  • Help17
    #31
    Na TV giantban az én adóm a legkirályabb, átlagnézettségem jelenleg 18%.
  • donfuego
    #30
    megjelent a TV Giant!!!
  • LasDen #29
    hát azért a The movies messze áll egy sims klóntól.....jobb annál....
  • Help17
    #28
    Ja a The Movies meg hatalmas csalódás volt, és szerintem pocsék. Hülye Sims klón, ami nem lenne rossz, de nem erre számítottam.
  • Help17
    #27
    Én készítettem saját sorozatot, kettőt is. Hétfőn adom le őket. Egyiket 8kor, aztán a másiakt 9kor, igaz a második az 3 órás egy epizód:D
  • Help17
    #26
    Amúgy van egy elég jó játék most, Rock Legend, csak nincs hozzá serialom:)
  • Help17
    #25
    Te vagy a kékszínű én:)
  • Help17
    #24
    Na elég jó a játék, csak zavar hogy leáll az idő ha az épületemben vagyok és csak akkro tudom megnézni hogy éppen futó műsornál miylen reklám megy ha bemegyek az épületbe.
    Plusz nincs összesítő táblázat hogy melyik sorozatom siekres melyik nem. Nics összehasonlítás az ellenfél tévével. De ettől még játszható, csak lehet hogy hamar megunom majd. Pedig nagyon vártam.

    Reklámot úgy kell berakni mint az előzeteseket, a2-es irodában lehet ezt csinálni. De vigyázni kell hény %-os nézettségű reklámot veszel, nagyon meggondolandó.
  • henman
    #23
    hogyan adtál le reklámot?elmentem a reklám ügynökséghez megkötöttem a szerződést de nem tudom hogy kell leadni adásba...próbáltam összehúzni a programrenbe de nem sikerül sehogy..plz help
  • LasDen #22
    jah meg nem tudom, hol lehet új műsort csinálni...
  • LasDen #21
    nekem alapvetően bejöttt a gém, csak egy jó filmet összehozni túl nehéz volt számomra....de attól függetlenül tetszett... :D

    a TV Giantet nem értem....már 2 nap lement, de semmi bevételem nem volt pedig tele pakoltam reklámokkal az műsor rendet....:D

    De amúgy egész jó :D
  • henman
    #20
    Ja és amúgy én is cathrine-zeta jones rajóngó vagyok!!:D
    Csak a MU nem stimmel (én chelsea):D
  • henman
    #19
    Sziaszotok!Halleluja!!!:D
    Végre vannak olyan emberek akik szeretik a tycoonokat...
    CZJ rám is pont illik amit magadta mondtál..Sorozatok,filmek,média...és ha van olyan játék ami ezzel foglalkozik az meg maga a mennyország:D
    Mikor valakinek mondom hogy ilyenekkel játszom elég érdekesen néznek rám:D
    Most töltöm a TV Giant-et, 20 perc múlva lent is lesz...majd megosztom a tapasztalataimat.
    Amúgy mit gondoltok a Movies játékról?nekem nagy csalódás volt pedig nagyon vártam...manager rész gyakorlatilag 0 volt...abból állt az egész hogy az embereket kellett huzogatni ide oda...na bocsi a sok dumáért csak belelkesültem hogy végre tudok valakivel ilyenekről beszélni:D:D
  • LasDen #18
    elsőre nem rossz.....érdekes, hogy máshol vannak a kül. dolgok....

    Az 1etlen ami nem tetszik, hogy kevés műsor áll rendelkezésre kezdésnél....
  • Help17
    #17
    már én is:)
  • LasDen #16
    én wanadooról szedem....
  • Help17
    #15
    Honnan? Bithumenen csak 6 óra múlva szedhetem:( Nincs más lehetőség????
  • LasDen #14
    mingyá szedem :D
  • skristof
    #13
    kinnt a TV Giant!!!

    TV.Giant-ViTALiTY
  • mooreman
    #12
    Tyúúú... Köszi! Azt hittem az a bolt csak vaan.... De minek? :D Köszi a segítséget, ki is próbálom! :D:D:D
  • Help17
    #11
    1. Lekell menni a boltba és vásárolni szereplőket díszletet.

    2. Igen kultúrműsorokkal:)
  • mooreman
    #10
    Na sziasztok!

    Én is nagy manager fan vagyok, de eddig nem igazán találtam ilyeneket.. Most próbáltam ki a MAD TV-t, s lenne egy kérdésem... Remélem tudtok választ adni! :D Szal a saját műsornál a studioban mit kell csinálni, hogy végre megalkossák a megírt műsort? Mert mindig leteszem, új shopping list, aztán tovább semmit nem enged, mert ugye kellenek a szereplők meg minden... Logikus.. De hiába várok, nem alakulnak ott a dolgok. Na vajon mi lehet a hiba? A másik, h a Betty drágaságot mivel lehet elcsábítani? A kúltőr műsorokkal, vagy mi?

    Na előre is köszi a segítséget...
  • Help17
    #9
    Ja ezt ismerem, csak az a baj hogy időkorlátos:) Kéne serial:)
  • LasDen #8
    érdekel a tma és jön a megmentőm (talán)
    Jippííí :D
  • Help17
    #7
    Ha valaki ismer esetleg más TV-s játékot az írjon. Vagy újságírós vagy hasonló, médiával foglalkozót.
  • Help17
    #6
    Elvileg megjelent, a TV giant viszont csak 2007 őszén fog. legalábbis ezt írák neten
  • LasDen #5
    Ez az RTl Prime Time mikor jelenik meg v már megjelent???
  • hunbasser
    #4
    köszi a választ!
  • Help17
    #3
    Hát a cél hogy a te csatornád legyen a legnézettebb és a leggazdagabb, persze amelyiknél nincs ellenfél ott is hasonlóak a célok. Valamelyiknél csak a déluténis és esti sáv felelőse vagy, valamelyiknél az egész adóé és van oylan is ahol csak a főmüsoridő szerkesztése a te feladatot. Berakhatsz napi, heti sorozatokat, sport, hír és showműsorokat, és persze nagy hollywoodi filmeket. Általában a grafikájuk elég szar, de szerintem ez nem fontos az iylent ycoon játékoknál. Sőt valamelyik csak szöveges, de próbáld ki és meglátod.
  • hunbasser
    #2
    kicsit mesélnél ezekről a játékokról?nem konkrétan magukról a játékokról,hanem arról,h ezekben a játékokban végülis miket kell csinálni,mi a cél,stb.
  • Help17
    #1
    Szeretem a sorozatokat, a médiát a filmeket. Szeretem az ehhez kapcsolódó különféle játékokat is, csak az a baj hogy kevés ilyen van. Minőségi meg mégkevesebb.

    Akkor sorra veszem a neten fellelhető különféle TV társoság szimulátorokat, tycoonokat.

    1. Mad TV: nagyon régi (1991-es), nagyon jó.
    innen letölthtő: http://www.bestoldgames.net/eng/old-games/mad-tv.php

    2. Mad Tv 2: nem ismerem, sajna csak német nyelven található meg, viszon 96-os
    elvileg itt: http://www.tusoft.de/html/gam_gratis_madtv2.htm

    3. Prime Time vagyis TV Mogul: nekem nagyon bejött, valahogy ez tünt a leghitelesebbnek, csak a bajaim vele hogy régi, és a játék 1 évig tart csak, utén eredméynt hirdet:( pedig szeritnem tényleg hitelese és profi eléggé
    innen: http://free-game-downloads.mosw.com/abandonware/pc/strategy_games/games_t/tv_mogul_a_k_a_prime_time_.html

    4. TV Tycoon: Mad Tv klón, elég uncsi egy idő utén 8kb fél óra), nincsenek ellenfél adók és így egysíkú eléggé. De legalább 2006-os, bár ez a grafikán nem látszik.
    itt: http://www.download.com/TV-Manager/3000-7496_4-10559180.html

    5. TV Station Manager: TV Tycoon klón:) A játk a trial verzió miatt csak 1 hét játékidőd enged, ellenfelek szintén nincsenek, de legalább a sorozatok rész elég okés. De ez sem nyerő
    letölhető: http://files.filefront.com/TV_Station_Manager_PC_Demo/;7202024;/fileinfo.html

    6. TV Gigant vagy TV Tower: ezet ma vettem észre, totális Mad TV remake, a grafika, a játék menet, minden. És ráadásul itt nem 2 hanem 3 ellenfél van. Bár nagyon bugos még, és szintén német nyelvű, igaz van hozzá angolosítás de nem nagyon megy.
    download: http://www.tvgigant.de/index.php?content=downloads&lang=english

    7: RTL Prime Time vagy Prime Time - Der Fernsehmanager: erről nem sokat tudok letölteni nemt udtam sehonnan, de elég pofásnak ígérkezik és elvileg van belőle angol verzió (TV Giant)
    egy kép róla


    Én eddig ezeket találtam.